bugün

bu diziler en az 300-350 bölüm sürer. bir zamanlar sevgili olanlar ayrılırlar fakat birkaç bölüm sonra tekrar aşna-fişna işlere girerler. hatun kişiler genelde dekolte takılırlar. bölümler daima en heyecanlı yerinde biter. dişi ev sakinlerinin asla kaçırmadığı dizilerdir bunlar...bir de bölüm sonunda esas kız, mutlaka bir yere (acılı veya heyecanlı bir şekilde) bakarken kamera gözlerinden zoom çıkar ve jenerik müziği yükselmeye başlar...
bir dönem türkiyede gösterilmiştir ancak tutan herşey gibi bu dizilerinde suyunu çıkartmışlardır zaten bunların bir tanesi iki üç sezon sürer hem de aynı oyuncular benzer konularla tekrar dizi yapar...thalia ve natalia oreiro bunlardan iki tanesidir. asi güzel, mari mar, vahşi güzel... konuları hep aynıdır zengin bi ailede hizmetçi kızın aşk hikayeleri anlatılır.hem haber öncesi olduğu için hem de bi kere başlayınca bağımlılık yarattığı için maalesef izlenir...
vahşi güzel dir. ben hiç kaçırmazdım başlangıç müziğini ezberlemiştim.
Hepsinde bol sevişme şehvet ve aşk dolu dakikalar olur ayrıca kadınlar en küçük 90 b sütyen takmali.
Olay örgüsü olarak eskilerin türk filmlerine benzer. Onlar gibi sıcak ve samimidirler.Sahneleri bile türk filmlerinin sahneleriyle bire bir aynıdır. Latin dizilerinde de esas kızın esas oğlana tekme tokat girişeyim derken esas oğlan tarafından bir anda dize yatırılıp poposuna poposuna vurulduğu sahneler vardır. aynı şekilde esas oğlanla esas kızın kavgaya tutuştukları sahnede esas oğlan kızın üstüne çullanır.
görsel