bugün

ikinci nesil bir çaylak. *
ufak ufak ortama ısınmaya başlamış, 25 kasim 2006 mecidiyekoy cay simit zirvesi ile de kaynaşmaya başlayacağını umduğumuz yazar.
10 dilde "seni seviyorum" demeyi bilen, takır takır ingilizce, çat pat ispanyolca, kel küt çince konuşan yazar. melankolik kişisinin şimdiye kadar yaptığı en güzel şey beni kendisiyle tanıştırmasıydı. houses insanı, usta fotoğrafçı, ölümüne komik, yanakları sıkılarak koparılası yazar.
zirveye melankolik kişisi ile gelen ve erkenden ayrılan yazardır. ilk zirvede muhabbet eksikliğini telafi edeceğimdir. *
ayrıca neşeli bir insan olduğu gözlerden kaçmadı.
ingilizcesiyle sözlüğün grurunu son anda kurtaran yazar.
uzaktan tanıştığımdan, ataşehir lafını altınşehir diye anladığım yazar. olsun. onu da sevdik, o da insan...
(bkz: şımarık)
nereden görüştüm de zirveye getirdim kişisidir. 2 senedir kütahyada yakamı birakmadıgı gibi , cay simit zirvesinde de yakama yapımıstır. Allahım nedir benim gunahım demeden yan masadaki ingiliz * hatuna bile salca olmustur. Onu da gectim benim gibi geveze bir adamı seslendirecek kadar gevezedir. saclarını kıskandıgı butun bayan arkadaslarla arama ket koymustur. uzun lafın kısası goruldugu gibi külliyen zarar bir yazardır. * *
yahu zirve böLgemize giren bir ecnebi insanı bir kovuşu vardı bu yazarın türk halkı adına utandım.. hüsranLa, üzüntüyLe masadan kalkan ecnebiye türk halkı adına da özür diLemeyi bir borç biLdim.. ecnebi insanını kovarken bir "fuck off" demediği kaLdı.. diyecekti de meLankoLik kardeşim ağzını kapattı..
şahsını, mahlası ile beraber ilk defa gördüğüm ve tanıdığım yazar. sanki aylardır buradaymış, herkesi tanıyormuş edasında iletişimi kuvvetli yazar. ha bir de sanırım fellik fellik otobüs arayan.
allah cezanı vermesin kişilik. çok severim bu hatun kişiyi, değişik zamanlarda 800 kere asıldım ama bana net bir cevap vermedi, hep elim böğrümde bıraktı. halbuki söylediğim her şeye güler. nasıl oldu da bana aşık olmadı hayret ediyorum. süper bir hatun, burdan kendisine "teraziye tıkla" diyorum. seviyorum lan.
bu sıralar uludag sozluk'te kendini bulmus kıymetli yazar. hayırlısı bakalım. * *
korku filmi klişeleri başlığına deli gibi entry giren yazardır. belli ki çok korku filmi izlemiş.
korku filmlerini çok izlemesinin yanında, kızgın olması gibi bir özelliği daha var. birleştirince tırsıyo insan istemeden.
kreşteyken hep saçımı çekerdi. güzelliğimi kıskandığını düşünüyorum. saçlar 3 numara olmasa şimdi de çeker. zirvelerde feyk atmaya başlamış olduğunu da duydum. kısmet olursa belki bir zirvede karşılaşırız. kendisini çok merak ediyorum.
depkili yazar.
çok okunmayan, beğenilmeyen bir yazar. bir entrysinin en beğenilenlere 2. sıradan girmesi için sadece 5 kez ":)" oyu alması yeterli. 7 olursa 1. sıradan giriş yapıp iyice depresyona sürükleyebilir.

edit:sürükledi. saymaya devam ettim tam 7 adet ":)" oyu ile ilgisiz bir nickaltı entrysi en beğenilen yazı oldu.
(bkz: dakika ve skor)
sözlüğe firtina gibi geri dönüş yapan, kelimeleri ve kelimeleri anlamdirmayi ve o kelimelerin ardindaki sis perdesini aralamayı seven yazar. vel hasil -i kelam kendisine burdan basarilar dilemekle beraber gözünde fer, batnasinda cila, topugunda dermanin ve kuvvet-i pazusunun kandilinin bitmemesini niyaz eylerim.
an itibariyle entarimin sağ alt köşesinde nickimin yanındadır kendisi. yoksa hep mi oradadır, bilemedim. *
an itibarıyle kendisinin talamusu kapanmış olup,
"seni seviyorum" dediğimde bana "kulak memesinin şekli genetiktir" gibi gudik cevaplar veriyor.
arada devreleri yanabilen, "bu romanın üçüncü cüzünü okuyorum" diyebilen bir insandır.
birgün bulunduğumuz yüksek katta, alt katlardan başlayan bir yangın olursa elele tutuşup atlayacağım insandır. neden? korkuyoruz biz sonrayı düşünmekten.
aynı ben, canım benim. yalarım.
kendisine elmalı, armutlu, keçiboynuzlu ve ananaslı meyve sepeti yapmak istediğimdir.
vampir bazlı sohbet makinesi.

dört teker üzerinde başlayan hikayemiz şahsıma büyük sevinç sağlamakta bilesin. haftada iki gün hap gibi al hiçbir şeyin kalmaz.

ne kadar çok ortak yönümüz varmış meğersem. ikimiz de bazen geceleri uyuyamıyoruz. hayatımdan eksilme e mi.
*