bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    gerzek olduklarının farkında değillerdir. Farkında olsalar yerler mi? Belki farkında olmadıklarını farkedip, gerzek olduklarını da farkedebilirler ama, farkedebilseler zaten şimdiye kadar farketmiş olurlardı. Belki de bu yazıdan sonra farkına varmamış oldukları şeyi farkedip farkındalık yaratabilirler. Yahut farkettiklerini farketselerde kendileri için farketmediğinden farkettirmeden devam ediyorlardır farketmiş olmalarına rağmen farketmemiş görünmeye... amaaaannnn benim için farketmez. Ben mi yedim. Bana ne.
    16 -7 ... karga
  2. 2.
    yiyen gerzek ise, yemiyen nedir.. diye düşündüren hede.
    ... trablus
  3. 3.
    çiğ köfteyi marulla yiyenler ve kebabı soğansız yiyenler le amansız bir rekabet içindedirler.***
    2 -5 ... kemalettin şentürk
  4. 4.
    Ellerinin kokmasını istemeyen insanlar olarak tanımlayabiliriz. Ayrıca lahmacunu eliyle yiyenler için; ellerinin ne kadar temiz* olduğu düşünülmelidir.
    (bkz: sevdiceğin elinin soğan kokması)
    -3 ... gamze
  5. 5.
    çatal ve kaşık gibi aletlerin fonksiyonunu tam olarak kavrayamamış, "et, balık, kelle bunlar yenir elle" sözünden bir haber olan lahmacun düşmanı kitledir.
    4 -1 ... nekrofili
  6. 6.
    aynı gerzekler, lahmacuna "pide" derler.
    -2 ... i m from absürdistan
  7. 7.
    lahmacunu elle yemek makbuldur ancak öncelikle gerezeğin ne demek olduğunu bilmekte fayda var. (bkz: hepimiz zenciyiz)

23 ay sonra editi: bu başlık bir zamanlar, "lahmacunu çatalla yiyen gerzekler" idi.
    -1 ... maksat muhabbet
  8. 8.
    entelllektuel toplumun entellektuel beyin özürlüleridir kendileri..titiz olayım derken insanlıktan da çıkmışlardır.."ay elime bulaşmasın kusarım ben bööööööö" veya "iyyy iğrencç elinle nasıl yiyorsun onu" şeklinde uyarılar yaparak kendilerine küfür ettirmeye bayılırlar...ulan senin elin boklu ise ben ne yapayım ?!?
    2 -4 ... martyns
  9. 9.
    (bkz: bunu yapan insan olamaz)
    ... wolfshade
  10. 10.
    çorbayı kamışla içen insanla eşdeğer gerzeklerdir.
    2 -4 ... akrep