1. 1.
  limoni ve kavun karışımı kokusu ile yaz aylarında ağır gitmeyen hoş koku. şu sıralar hugo boss kokuma tercih ettiğim.
  1 ... insatiable love
 2. 2.
  cok fazla kalici olamayan ama genelde butun kizlarin erkeklerin teninden buram buram gelmesini istedigi sayili kokulardandir...
  1 ... gso51
 3. 3.
  harika bir erkek parfümüdür. şöyle ki tüm kızlar hastadır bu kokuya, bu kokunun peşinden gelip parfümün adını soranlar bile mevcuttur.
  2 ... live is life
 4. 4.
  Şu aralar kağan parfmeride 125 ml'i 150 lira olan parfüm. oha demeden önce bunun indirimli fiyat olduğunu, artı yanında 30 tl'lik hediye çeki verdiklerini hatırlatırım.* * * * * * * *
  1 ... romanticomedy
 5. 5.
  "yeşil elma" kokusu olarak geçer. gerçekten insanları etkileyen bir kokusu vardır. meyve kokusu olduğundan kalıcığı çok uzun süreli değildir.
  1 -1 ... why you wanna trip on me
 6. 6.
  jean paul gaultier le male nin üstüne sıkın ya da bu 2 parfümü karıştırıp kullanın.

  vanilya tarçın kavun ve uçuk limon kokusuna deli olabilirsiniz. deli bir kombine oluyor demedi demeyin.

  (bkz: ben buldum)
  1 ... sarpedos
 7. 7.
  insanı parfüm tinercisi yaptıran kokudur. *
  1 -1 ... ghostnote
 8. 8.
  üç gün kadar önce gidip aldığım parfüm. önce o mükemmel kokuyu içime çekmek için hemen tester'dan 5-6 fıs sıktım üstüme başıma, sonra alışverişimi yaptım çıktım. Fakat o da ne??!! 3 saat olmadan koku ne tenimde ne de kıyafette varlığını kaybetti. Kendi kendime çok koku denedim bugün burnum iptal olmuştur dedim fakat hali hazırda 3 saattir bi kokuya maruz kalmamıştım. Canım anneme verdim giysimi, "bi koklayıver kokuyor mu?" diye. Kokuyor dedi ama ben alamadım. Aynı sekilde kolumda da yoktu. Neyse -efendim ben boyle uzatıyorum ama siz de gidin deneyin tester'ı aynı durumu yasayacaksınız.- bugun gittim adama durumu izah ettim, tekrar kullandım tester'ı ama aynı durum yıne gerceklesti, yine alamadım bu sefer arkadasıma sordum o da beni onayladı. Yarın gidip baska bi parfumle degistirmeyi dusunuyorum. Hugo boss aklımdaki. Onerisini olan varsa ben buradayım, rica ediyorum fikrinizi paylaşın.(fresh kokular tercih ediyorum).

  Özet: 3 saat kalmıyor, bi ton para vermeye değmez. Ama kokladığım en kral 10 parfumde ilk 5'e kafadan girer.

  Değişiklik: eksileyen arkadaş bi mesaj atarsa bi kaç sorum var parfümle ilgili, saygılar.
  1 -1 ... coraplikilot
 9. 9.
  kararsız kalıp iade etmediğim parfüm. Biliyorum sürekli markayı kötüleme gibi gözükebilir ama evde süre tuttum üstümde 5-6 dk kadar kaldı,sıfıra ineceksiniz bu arada kokuyu almak için, inanamadım ya,keşke hugo boss ile değiştirseymişim allah belanı versin lacoste, hırsız timsah seni.
  2 ... coraplikilot
 10. 10.
  hafif bir kokusu olmasıyla birlikte kalıcı olmayan parfümdür. Sikarsiniz ama 5 6 saate kaybolup gider koku. Şahsımca bu parfüm yerine lacoste red daha makuldür. (bkz: lacoste red)
  ... selanik muaciri