berlin adamdır.
3.sezonuyla gelip merak uyandıran dizi. Başarılı dizilerden emek var emek.
Sonunda bende izleyenlerdenim.. dizi bu.. mantık hatası olsa nolur ki? izlerken güzel hisler verdi. Beğenmem için yeter diye düşünüyorum.
izlemedim. Bilgisayarda duruyor. Neden izlmedigimi daha doğrusu izleyemedigimi de bilmiyorum. 5 sezonluk fringe var ona yeniden başladım ve son sezona geldim.

Vizeler var diye unutmak için dizi izliyorum. Bu arada fringe ve lostu çeken aynı adam olunca konuk oyuncular olmuştu onları görünce,dedim ki 1115.kez lost mu izlesem.
heyecanın hiç bitmediği, barındırdığı karakterle ön plana çıkan, kapitalizm karşıtı, bol bol sosyalizm içeren dizi. zaten bella ciao şarkısını da dizi boyunca dimağımıza yerleştiriyor.

dur biraz mırıldanayım şarkıyı sizin için;
çav bela çav çav çav.
tokyonun götünün göründüğü sahneyi izleyin gerisi çöp dizi.
neden bu kadar abartıldığını anlayamadığım vasat dizi. bu dizinin izleyicilerini bir çöpün etrafında uçan sineklere benzetebiliriz. popüler bir dizi ancak çöpün etrafında uçan sineklerin sayısı da fazla.

kısacası: (bkz: çöp)
cav bella şarkısı için 1.kısım sezon finalini 10 sefer izlemeye değer :P

yeni sezon için bekleyecek takatimiz kalmadı....hadi netflix hadi....saçma sapan yapımlara tonla para harcayıp adam gibi yapımları bu kadar örselediğin yeter....

sense8'i devam ettirmediğiniz için yeterince kızgınım zaten...
Türk dizilerine benziyor,ortaya karışık bişey olmuş. mantığa uymayan çok şey var,tek etkileyen berlin in şarkı söylemesi.
Bişey instagramda popüler olduysa ondan uzak dururum. Bunlardan biri bu dizi, başla bir örneği müslüm.
Ortalama bir dizi. Ne çok iyi ne çok kötü. iyi işte vakit geçirmelik. Evet.
Kısa özel ve kusursuz diyebilirim.
Yabancı dilde yani ingilizce dışında bir dilde dizi izleyemedigimi fark etmeme neden olan dizi. Bende fransızca dublajlısı var. Fransızca ya da ispanyolca dilinde ingilizce altyazı ile izlemeye çalıştım gitmedi.
1. Sezon 7.77 GB mi? Ulan ben indirdim malum yerlerden 10 GB falan tuttu. Ve 1. Sezon eminim, 2 sezon yok.

Epey kaliteliydi.
sürükleyici bir soygun dizisi. bölüm sonlarını öyle kritik yerlerde yapar ki bir sonraki bölümde ne olacağı merakını yenemeyip diziyi 2 günde bitirebilirsiniz.
iLK BÖLÜMÜNÜ iZLEDiM DEDiM "AMK BUNLAR BiR KAPANA GiRiP SIKIŞTILAR. ETRAFLARI SARILI. MANTIKLI BiR ŞEKiLDE DIŞARI ÇIKMALARININ MÜMKÜNATI YOK" Bi DAHA iZLEMEDiM. HAKKATTEN NOLDU SONRA?
Vasat üstü dizi. Çok fazla abartıldığını düşünüyorum. Saçma sapan dramlar ve flashbackler olmasa daha izlenilir olabilirdi. Ayrıca tokyo karakterinin bu dizide rolü ne? Bütün işleyişin içine sıçmak dışında vasfı yok. Sırf dizinin erotik yükünü taşısın diye diziye alınmış bir karakter.
başlasa da izlesek şu espanyolları, bakalım paraları nasıl yiyecekler.
gecikmeli olarak izlemeye başladığım bir başka dizi. *
görsel
Ben de aq.
Kalktı. Evet.
2 sezonu da 1080p izleyeyim diye(24gb) indirdiğim an itibari ile bitirdiğim dizi. biraz geç oldu ama güzeldi. ayrıca berlin erkek halimle ben bile etkilendim aq.

3. sezonda inşallah şu tokyonun regl hallerini görmeyiz.
son bölümünü yeni bitirdiğim dizi. emperyalist sisteme savaş açmış insanların başarılı öyküsü.

finalde "berlin" karekterini asla unutmayacağım.

çav bella çav bella çav çav.
görsel
ispanya'da geçmesine rağmen hiçbir sahnesinde endülüslü müslümanlara değinmediği için izlemeyi bıraktığım ergen dizisi açık ve net.