1. 1.
    yogiler,scobbyler ve gerçek kötülerin kıyasıya yarıştığı; yogilerin beşiktaşla, scobbylerin galatasarayla, gerçek kötülerin fenerbahçe ile özdeşleştiği; şampiyonluk mücadelesi yogiler ve scobbyler arasında geçtiği çocukluğumun efsane çizgi filmlerinden biridir*
    19 -8 ... tttddd
  2. 2.
    20li yaslarin basindaki insanlarin cocukluk yillarinda seyrettigi cizgi filmdir. birkeresinde yarismalardan birtanesi istanbul da yapilmisti
    8 ... city walk
  3. 3.
    anlaşılmayan bir şekilde kesin tutması gereken numaraların cocuklara hile yapmak kötüdür dersi vermek amacıyla defeatla gerçek kötülerin 3. olduğu ve yuhalandığı ama scooby ve ayı yoggy'nin en beğendiğim çizgi filmi.
    3 ... capanoglu
  4. 4.
    her seferinde yogiler'i tuttuğum fekat hep göt olduğum olimpiyatlardır.
    5 -1 ... arjen robben
  5. 5.
    bir türlü kötülerin kazanamdığı ve ne zaman kazancakalr diye beklediğim olimpiyatlardır * *
    3 ... saldirici
  6. 6.
    yogiler taraftarı olduğum olimpiyattı. fakat hep scobbyleri kayırırlardı da ben sinir olurdum. olsa da izlesek*
    5 ... gonulcelen
  7. 7.
    (bkz: gercek kotüler)
    1 ... city walk
  8. 8.
    ah ulan küçükken hep katılmak istedim oraya ama almadılar dediğim organizasyon.
    1 ... god hates us all
  9. 9.
    genellikle scooby do ların kazandığı,gerçek kötülerin kazanır gibi olup sonra şampiyonluğun ellerinden alındığı geleneksel olimpiyat oyunları
    ... armi
  10. 10.
    gerçek kötüleri tutmama rağmen sürekli sükut u hayale uğradığım yarışma. takım lideri mumbly idi, ahtapot orful vardı,daisy mayhem, dred baron ve diğerleri. yogilere ve scooby doolara fena halde gıcık olurdum.
    2 -1 ... mey