bugün

yardım severlik gibi özellikleri de vardır.
enteresan bir varlıktır.
29 milyona yaklaşan takipçisinden 12 milyon tanesinin sahte çıktığı anlaşılan sanatçımsı*

küçükken de facebookta durum fotoğraf falan beğendirmiştir muhtemelen.tipsiz sevimsiz şey.
kesinlikle çirkin ama büyüleyici bir müzik dehası. gerçi çirkinliğine bile nazar değer bunun, o kadar da muhteşemdir.
illuminatmış efendim. büyük hayranlık duyduğum bir insanken bu detayı öğrendiğimde yıkılmama sebep olan hatun.
Mükemmel sesi olan kişiliktir. Canlı performans konusunda da şu aralar en iyisi olduğunu düşünüyorum. Hem şarkı söyleyip hem dans etmek kolay iş değil tabi. Farklı olmayı da en iyi beceren şarkıcı. Şarkılarına diyecek laf yok zaten.
tek başına fotoğraf çektirmekten aldığı zevk tartışmasızdır. fakat jay-z ve beyonce ile çekildiği fotoğrafları sosyal paylaşım sitesinde paylaşmamıştır.

(bkz: lady gaga ve beyonce arkadaşlığı)
ayakta, hareket halindeyken, oturur halindekinden daha güzel şarkı söyleyen.
amsterdam konserinde sahnede esrar içen şarkıcı.
http://tinyurl.com/cwha2ry
dövme yaptırmayı seven sanatçı.
acayip ötesi çirkin sanatçı.
görsel
aslında erkek olup cinsiyet değiştirmiştir bülent ersoy vakası yani.
çirkinliğinden suratına bakılmayacak kadar iirenç bir kişilik.
ilham verici, karşı konulamaz bir italyan. şimdi burada götümü yatağa dayamışken kalkıp da "özünde iyi bir insan" demek abes olur tabii. ne onun böyle bir iltifata ihtiyacı var, ne de benim laf kalabalığı yapmak için saçma sapan konuşmaya.

ama bu kadını sevmemek için bin tane sebep bulsalar da, biliyoruz ki gaga hiçbirimizin götünün yemediği şeyi yapıyor. kezban diye aşağıladığımız, tek tornadan çıkma "güzellikle statü sahibi olmaya çabalayan" kızların karşısında çirkinliği savunuyor. güzelliğin nasıl çirkinleştiğini.

ve ben, hala metallica dinlerken salyalarını toplayamayan pavlov, bu yaşıtım kadını sahnede seyrederken kendimden geçiyorum. savunduğu değerlere, gerçeklere götünü dönmeyişine, birer birer yaratığa dönüştüğümüzü yüzümüze çarpmasına, ağzıma sıçmasına bayılıyorum. o sadece şu dönemde insanların zahmet edip de başlarını çevirecekleri tek şekilde, gerçeği şova çevirerek anlatıyor hikayemizi.

born this way albümünü de gidip 30 lira vererek aldığım için miskal-i zerre utanç ya da pişmanlık duymuyorum. şu şovun sonlara doğru nereye evrildiğine baksana abi ya. helal olsun kadına:

http://www.youtube.com/watch?v=QlGcICNbdtw&feature=related
basın tarafından photo-shop'la aşırı kiloluymuş gibi gösterilen kadın. çıkan haberler üzerine önemli olanın iç güzelliği olduğunu bir daha vurgulamış,
fakat yine de littlemonsters.com sitesinde shop'suz yarı çıplak fotolarını koyup ''a body revolution 2013 '' adlı bir proje başlatarak vücutlarında çeşitli yaralar olan ve çirkin vücutlu olan hayranlarından fotoğraflarını paylaşmalarını istemiştir.
(ki blumia, kanser, bakteriyal enfeksiyon gibi birçok hastalık geçirmiş ve vücudu deforme olmuş hayranların fotoğrafları ve diğerlerinin onlara verdiği destek sitede görülebilir.)

hayranlarını seven ve önem veren kadın, kim ne derse desin birçok yönden dünyayı değiştirmeye devam ediyor.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
2.5 oktav sesi olan kadın. onu bu kadar çekici kılan neydi peki?
(bkz: peh!)
çok fazla kuran yırtmış kişidir.
nevi şahsına münhasır yani orijinal bir marjinaldir.
bugün ölse yada bugün dükkanı kapatıyorum dese arkasından en rahatından 10 tane hit şarkı bırakmış olacak efsane şarkıcı.
high princess (stache remix) parçasıyla yıllardır var olan aşırı tanıdık olan nostaljik ve ayrı ayrı parçalarda duyulabilecek melodileri bir arada kullanmış olan. kötü gelmedi; ama tekno sevmeyenler, elektronik müziğe makul doza kadar katlanabilecek olanlar ve tiz kadın sesi sevenler haklı olarak beğenmeyecektir. ben dinledim iyi geldi, günde yarım kere dinliyorum**.
sahnede kusan kadın. ne içtiyse kıpkırmızı öyle.

http://www.youtube.com/watch?v=14ixGzlIsbA
Sanatcidir.
bu sıralar poker face şarkısını bıktırtan şekilde dilime dolamıştır.
kendimi şarkıyı söylerken buluyorum sürekli.
üstelik ne şarkıları nede kendisini pek beğenmem.
hayırlısı bakalım.
bayan serçe, bayan kumru ve bayan güvercininki düşünüldüğünde, bayan şahin'in sahip olduğu gaga'dır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar