bugün

http://m.t24.com.tr/haber...eyen-genci-oldurdu,372025
Helal olsun dediğim babadır. Tecavüzcü şerefsizlerin hiç ceza almadığı ya da kravat indirimi takım elbise indirimi vb saçma sebeblerle iyi hal indirimi yapan ya da serbest bırakan adalet sistemi acaba bu adam için ne karar verecek. Ayrıca kızına üç ay tecavüz etmiş türlü işkence yapmış şiddet uygulamış caniyi öldürümesinde ne yapsın kızını tekrar kaçınmasını mı beklesin?
Kesinlikle cezalandırılmaması gereken babadır.Bir hukuk öğrencisi olarak ne hukuk vicdanım ne insani vicdanım bu "adam" ın cezalandırılmasından yana değil.
Haneye tecavüz varsa çıkar zaten. .
Neden gereksiz başlıklar gündemdeyken bu başlık gündemde değil anlamıyorum ama insanlar işlerine geldiği zaman duyar kasmayı çok iyi bilirler başka bir şey söylemiyorum ve inşallah o adam gibi adam ceza almaz.
(#34805011).
bizim gerizekalılar kanun yapamıyor. yok olmuyor. acilen adam diriltmeyi bulup atatürk'ü uyandırmamız lazım.
haberde "zorla tecavüz etti" şeklinde bi cumle var. zorla tecavüz nasıl oluyor, ya da ortada zorlama yoksa tecavüz sayilmiyor mu? tecavüzün Rıza ile olanı mi malum yasaya giriyor? ne hale geldik.

suçu suç olmaktan çıkaralım derken, yeni suçların oluştuğu yasalar yuzunden daha kaç kız tecavüze magruz kalacak, kaç baba evladını korumak için katil sayılacak bu memlekette?

baba gibi babadir.
Baba gibi baba doğru olanı yapmış.
Keşke bu babanın avukatlığını yapma fırsatım olsa. Gönül rahatlığıyla savunabileceğim bir baba.
haberlerde izledim adam devlete yalvarıyor yardım etsin diye.Kızın vücut perişan.Devlet napıtor hiçbir şey.

Bazen kendi adaletini kendin sağlayacaksın.helal olsun sana baba. Benim başıma gelseydi o piçin başını kopartırdım.

Şimdi devlet adaletini sağlasın.
ölen piç malum ırktan ve apocuymuş.
Üstüne orta şekerli bir türk kahvesi içmesi gereken babadır. (bkz: bak bu çok kıyak oldu)
bir baba olarak neler yapabileceğini göstermiştir, saygılarımla.
çilem doğanın bile ceza almadığı hukuk sisteminde kesinlike ceza almaması gereken kişidir. asıl cezayı böyle kekoları yıldıramayan adalet çalışanları almalıdır.
Adamın dibidir.yinede iyi sabretmiş.ben olsam daha önce komaya sokardım.iki dizinden vurup yatalak ederdim.
baba gibi babadır. bu adama ceza verirlerse, öyle adaletin mülkünü ayrı, temelini ayrı sikeyim.
Vurduğu it de 18 yasında 78 suç kaydı var. Böyleleri adam olmaz kuvvetle muhtemel kızı uyuşturucu bağımlısı yapıp fuhuş yaptıracaktı. Böyleleri yaşamayı hak etmiyor.
O bir 'baba' ve babalar suçlu değildir.
Kızının kahramanı olan babadır. Ceza almaması yanlış olur, temsili olarak birkaç yıl yatmalıdır.
Kesinlikle böyle bir babaya sahip çıkmalıyız.

Ne yapılabilir !?
imza
Twitter ,facebook
Kaliteli avukatlar

Duyarsız kalınmaması gereken bir olay.
Eğer kızla oğlan birbirini seviyorduysa öyle babanın amk Sevenleri ayırmayın lo.
Ceza almayacak olan babadır. Ayrıca sadece kizını değil dünyayı da bir pislikten kurtarmıştır. Destekliyoruz.

Kadınlar şiddet görürken devletin de aynı şeyi yapmasını bekliyoruz. Uzaklaştirma ile olmuyor. Kadınları öldürmeye devam ediyorlar.
Sadece bir kizin degil, hayatini kurtardigi diger kizlarin da babasidir. Baba gibi babadir.
haberi okur okumaz ölen it kesin malum ırktandır dedim ve her zaman olduğu gibi yine haklı çıktım. Bir insan nasıl olur da 18 yaşında 78 ayrı suçtan sabıkalı olabilir? anne karnında mı başladın suç işlemeye mübarek? daha komik olansa, bu itin 78 ayrı suça rağmen dışarı da elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyor olması. az önce ölen serseri ve söz konusu kızın facebook adreslerine baktım ve dehşete düştüm. ben öyle her şeyden etkilenen bir insan değilim ama kız ve oğlanın yorumlarda yazışmalarını görünce ''yok artık!'' dedim amk. oğlan kıza; ''seni s*keceğim, amına k*yacağım!'' vs. yazmış, kız da halinden memnun olsa gerek gülerek cevap vermiş. bir de bu itin arkadaşlarına baktım, hepsi kendisi gibi psikopat, 20 lira için adam öldürecek türden. daha 12 yaşında, kolda türlü türlü façalar, silahlı, bıçaklı fotoğraflar falan filan... demem o ki; bu ölen veled-i zina'dan daha yüzlerce, binlerce var. ya bunlar tedavi edilip topluma kazandırılsın, ya da toplumun kendisini bu itlerden korumasına mani olmayın. şimdi bu baba bir pisliği temizlediği için ceza almaz umarım.