bugün

Geçen sene 5000 tl ye alacağım asus, şuan 7500 tl. Monster alayım diyorum ama bilemedim. Bekliyoruz ama düşen bir dolar kuru göremiyoruz..
görsel

Çok amaçlı.
görsel
Tavsiye olmayan tavsiyelerdir.
(bkz: Donanım haber forum)

(bkz: Shiftdelete net)

(bkz: Technopat com)
Bu devirde elektrikli battaniye bile alınmaz. Evet.
Arçelik ya da bosch alın.
i3 ler bile 3000 liradan başlıyor. Böyle sistemin ta aq.
Bütçe ve ne is yapacak? Bilgi verilirse gerekli destek sağlanır.
Bireysel ve kurumsal her türlü "ıt" ihtiyacınız karşılanır.
ilk başta gta 5 kaldırıp kaldırmadığına bakın, gerisi teferruattır.
2 sene evvel 2300 tl ye aldiğim şu bilgisayarın yeni fiyatını gördükten sonra ne tavsiye etsem boş gibi.

https://www.vatanbilgisay...gb-15-6-w10-notebook.html
Günlük işlerimi yaparken (film, sunum) beni üzmeyecek ve oyun oynarken sıkıntı çıkarmayacak max 6 7 bin liraya bilgisayar arıyorum. Oyun bilgisayarı olmasına gerek yok, grafikleri falan da benim için çok önemli değil. Uzun seneler kullanabileceğim bilgisayar öneriniz varsa özel mesaj kutuma mutlaka beklerim.
Bulabilirseniz teşhir ürünü alın baya ucuza gelir.
Laptop almayın.
HP yani Hewlett Parker in üzerinde laptop tanimam.
Cok kullanmama ragmen.. en az 6 yil dayaniyor..herkeze tavsiye ederim.!!!
Cevremde 3 kisi HP kullandi, 7 bucuk yil, 6 yil ve bendede 6 yil dayandi. Hemde illa yeni model almak zorunda degilsin, biraz eski model al ama yeni olsun laptop.. ohh misss
medion alma hele azerty klavye hiç alma.
Windows kullanacaksanız 7-8 binlirada aşağı iyi bişey yok. Ubuntu kullanacaksanız 5 bin TL'lik yetebilir .
Bu devirde laptop alınmaz.

görsel

Bir kaç sene sonrasında ne demişim ben böyle, keşke laptop alsaymışım demelik entry giresim geldi.
maç izlerken laptopa ani hareketlerde bulunup da vurmayın bazı gerizekalılar gibi (bkz: ben) sonra fanı yanabiliyor (bkz: derbiden sonra bilgisayarımı bozduğum gerçeği) format falan derken şansınız varsa 90 lirayla kurtarabilirsiniz.
ihtiyacım olan tavsiyelerdir. Butcem 1500-1700 arasi.
Karne hediyesi olarak alinmasini isteyen yazarin bekledigi tabsiyeler. Evet.
bugün bim verdi kardeş. tam bütçene göre. sanki bim senin bugünğ beklemiş. yarın ilk iş bime git.

not: ciddiyim.
ssd yoksa almayın sakın.
Bim ve a101 den alınabilir. O fiyata yoksa ekran bile bulmak zor.
2 sene önce aynı fiyata çok iyi bulmuşum o zaman. (bkz: ekonomi o kadar mı kötü)
-üzerinde güçlü ekran kartı bulundurduğunu iddia eden laptopları almayın laptop gtx 1050 si bile normal gtx780 kadar güçlü değildir.

-u uzantılı intel işlemcilerden uzak durun bu işlemciler güç tasarufuna yöneliktir.

-özellikle alacağınız laptobun menteşesi iyi olmalı ben monster kullanıyorum ekranı biraz oynatsam ekran kararıyor neyse iyice bozulmadan servise göndermeyeyim.

-malzeme kalitesi önemli sert plastik olmalı.

-benim tavsiyem monster dan yana müşteri hizmetleri iyi çalışıyor.