pınarın mucize ürünü. laktozu sindiremeyenler için. ben laktozu sindirebiiyorum, nitekim deliler gibi içiyorum. şekerli bir tadı var. tavsiye edilir.
--spoiler--
ben süte süt demem, içinde laktoz olmayınca...
--spoiler--
Aşkım içecek.

Bir bu bir de soya sütü olmadan yapamıyorum.

Kraliyet soyum izin vermiyor onlarsız beslenme düzenine.
sindirimi kolaydır.
uyumak için içilen sütlerden değildir. uyutmaz.
Laktoz intoleransı olanlar için idealdir . içilebilir .
Gaz yapmaz.
laktik asit seviyesi yüksek olan metabolizma hastaları için üretilmiş süt.
Sindirim açısından daha rahat tüketilebilen süt.
Laktozu sindiremeyen insanlara velinimettir.
Süt değildir.
yalanın beyaza bürünmüş hali. laktozsuz süt mü olur amk?
pırt ettirmeyen süttür.
Mideyi rahatsız etmeyen tadı bilmiyorum neden daha güzel olan süt. Yarım yağlı sütler yerine tercih edilebilir.
Nedeni anlaşılamayan, şişkinlik ve gaz şikayetiyle tırım tırım doktor gezip derman bulamayan kimi hastaların, laktoz intoleransı teşhisiyle tanıştıkları süttür.

Anne kişisini inim inim inleten bu laktoz intoleransı şeysinden sonra evi laktozsuz süt ve laktozsuz kefir ile doldurduk mecburen.
Rahatladı mı?
Valla rahatladı kadıncağız.
Kıyamam!
Klasik süt içtiğinde bilumum iç organları savaş alanına dönen ama küçüklükten beri iflah olmaz bir
sütçü beygiri olan ve yeni yeni ağırlık kaldıran biri olarak ne zamandır ihtiyaç duyduğum hede.

Başta acaba laktozu almak için ne koydu bunlar pire için yorgan yakmayalım diyerek ihtiyatlı yaklaştıysam da içine laktaz enzimi eklenerek laktozun parçalanmasına yardımcı olacak hale getirildiğini, yani aslında laktozsuz sütün de laktozlu olduğunu öğrenmemle rahatladım.

Günde bir bardak içsem haftada temizinden 20 gram protein yapıyor. işte şimdi ananızı laciverde boyadım...
normal süt içerken midesi bulanan veya sindirim şikayetleri çeken kişilerin içmesi önerilen süt.
psikolojik ruh hastalarının sütü. tamam alerjisi olanlara eyvallah ama süt zaten şişiren ve gaz yapan bir içecek, ay yok ben içemiyorum çok şişiriyor diyenlere he babam he diyip geçiyorum. kalorisi daha az olduğu için tercih eder bu tipler.
istediğim kadar içebildiğim süt olması nedeniyle tercih ettiğim süttür.

Ne şişkinlik ne, mide bulantısı. Su gibi gidiyor.
kahveye eklemek için en uygun olan süt.
Laktoza hassasiyet varsa, mecburen.
Mucize içecek. Yaşasın süt içmenin rahatlığı.. bi de yoğurt şekli varmış ama yoğurt bana dokunmuyor zaten.