bugün

yeni bir ekşi sözlük trollü. kendisi muhtemelen evde kedileriyle yaşayan ve kendisini erkeksizliğe adamış bir kadındır.
(bkz: owencan) denen veletten bile daha saçma şeyler yazan, harun abi kılıklı gereksiz ekşisözlük yazarı.
vajina yazarıdır.
eksi sözlük dışında bile kendisi adına başlıklar açılıyorsa amacına ulaşmış olan trolldür.
ekşi sözlüğün on numaraları kadın yazarı, kadın düşmanlarınına karşı gelen ve erkeklerin ne olduklarını gösteren yazar. onun gibileri az, keşke uludağ sözlüğe de gelse ve kadın düşmanlarını püskürtse, ama ben onun yerine yapıyorum hiç merak etmesin!
kendisine sözlük aracılığıyla gönderilen penis fotoğraflarından çok hoşnut olur.
9. nesil yazarı. yalnız ben buradaki lara gofret'in ekşi'deki olduğunu düşünmüyorum, tarzları çok farklı geldi bana. belki de hep aynı konulardan sıkılmıştır ama pek sanmam. hoşgelmiş.
ekşi'dekinin adını çalan çocuk.
trollugu nickinden belli yazardır.
nick'liği belliden yazar troll'dür.
9.nesil yazar, hoş gelmiş. kendisine hoş geldin hediyeleri aldım, güle güle kullansın. *
(bkz: sözlük formatı)
(bkz: uludağ sözlük te sıkça yapılan dil yanlışları)
9. nesil güzel nickli cana yakın yazardır kendileri.
son girdiği entry ile ilk kez benden şukuyu kapmış muhtemel sözlüğün bayan yazarlarından.
ansızın ortaya çıkan gofretcik. "kıyamet amca" diyerek pek hoş bir giriş yapmıştır.
enteresan bir uludağ sözlük yazarı.
ekşi sözlüğün lara gofret'inin başarısız takliti.

özgün olun, yaratıcı olun.
(#16321862)

adamın dibidir. dostum bende daha önce senin bu yaptığını yaptım ama hiç bir işe yaramadı.
(#16321862)

ve sonunda patladı...

aklıma şey geldi. şey : http://www.youtube.com/watch?v=a7iHUaRokYc
çaylak yapılarak haksızlığa uğramış yazardır.
donuz butonu gelmiş olsaydı çaylak olmayacak olan yazardı.
çaylaklıktan silikliğe terfi etmiş eski yazar.
silinerek büyük haksızlığa uğramış, sevdiğim ve anladığım kadarıyla sevilen yazardır.
ekşi sözlüğe geri dönmüş efsane.
sitesiyle yarmıştır.

http://laragofret.com/
buraya da geldi sandım korktum yazarı. Tamam yokmuş bir şey sakinim.