bugün

görsel

kafalar sadece böyle şeyler için çalışıyor. sanırsın ki laikler uzaya her gün mekik gönderiyor. her gün bilimsel çalışmalar üretiyor. ya da Ak parti öncesinde uzaya mekik gönderdi yada bilimsel çalışmalar yaptı.

1.5 milyon dolar'a neden fakirleri doyurmadınız peki? Yada neden okul yapıp bilimsel çalışmalara imza atmaya vesile olmadınız? Sebep nedir diye sorası geliyor insanın.
sarayın yanında zerre değeri olmayan heykeli yaptırmıştır.
görsel
Kafirun suresini okumanızı tavsiye ediyorum laiklere.
müslüman biri laik olamaz. laik bir ülkede yaşayabilir; ancak laikliği benimsemiş olamaz. kuran daki emirleri alenen reddetmektir laik olmak. bir insan hem kuran ı reddedip hem nasıl müslüman olabilir? olamaz.

yine de 1,5 milyon dolar ile çok güzel bir okul kurulabilirdi. hatta daha iyisi, hazırdaki bir okula akla hayale gelmeyecek yatırımlar yapılabilirdi. o parayla onlarca okula laboratuar kurulabilirdi.

nice okullar var, öğrencileri bir tane fizik deneyi yapmadan mezun oluyorlar. (misal ben, öyle bi liseden çıkıp mühendis olduk tabi ayrı mesele)

siz, laikler, halka karşı takındığınız bunca yıllık kibirli tavır yüzünden asla ama asla köylü tarafından sevilmeyeceksiniz.
laiklik demek Allahı yani şeriatı inkar ediyorum demek. "ben chpliyim laikim ve müslümanım" diyip ikili oynamayın sadece kendinizi kandırırsınız. kimseye din fetvası veremem burda ama kendiniz olun.
sizde yıllarıdır bizim vergilerimizle camiler yapıyorsunuz, imamlarınıza, din öğretmenlerine maaş veriyorsunuz sayın amınakoduklarım. bırakın adamlarda istediğini yapsın.
Din ve devlet işlerini birbirinden ayırmanın zihinsel yapıyla ilgisini kurmaya çalışan ama kuramayan dinci ifadesidir. Kendileri gibi kısır düşünen buna rağmen herkesin hayatına salça, mümkün olduğunda müdahil olmayı kendine düstur edinen tipleri gören uğur mumcu nun da hem laik hem Müslüman olunmaz düşüncesine gelmesi bundandır diye düşünüyorum.

Doğru olmayan ifadedir, laik insanlar çok çeşitli kültürlere mensup bambaşka karakterler olabilir, tek bir ifadeyi doğru kabul edip üstüne hayatını bina edecek bir beyne sahip değildir.herhalde ayırıcı özelliği budur.
hastadır.

amacı asla din ile devlet işlerini ayırmak değildir; bir seküleri asla diğerinin özgürlüğü adına mücadele ederken göremezsiniz. asla. ramazan gelirken oruca, sonrasında kurbana, kadınların başındaki örtüye, dini olan herhangi bir değere nefretleri vardır. zira genel itibariyle, varlıkları icabı düşmandırlar. kendilerinden başka her şeye, herkese.

islama ait her figürü yok etmeden mutlu olabilecek bir seküler gördünüz mü? öfkeli, haris ve son derece fevridirler. onlarda insanı iten, yoran, bunaltan bir şey vardır ve bunu modernlik zannederler. istiklal mahkemelerinin katliamlarını her fırsatta yüceltip, hatta "atam az bile yapmış" diye böğürerek nefret içerisinde titrerler.

şu an ki hüloğcularla hiçbir farkları yoktur. sadece değneğin zıt ucunda bulunan boktur bunlar.

ne siyasal islamcılardan ne de kökten laik betonperestlerden insanlığın ilerlemesi ve huzuru adına birşey beklenmemelidir ki zihinsel ve bilişsel potansiyelleri sadece nefrete yeter. ilalabart da kin ve nefret içinde kalacaklardır.
laiklik kişiye özgü değil, devlete özgü bir kavramdır. laik insan yoktur, laik devlet vardır. insan her hangi bir inanca ve inançsızlığa sahip olabilir.

müslüman biri laik olan veya laik olmayan bir ülkede yaşarsa müslümanlığına halel gelmez çünkü inanmak kişiye aittir.
din ile devlet işlerini ayırmak amacı diye kendinizi kandırın siz. niyetinizi bilmeyen mi var. ezandan rahatsız olacak kadar saldırgansınız.
görsel
Yukarıdaki kafaya ulaşmak kadar zor olmayan, pontus ve arap dönmesi kafada olmayan bir beyindir.
abi comic sans ms ile yazmışsınız birde.

photoshopum ben diye bağırıyor görsel. anca sizin gibi rum dönmeleri inanır bu görselllere.
Türkiye'yi yıllardır fakir bırakmış ülkeyi kalkındırmak isteyen bütün değerli insanları bitirmek için elinden geleni yapmış. Ülkenin aydınlanmasından rahatsız olmuş kendine ilerici maskesi takmış gericilerin beynidir.