bugün

sanırım mapusta yatmış yazar. tüm rajonu biliyor.
bu dızo nerlerde be? sesi soluğu çıkmıyor?
adana dızosuz, sözlük sensiz olmaz genç kardeşim.
adanalı mermi gibi fişek gibi genç bir kardeşimizdir.
kuru sıkının şarjöründeki de teknik olarak mermi...

onun boş kovanı kendini 7.62 sanıyor. sakin sakin. 9mm lik abileri burada.
o dockayı senin "eline veren" komutan var karşında.efendi olup esas duruşa geç. hoş sen o tüfeği yekten kuramazsın da... makineli tüfek takımını çağır. ..kuramazsanız haberim olsun, yardımcı olurum.
şindi 007 arkadaşımız annesinin kaç sene öğretmenlik yaptığından ne yiyip ne içtiğinden giydiğinden bahseden tuğla gibi bir entry yazacak.
siper aldık ibretle bekliyoruz.
silah muhabbetinden eskiden omuzumda kaç tane yıldız olduğundan ve senin komutanın olduğumdan bahsedecektim ama sen anne karıştırdığın için senin için üzüldüm... seni birazcık adam zannederek bu muhabbete girmiştim
biz devlet terbiyesi aldık kusura bakma;

dediğin gbi hayat herkese eşit yakmaşmadı.

Ben üniversiteye kadar devletin imkanıyla okudum, kabataş erkek, Ankkara üniversitesi vs... geç bunları o yüzden..

devlet bana imkan verdi ben ingilterelere gittim

Onu bıraktım devletin hizmetine girdim çalıştım. ne yaptım ettim o ayrı senin zihnini aşar onlar.

sen zaten ne asker ne polis olamazdın. düsturun buna el vermez. bunu anla.

hani diosn ya buzdağı diye, asıl buzdağı kimde onu öğren.
benim dızoyla işim olmaz. kendi işine baksın.
kimsenin annesini babasını tanımam beni ilgilendirmez entrylerinde konu eden bahseden sensin oradan bir alıntı yaptım.

seni muhattap edinen yok durduk yere ruh sağlığımla ilgilenen çıkarımlarda bulunan sensin.
ne karın ağrın varsa bilemem artık.
Uzun zaman sürtüşme yaşadığı 007 ye sanki biraz tur bindirdi gibi geldi bana. 007 çok yanlış yerlerden atak yaptı ve antipati topladı.
Bak genç adam hala anlamıyorsun sen. “Senin yalan söyletebildiğin” bir iş değil bizimki. Yani trilyonları da versen, ayaklarıma da kapansan ben istemedikten sonra kalem oynatmam. Kaldı ki avukatlık mesleğinin “yalan söylemek” üzerine kurulu olduğunu iddia edecek kadar da cahilsin. Şunu anlayamadın gitti.
Benim hatam tabi…herneyse… iyi bir çocuk olursan, belki bu abinin yarısı kadar olabilirsin, saygılar genç dostum;

görsel
(bkz: Kıro)
(bkz: çöp)
Oldukça anlamlı, güzel bir paragraf. Fakat Alıntıdır diye not düşmezseniz hukuken sıkıntı yaşarsınız.

Bir yazar.
Her gün bali çekiyor sanırım.
Dokunmayın bu herife.

Poşetine bali koyup çeksin. Tehlikeli oluyor bu dırzolar.
Ya kes 25.sınıf dırzosu seni.
üzerine sıçrayan bok yüzünden çaylak olmuş bir arkadaş.
(bkz: hahahah)

eved.
--spoiler--
cam gibi gençlerdik
kırdılar keskinleştik.
--spoiler--

poligonlara dönmesi beklenilen mermi kardeşimizdir.
Uçurmuşlar. Sözlük yönetimine tebrikler.
(bkz: böyle bir kullanıcı bulunamadı)
b i t m i ş t i r. puhaha.

benimle uğraşanın akıbeti berbad oldu.