bugün

Gereksizdir. Kamerayı kapat san nolur adam televizyon ekranından seni izliyor.
şizoid bir davranış.

aq sikko bir bölümden mezun olmuş sikko bir adamsın. sanki cia adına çalışıyor yarram ya.
Turkiye standartlarinda bir guvenlik onlemidir. Sonucta musluman takilan bu milletin evinde odasinda yedigi igrenc cinsel egilimler veya masturbasyon tekniklerini kimsenin gormesini istemez.
90 lı yıllarda, yani internet suçları yasası çıkmadan önce hack işleri ile içli dışlı bir insan olarak benim de uyguladığım yöntem.

sen yine yapma, ancak bu konuda önlem alan insana da saçma sapan tanımlamalarda bulunma.

sen cahilsin onu anladık da, o kamerana girerler, seni de 7/24 izlerler, ruhun bile duymaz.

şöyle ki, başka bir cahil arkadaşım inanmıyordu ve kendisinin o anki ekran görüntüsünü msnden attığım zaman baya bir tedirgin olmuştu.

hoş sizin gibi cahil ve tipsiz insanlar neden takip edilsin, bu da bir gerçek ancak benim gibi zeki ve elit kişilerin önlem alması gerekiyor.
takıntılı insanların yaptığı şeydir zaten izleniyorsan kameranın yanında küçük bir ışık yanar bunu kızların yapması normal ama erkekler neden yapıyor.
adamın yüzüne ş'aapmamak için şart.
kameradan sizi izleyenlerin net görememesine yol açar.
Virüs bulaşınca fotoğraf çeker. Düşünsenize peçeteler bir yanda alet elde.
emniyet tedbiridir.
siyasetçi değilsin, istihbaratçı değilsin neyin önlemini alıyon elin amerikalısı senin sivilceli yüzünü görse ne olur görmese ne olur.
Bunu yapan taharet musluguna da çaput sarar..
laptop kamerasına bir tek cia ve mossad'ın erişebildiğini zanneden enayileri göstermiştir. mahallendeki fiseyin emmi bile basit bi e-posta ile bilgisayarına erişebilirken bu ne rahatlıktır yiğidim. indirdiğiniz kaçak bir program, lisanssız bir oyun bile pc'ye virüs bulaştırabilir. aman diyeyim, onun bunun tşk mevzusu olmayın. tedbir iyidir.
Üst düzey güvenlik önlemi. Bir üst düzeyi tuvalette telefon kullanırken kamera kısımlarını dikkatlice kapatmak.
manyaklıkta son düzey insanların iş gücü yok senin bilgisayar kamerandan seni mi izleyecek.
Her türlü ihtimale karşı önlem almaktır.
fbi cia diyen amına koyduklarım neden cep telefonlarının kameralarını bantlayıp hoparlörlerini sökmüyorlar? ben onların beynini sökeyim.
Tankin eksozuna atlet tıkamak.
herkesin, ilerde belki önemli birisi olurum kaygısıyla yaptığı eylem. ellemeyin kardeşim insanları, motivasyonları bozulmasın.
Aygıt yöneticisine girip kamerayı bularak devre dışı bırakırsanız uygulamalar kameranızı kullanamazlar
Siz kullanacağınız zaman yeniden etkinleştirirsiniz

Zaten inovatif şirketler kameranın yanına bildirim ışığı koyuyorlar. Kamera aktif olduğunda yanıyor.
Tıpkı benim gibi
Lenova™
kamera koruması olan güncel bir antivirüs ve orjinal windows işinizi görecektir. tabi dış ağ hack

yemezseniz.
(bkz: cia bizi izliyor)
Sanki laptop un karşısında striptiz yapıyorsunuz amk.
Neyin tribi bu.
bazı insanların yaptığı üst düzey güvenlik önlemi.