bugün

son sıralarda kaliteyi ve ürün tasarımlarını baya baya artırmış yerli spor giyim markası lisede aldığım eşofman 8 senedir banamısın demiyor.
bunların yaklaşık 5-6 sene önce bi ayakkabısını aldım. iyi para saydım ama. o ayakkabıyı 3 yıl giydim. ne koktu ne aktı ne de başka bişey. helal olsun dedim. sonra ne mi oldu? bozdular. bişeyi de yerli yerinde bırakın tadında bırakın be.
giyim ürünleri kaliteli ve ne yazık ki gittikçe daha pahalı hale geliyor. ayakkabıları jump tarzı yerli firmalara göre çok daha kaliteli ve rahat ancak tasarım konusunda son yıllarda çok kötüler. önümüzdeki dönem halı saha ayakkabısı almayı düşünüyorum, duruma göre burayı editlerim.
Fiyat performans ürünüdür ama uzun yıllar giymeyi beklemeyin.
(bkz: #35683878) şurada halı saha maçında yaşadığım sorundan ötürü bir krampon almaya karar verdim.

sonra bakınırken lescon a girdim. lan ne güzel ayakkabılar var 50 tl ye. daha şıkları ve kaliteleri en fazla 100 tl. zaten ayda yılda gidiyorum almaya karar verdim 50 tl ye. yani fiyat performan ürünü tam.
yerli olduğunu ancak bugün öğrendiğim bir marka.

nitelikli olduğu söyleniyor.
olm bunlara mı bişey oldu benim ayağım mı evrildi.
önceki spor ayakkabım lescon'du. ilk defa almıştım. 5-6 sene giydim. pacavraya cevirdim hala saglam.
buna güvenerek sitesinden bir yürüyüs ayakkabısı alayım dedim. 1 haftadır ayakkabıyı ben giymeye o giydirmemeye calisiyor.
bu kadar sert, bu kadar vuran ayakkabı hayatımda görmedim.
üstelik spor ayakkabı, üstelik yürüyüş için.

vay amınaki arkadaş, parmaklarım su topladı ya. napcam bilemiyorum.
Türk malı spor giyim ve aksesuar markası.

Sırf Türk malı olduğu için alıyorum evet. Ayrıca kalitelidir.
iki üç sene evvel ayakkabı dünyasının bim'iydi. Kaliteli ve hesaplıydı. 50-60 lira civarına dayanıklı kaliteli rahat ayakkabılar üretiyorlardı. Geçenlerde ayakkabı alayım diye bi kaç mağaza gezdiğimde gördüm ki fiyatları şişirmişler 150-160 a dayanmış, üstüne az daha koy Adidas nike alırsın, üzdün bizi lescon.
Bilmediğim için üzüldüğüm, cahil olduğum marka. Hep nike kullandim suana kadar ama kesinlikle ariycam bulucam ve deniycem diyebilirim. Yapandan üretenden allah razi olsun. Televizyonlar vestelden olsun pc ler casper den olsun telefonda yeniler ama olsun. Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.
çok kaliteli formalar üretse bile sırf logosundan dolayı fena halde lotto çakması gözüken firma.
çok şık ve rahat, kaliteli halı saha kramponları üreten, yerli malı yurdum malı güzel marka. hm-99-9y/hg-99-beyaz-yeşil modelini tavsiye edilmektedir.
lise yıllarımdan beri ayakkabıda tercih ettiğim markadır. Geçenlerde mecburiyetten farklı bir marka aldım ve Kendimi resmen ihanet etmiş gibi hissettim. Kısaca lescon candir.
türk markası olduğu yeni öğrenilen.

herkes bunu kullanmalı. profesyonel sporculara ne kadar uygun bilmiyorum ama değilsen diğer markalara göre bi bok fark etmez zaten.
normal şartlarda spor düz giyinmem bir defa lisedeyken aldıydım modeli de çok güzeldi zaten herkeste aldı benden sonra
neyse iyi ayakkabısı vardı sağlam rahat .
Her ürününü alarak ülkeme katkıda bulundum.
beklenen kaliteyi gösteremeyen firma. ama halı saha ayakkabısı süperdir.
bim de 19.99 tl'ye sepet içerisinde satılan ayakkabının markasıdır.
şehir efsanesi değildir.
yeni çıkarttığı helium ve airtube modelleriyle hırsızların beğenisini kazanacak markadır.
Turk sermayeli spor markasi. adidas nike reebok gibi dunyaca unlu markalara kiyasla cok az urun cesidi bulunan ve malzemelerinin neredeyse tamamini futbol icin ureten bir markadir.
adidas ve nike ne kadar pahalı ve ters orantılı bi o kadar berbat üretimler yaparken adamlar uçuyor aga. adidas a nike a o kadar para bayıl sonra siki tut. bundan kelli lescon cuyum aga.
80küsür doğumluların ayağından çıkarmadığı ayakkabıları, ilk ve orta öğretimlerde resmi sınıf takımı forma üreticisi.
ülkemiz piyasasında daha fazla bir paya sahip olması gereken yerli markamız. keşke artık gençlerimiz ve sporcularımız böyle yerli üretimlere yönelseler de hayvan gibi pahalı olan buna rağmen dayanıksız olan ve iğrenç tasarımlara sahip çin malı nike, adidas, puma gibi tüketiciyi kandıran markalar talep görmese.

yakında ilk lesconumu almayı düşünüyorum, inşallah memnun kalırım.
halı saha ayakkabısı konusunda dünya markalarına kök söktürür. forma konusunda da hem kalite hem de dizayn olarak çok başarılıdır. lakin yerli firma olması hasebiyle pek rağbet görmez. halbuki sahibi galatasaray üyelerinden biridir. galatasaray el atsa yeter. ama nerdeeee yerli markaya yatırım?
basketbol konusunda başarısız olan markadır. hala üretiyor mu bilmem ama zamanında çok kötüydü. zamanında oynadığım klübe sponsor olmuşlardı. forma üstü takımları şahaneydi fakat ayakkabılar tam bir facia...

lescon sponsorluğunda çıktığımız ilk maçın ikinci periyodunda ayakkabı yırtıldı. evet yırtıldı ve ayağım ayakkabıdan çıktı. sakatlanmadığım için çok şanslıydım. ve bu olayın üzerine klüp feshetti anlaşmayı.

diğer ürünlerde ki kalitesini bilmem fakat basketbol ayakkabısı konusunda rezalettiler. bu yüzden basketbolda asla tutmadı lescon.