bugün

dördüncü nesil yazar. (#3436906)
nick altına yazı yazılmamasından şikayetçi olan yazar, hoşgelmiş.
nick altı bir an önce dolsun dileklerimi ilettiğim yazar.

ilginç bir tarzı vardır kendisinin,izlemeye devam edeceğiz.
lidya dilinde, cennet kadar güzel manasına gelen kelime, bu nicki kullanan yazar eğer bir kelimenin veya cümlenin kısaltması olarak kullanmıyorsa, kesinlikle bayandır.

(bkz: nick altı destek ekibi)
tespitleri yalakalık içermeyen ve yerinde olan yazar.
uzun entryler yazan yazar. yazısını paragraflara ayırması daha da uzun gösteriyor okumaya korkuyorum.
gecenin bir yarısı aynı şarkıya takılıp kalmış. bu günü tarih olarak not düşmek istemiş. bekleyen , beklerken, kimleride beklettiğini unutmaması gereken çocuk.
gece gece seri eksi oy veren ibneye kurban gitmiş kişidir. allah belasını versindir onun. ondan başka üzerine alınmasındır.en beğenilen entryleri bile eksilenmiştir.
tesbitte son noktaya ulaşmış zat. tebrik ediyorum.
spor hakkında kıt bilgisiyle cinsel çağrışımlara ulaşmaya çalışan benzini bitmiş yazar. sadece eğlendirmekte düşündürmemektedir. düşündürürken eğlendirmemektedir.*
istediğini başarmış yazardır, gece gece dikkat çekmiştir fakat olumsuz bir şekildedir zira kaşınmıştır.e burda da kaşımaya hevesli bolca herif olduğuna göre, bundan kaçmak olanaksızdır.
sadece eğlendirmek ve düşündürmekle kalmayıp, ortalığın amına da koyabilirmiş. geçen vücut çalışırken söyledi. ben de onun yalancısıyım.
bilgisiyle ortalığın amına koyan yazardır kendisi, 10 kaplan gücündedir.
(#3350496)ile olaya son noktayı koymus yazardır . kıt spor bilgili dikkat çekmeye çalışmış olmakla suçlanmıştır yersizdir, yanlış genelleme kurbanıdır.boku çıkmamalıdır.

(bkz: ben şahidim hakim bey)
#3353613 nolu entrysinde doğru düşünmüş fakat bunu iyi ifade edememiş yazardır.
(#3395557) nolu entrysi ile yarılmama sebep olan yazar.
(bkz: sen beni guldurdun allah ta seni guldursun)
karar vermesi gerekendir.
en iğrenç görüntü, erkek ev arkadasının mahallenin berberiyle seviştiğini görmesi midir yoksa erkek ev arkadasının mahalledeki yaslı teyzeyle bile düzüştüğünü görmesi mi?
ilk mahallenin berberiyle seviştiğini görmüşse ikinci sahneyi görmek için mi erkek ev arkadasıyla kalmaya devam etmiştir ya da nedir?
bu entryler hayalgücüyle yazılmışsa bu nasıl hayalgücüdür lan?
erkek ev arkadasından biran önce ayrılması gereken.

edit: erkek ev arkadası da burda.
otisabi' nin son zaman modasına gönüllü piyade olmuş izlenimi verdi tek entrysiyle;
(bkz: #3444095) * haksız mıyım yanee?
entrylerini gerçekten samimi duygularla yazıyorsa oldukça iyi bir yazardır...
nickindeki ilk harfin lüleburgaz'ın l si mi yoksa büyük ı mı olduğunu çok merak ettiğim yazar. gidip sordum, lüleburgaz'mış. zaten büyük ı olması imkansızmış.
ben eksiledim diyecek kadar cesur, fikirlerini kaliteli uslübu ile anlatacak kadar iyi nesildaş yazar.
bilgisayarındaki donmalar nedeniyle bir kaç gündür sözlüğe girip yazamayan , okuyamayan kişi. * *
şalvarlı olduğu halde mercedes e binen tip lede köylü diye alay edilemeyeceğini bilen biri. nick altı yazmakla olmaz. insanları yanlış bilgilendirmemek gerek.
bilginin peşindedir hep.

zorunlu edüt: (bkz: #3629752)

(bkz: 31 entrin ben olayım istedim)
aklına gelen her cin fikri not edip daha sonra ard arda başlık açtığını düşündüğüm yazar.