bugün

Çok şükür daha o kadar fakir olmadım. Allahım tenk yuuu.
ürünleri b*k gibi ve ateş pahası . yani ben baktığımda . ama babam ne zaman gitse ucuzunu güzelini buluyor. hayret ediyorum .
fiyat ve kalite olarak karşılaştırdığında gayette makul gelen bir firma. zara ya para verip de yıkadıktan sonra söküklerle uğraştığımı bilirim.
A.qodumum veletlerine bak..

Bu memleketin %49'u asgari ücretle çalışıyor.

Bu şartlarda lcw den giyinmek lüks bile pezevengler!!!
kot pantolon 150 lirayı bulmuş ben skinny giyiyorum 6 ay dayanıyor sonra kasık kısmı yırtılıyor geçen farketmeden giymişim millet hep götümü gördü.

neyse almıyorum sizden kıyafet bizim mahallede bi abi ondan alıyorum esnafa katkı olsun.
pahalı olan mağaza markalarının erkek reyonu da ibnemsi kıyafetten geçilmiyor.
varoşu maroşu bilmem de

basbayağı pazar malının avm de satılması

daha beteri için de facto

ist. da olanlar

salı pazarında oradakilerden

daha iyi ve hesaplı şeyleri bulabilirsiniz

tek farkı kredi kartı geçmez.
adamlar 129 liraya trençkot satıyor lan. 129 lira. normal atkı alamıyorsun o paraya.

fiyatları gayet makul. her kesime de hitap ediyor.
Siyah düz tişört ve beyaz düz tişört sadece burda var. Ben gayet memnunum aq.
iyi giyinmek herkesin hakkı.
(bkz: doğru söze ne denir)
burberry'den giyinen insanların söylemi.
yanlış bir önermedir. benim 20 tane tişörtüm varsa 15 tanesi lcw dır. bir tişörte 90 lira bayılacağıma 50 liraya 5 tane alırım. hem çeşit fazla olur hemde ucuza kapatırım. herkes zengin değil ne yazık ki.
yıllardır aynı tasarımları tekrar tekrar kullanılması ve sadece renkleri yer değiştirerek aynı ürünü binlerce üretilmesinin doğurduğu nihai sondur.
Bir üründen ne kadar çok fazla üretilmişse değeri o kadar azalır. Günümüzde lcw' dan giyinenlerin gün içerisinde şehrin herhangi bir yerlerinde pişti olma olasılığı % 87 düzeyine gelmiştir.
lcw kitleyi genişletebilmek adına fiyatları ve dolayısıyla kaliteyi düşürdü, doğrudur. geçmişte 3 satıyorsa şimdi 300 satıyor. yani izlenilen strateji örnek alınacak kadar başarılı. buraya kadar her şey normal. ama varoş nedir? kötü bir şey midir? önce bunu bir ayırmak gerek. fakirlik, varoşlukla aynı manada ise, tamam sorun yok. ama niyet kötü ise, trollük en baba varoşluktur.
varoş demeyelim de durumu parlak olmayan insanlar diyelim. ne yapsın o insanlar çıplak mı gezsin. asgari ücret olmuş 774 lira, kalkmış lcw'yi eleştiriyorsunuz. adamın parası olsa o da ordan giyinmez heralde.
genellikle ev içerisinde bu markanın ürünlerini giyiyorum varoşluksa, varoşluk ev lan bu. tshirt e 10 lira flan veriyorum bir kaç ay giyiyorum sonra bakıyorum pencereleri siliyorlar bizim tshirt ile, özetle geri dönüşümü yüksek ürünler yapıyor adamlar.
çocukluğumda lcw den alışveriş yapan en zengin çocuktu. şimdi bakıyorum evet fiyatlar düşmüş, kaliteden pek bir şey kaybettiğini söyleyemem, giyiliyor yani, lâkin xside diye bir marka var lcw mağazalarında, onlarda kalite düşük bu doğrudur.
şekilciliğe önem veren söylem.
bu tezi savunanlar için müjdeli haber!

beymen'de beyaz t-shirt indirime girmiş. stoklar tükenmeden alın: http://www.beymen.com/Mai...Margiela-TSHIRT_7589.html

tanım: gerçekten ziyade iq seviyesi düşük arkadaşların savunduğu tezdir.

ayrıca not: heralde bi 10 yıldır lcw'den alışveriş yapmamışımdır, ama ayar ettin amk gece gece.
gerçektir. ülke durumunun bir özetidir.

bunu yazarı siklediğim için söylemiyorum.
ama ucuz giyim diye bir şey var bu ülkede.
de facto ile beraber lcw lokomotiftir şimdilik.

ayıpta değil tabii.
kim nerden giyinmek isterse oradan giyinir.
10 sene önce elit tabaka giyinirdi lcw'den. yaşan değişiyor demek ki. burada ki sorun acaba varoşlar mı elit oldu ya da elitler mi varoş.
Paramiz oldu da stari strriv starivaus aman her neyse biz mi ordan giyinmedik.
Geçen bir arkadaşla konuşuyoruz laf arasında ben lcw den giyinmem kesinlikle yani diyecek oldu.Çok uyuz oldum.Daha pahalı ve marka tercihine saygı duyarım,iyi giyinmek isteyebilirsin.Bunu bu şekilde ifade etmek zorunda mısın?
bir galatasaraylı olarak bana çarşı grubunun bir bestesini hatırlatır.
Akmerkezde kızlar bizde açlık var simdiki gençlerde paul shark montlar. Ayaklarında harley davidson var. Ananızı s.ks.n tüm garibanlar.