bugün

ipek mendile götünü silen insanın yakın akrabasıdır.
belki de elleri kirlenmesin istiyordur ama yıkama imkanı olup da böyle yiyorsa vurduruyordur.
Bodrum'da lahmacunun + ayranın 60 lira olduğu dönemde 2 ay çalıştım. Maddi durumun lahmacun yemekle alakası yok. Ya da en azından sandığınız gibi doğru orantılı değil, ters orantılı.
Tam bir kırodur gösteriş yapmak istiyordur hâlbuki mal durumuna düşer yadirganir lahmacun el ile yenir nazikliğin bokunu çıkarmaya gerek yok.
sorunları olan insandır. net.
Lahmacunu Fransa başbakanına verseniz en kibar peçeteye sarıp yer. Çatal bıçak ne amk!
Hunharca 4 elle erol taş gibi lahmacun yiyemiyorum. Ellerimden sanki 36 gün koku çıkmıyor gibi geliyor.

Çok itham edildim, itildim, kakıldım ama yine vazgeçmedim.
elit ve saygın kişiliğime gölge değmesin diye ben yapıyorum bunu. çatal bıçak yardımıyla rulo yapıp dilimleyerek yiyorum.
öğrenir amcası, hemen sünme.
Gereksiz yerde elit olma çabasın giren ama asla elit olmayı beceremeyen insanlarımızlardandır. Hadi bende elit olma çabasındayım ama nerde nasıl elit olacağımı bilirim yani o yüzden gereksiz elit olmaktır.
insana benzeyen insandır. herkes bizim şirketteki ustalar gibi 2 lahmacunu dürüm yapıp yemiyor tabi..

yok lan ben yer miyim hiç öyle gocaman. ustalar yapıyor ehehehe.
kibar insandır ya da bir iş yemeğindedir.
gereksiz bir şatafata tabi kişilik,gereksiz teamül.
Salaktır.
görgülü olduğunu sanan görgüsüzdür . Her yemeğin bir tüketilme adabı vardır.
hayatın zevklerinden mahrum insandır. gelişmiş türleri için:
(bkz: böreği kaşıkla yiyen insan)
(bkz: suyu çatalla içen insan)
bu insanlardan birini de ben görmüştüm ve de çok gülmüştüm. zira "kibarlık, medeniyet" kisvesi altında, normal bir insanın elle yediği lahmacunu çatalla yemeye çalışmak; lahmacunu parça pincik edip sonunda da lahmacun adına midesine hiç bir şey gitmeyen insanın mazlum ve sinirli bir şekide aç kalışını görmek komiktir.
yediğin mekana göre değişir.
hayatında daha önce hiç lahmacun yememiş insandır. yok lan yine de elle yemezdi herhalde. kibarlık budalasıdır olsa olsa.
lahmacun yenien yerdeki herkes o çatalı alır ve o kişiye sokar. en iyi ihtimalle.
(bkz: lahmacunu catalla yiyen insanlar)
(bkz: lahmacunu elle yiyen gorgululer)
(bkz: hayatinda lahmacunu hic eliyle yememis insan)
(bkz: lahmacunu neresiyle yiyeceğini bilemeyen yazarlar)
isterse kürdana kıyma tanelerini yavaş yavaş sokarak kendi kendine bir yeme şekli yaratabilecek insan. siktir ordan imha ediciler sizi. yemin ederim bir sikim anlamadım ilk entry'den, lahmacun elle mi yenir ne demek. şuursuz ibne.
hayattan nasibini almamış insandır.
taksim'de sallandıracaksın böylelerini bak bakalım bir daha yiyebiliyorlar mu ?

amına kodumun çocuğu seni, elim ayağım titredi bak şimdi.

(bkz: kızım hapımı getir)
yoktur öyle biri. varsa da imha edin.