bugün

1 haftadır oynadığım, mükemmel oyun. Bazı web tabanlı online oyunlar vardır, ya çok zaman harcamanı isterler ya da para. Bu öyle değil. Para karşılığında vip üyelik falan veriyorlar ama almazsan bile boş durmazsın. Seviye atlamak, item kasmak, para kazanmak için önünde birçok seçenek var. Eğlendiren oyun.
en azından parası olanın ilah olmadıgı oyun. tecrübeliyimdir yardım ederim.
51 lvlim 30k gücüm var damga 12 lvl sanırım çiftlik 51lvl sv73 ayyıldız birliğindeyım güzel oyun ama lvl deil sg kasmak gerek ayrıca güzel insanlar tanıyıp güzel dostluklar kurulabilir kanımca.
şuanda aktif olduğum oyundur.
66 level.
83245 sg.
çok zevkli bir oyun tavsiye ederim.
gördüğüm en saçma oyundur efenim parayı basanın kral olduğu oyunculuğun çok geri planda olduğu oyundur.
72 levelde hesabını sattığım oyundur kesinlikld para tizagidir ama parayı kişiler kadar güçlü olabilirsiniz 1 sene felan oynarsaniz.
Erkekleri etkileyecegini sanıp lol candır yha diye kızların seslendiği oyundur.
kuzenimin hesap satarak para kazandigi oyundur.
istemsizce oynamak istediğim ancak 1 saat sonra hevesimin kaçacağını bilmemden dolayı başlayamadığım oyun.
arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine bakıp beğendiğim ama oynayacak vaktimin olmadığı oyundur.
1 yıldır oynuyorum mükemmel oyun, bazı web tabanlı online oyunlar vardır ya çok zaman harcamanı isterler ya da para bu öyle değil para karşılığında vip üyelik falan veriyorlar ama almazsan bile boş durmazsın seviye atlamak, item kasmak, para kazanmak için önünde birçok seçenek var. Eğlendiren oyun elmas alımlarımı turkpinden yapıyorum çünkü orada 90 levelim ve en uygun orası satıyor.