bugün

21 haziran 1994 doğumlu ingiliz genç raket.

aramızda 20 gün var. fakat en büyük farkımız benim haftada 20 lira alıyor olmam, onun şu ana kadar kariyerinde 40 bin amerikan doları kazanmış olması. abov... niye 7 yaşında başlamadım ki olm ben tenise? 20 lirayı da tenisten değil babamdan alıyorum lan zaten.
http://twitter.com/#!/lau.../status/74192282227707904
an itibari ile maria sharapova karsisinda ilk sette 3-0 ondedir. sharapova'yi ifrit etmekte.
3-0 dan uzayan seti sharapova'ya vermistir. durum su anda 1-0 sharapova lehine.
ilerde adını sık sık duyacağız. Kendisi ne grand slam ler kazanacaktır aha şuraya yazıyorum.
2012 londra okumaların olimpiyatlarında şarapova ile oynuyor. Zorlayacak gibi...
us open 2012 2. turunda kim clijsters ile oynuyor şu an. ilk seti 7-6 almış, ikinci sette de tie break ediyorlar şu an.

edit, ben bunu yazana kadar maçı bitirdi bile. hey yavrum hey.
britanya'nın göz bebeği. wimbledonda hayatında ilk defa 4. tura yükselmiştir. 4. tura gelene kadar 10 numaralı seribaşı, geçen yıl burada çeyrek final oynayanmaria kirilenko yu geçtğini belirtmek isterim.
ingiltere'nin yeni umutlarından yaşına rağmen ortaya koyduğu performansla gelecekte baya sağlam olacağının işaretlerini veren 94 doğumlu tenisçi. wta'da 38. sırada yer almaktadır.
wimbledon 2015'te yeniden kortlara dönüyor. kendisinden çok şey bekleniyor. çok büyük yeteneğe ve hırsa sahip, ingiliz raket...