eğer doğu finalinde bulls'a takılırlarsa gerçekliği bir kere daha ortaya çıkacak durumdur.
yapmayın dostlar bahsettiğiniz adam lebron james.
(bkz: lebron james üzerinden trollük yapmak)

başka bir şey kalmadı mı allasen...
final serisinin son maçlarında baya hayal kırıklığına sebeptir kendileri dün anca 2 sayı öncesinde de toplamda 9 sayı ,sıkıntı yani.
basketboldaki başarısı dışında dans, oyunculuk, müzik ve insanları eğlendirme konusunda da çok başarılı olduğu için kime göre neye göre denilerek cevap verilesi önerme.
o değilde harbiden adamın eline o top yakışmıyor arkadaş. ne bir zerafeti ne bir izlenebilitesi var. oysa jordan, bird öyle miydi? top sanki onlardan bir parçaymış gibiydi. yok yok fiyasko olmasa da basketbol için rüküş bir oyuncu.
Nihat doğan 'ın lebrooooon diye bağırmasından sonra vücudunun büyük bir kısmının aşındığı ve buna bağlı olarak performans düşüklüğü yaşadığı kanıtlanmışır.
ortalamaya göre evet son maçlarda çok düşük performansla oynuyor, buna hak vermemek yanlış olur. genel olarak çok yönlü iyi bir basketbolcu olduğunu biliyoruz. bu düşük performansın nedeni lebron'un yeteneksizliği değil odaklanamaması. belli ki kafasını meşgul eden bir problem var. her büyük oyuncunun kariyerinde kötü zamanları da olur. doğal karşılamak gerek. beklentilerin büyük olması da zaten o basketbolcunun büyüklüğünü ve kendini kanıtlamış olduğunu gösterir. ama fiyasko sözcüğü bir dönem oynadığı play-off maçlarındaki kötü performansına yakışan sözcük değil.
yalandır, gereksizdir.

lebron sadece fazlaca abartılmış, şişirilmiştir. Ancak Fiyasko olarak tanımlamak yanlıştır.

yoksa bu adam cleveland'ı tek başına finallere taşımadı mı?
haksız önermedir. lebron'ın, michael jordan'ın veliahtı gösterilmesi kadar yanlıştır. her oyuncunun kendine göre meziyetleri vardır. nedir bu insanlardaki birinin yerine diğerini koyma çabası? jordan efsaneydi ve bir jordan daha gelmeyecek. ama lebron da yetenekleri tartışılmayacak bir oyuncudur. kıssadan hisse; türkiye'ye atatürk gibi bir liderin asla gelmeyeceği gibi.
Öyle olmamasıdır. Kral düşünce soytarılar gülermiş, daha düne kadar adam king beyler denirdi, şimdi noldu golfe mi başladı? Toplayacak kendini ve bazı dalgalarıda onlara külah yapıp iade edecektir!
kaan kural " lebron bildiklerini unutmuş" şeklinde yorum yapmıştır.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım 300'den fazla oyun kaybettim 26 kez oyun kazandiracak atişi ıskaladım.. Çabaladıkça başarısız oldum başarısız oldukça çabaladım.. işte başarımın sırrı..." M.Jordan olay bundan ibaret beyler. lebron da başarısız olacaktır ama çabalayacaktır rahat olun
bu sene de durum kritiktir.
göz ayarı bozuk insan söylemi. kral hakkında konuşurken önce bir saygı duruşunda bulunulması gerekir. öyle her ağıza alınmaz o isim.
2 yüzük, 6 mvp ve ligin en iyi 3 oyuncusundan biri olması gibi nedenlerden dolayı komik olan önermedir. bu sene 3 yüzük ve 7 mvp yolunda emin adımlarla ilerlemektedir kendisi.

(bkz: threepeat)
Lebron haterlerinin söylediği cümle.
sakatlıklarla boğuşan takımında yarı finalde tek başına chicago bulls u elemesiyle sonuçlanmış fiyaskodur.

stay tuned...
7 final 3 yüzük 3 finallerin en değerli oyuncusu 4 normal sezon mvp 12 kez all star 2 kere all star mvp 10 kere nba first team . evet tam bir fiyasko(!)
p. s.: lebronsporlu değilim
güncel Önemli Başlıklar