bugün

şam babasıdır.

insan kızını yoklar ara sıra. aklını çelen it var mı diye? çünkü kız evlat savunmasızdır. üniversitelerde itler, piçler fink atıyor kız düşürsem de siksem diye. biraz kızınızı ona çaktırmadan takip edin boş bırakmayın kızını dövmeyen dizini döver!

gay mısın para sende misin ne haltsın bilmem lakin liseli değilim bu bir. zihniyetim bozuk değil bu 2. ha kızının sikilmesi zevk veriyorsa bir adama orasına yapacak bir şeyim yok bu 3.
kızını okuması için üniversiteye yollayan fakat emekleri ve inancı sömürülen babadır. babadan çok o kıza yazıktır.
kızıyla oturup muhabbet etmek yerine dövdüğü için o duruma düşen babadır. türk erkeklerinin %90'ı da bu gruba girer. kızlarınızı kısıtlamak yerine onlarla arkadaş gibi olmayı denerseniz böyle şeyler yaşamazsınız canlar.
kızının kansızlığına kurban giden babadır. aile baskısıymış toplum baskısıymış alakası yok kardeşim. allahın kezbanı babası ırgat, büyükşehire bir geliyor kabak çiçeği gibi açılıyor. yaldızlı sözlere gıcır gıcır arabalara parlak oğlanlara amının suyu akıyor sonra kucak kucak geziyor. babası da kızım okuyor diye evladı yaşındaki adamlara beyim çekiyor.
üniversiteye giden kızların verdiğini düşünen liseli ezik hezeyanı.
ne olursa olsun şu abazan liseli zihniyetinizden arının efendim.
sizin gibi yobaz ve kıt insanların katışıksız beyincikleri yüzünden insanlar çocuklarını üniversiteye yollamaktan korkuyor.
herkes öyle değil efendim.

edit: fatihintakendisini alt dudaktan selamlarım.
muhtemelen evlidir. bosanmis da olabilir. bilemedim bak ben onu.
kişinin söylediği başına gelmeden dünyadan göçmezmiş. inşallah doğrudur.

kızının eğitim alması için kan ter içinde çalışan babaya yapılan ağır ithamdır, günahtır.
kızından haberi olmayan babadır.

zina veletlerinin dedesidir. iyi bir ebeveyn değildir.
adamın o saatten sonra yapabileceği bir şey yoktur. zor bir durum. kimse kimsenin kızını, bacısını, nikahsız tikmese böyle olmaz, suç yine erkeklerde.
Yer bizim kampuste bir cafe yan masada bir kiz sevgilisi ile sarmas dolas o esnada kizin telefonu caldi babasi idi kiz eli ile sus iareti yapti kiz konusurken oglanin eli kolu kizin derelerinde tepelerinde dolasiyordu kiz babasina derslerinden bahsediyordu iyi falan diye babasini dusundum acaba su an kizim. Ortalik yerde milletle oynasiyor mu diye dusunuyor mu diye dusundugum er kisisi.
godoş babadır.

ak parti muhalifi olması muhtemeldir diyemiyorum zira ne dindar babalar var ama kızları kaşarın teki.
(bkz: bay cingılbört)
baba ne godoş nede pezoştur.
kızını okuması için güvenip üniversiteye gönderen babadır. kızının abazaların kurbanı olacağını bilmeyen babadır. kızını bir mal olarak gören kızı sikmek için yaklaşanların hiç suçu yokmudur? kızı sadece üniversitede götürülmemiş babalardan farklıdır. kimi kızlar lisede kimisi ilk okulda götürülenden daha farklıdır.
"bazı" anası her yerde çatır çatır götürülenlere dert olur.
sen bir kadının üstüne kapıyı kilitle o yine yapmak istediğini yapar.

ne yapacak insanlar anlamadım. sevişir mi acep? korkusuyla çocuklarını mı okutmayacaklar. cahil, ayakları yere basmayan çocuklar mı yetiştirecekler?

ne istiyorsunuz?
kız babası oldugunuz zaman daha bi iyi anlarsınız diyecegim bi yerlerden uydurulma yazı.
''catir catir goturmek'' tabirini ataerkil ve rezil sekilde kullanan insanlar goruyorum doktor... daha kotusu, cinselligin normal bir sey oldugunu hala kabullenememis homo erectus'lar goruyorum. arkadaslar, bakin 10234923784. ye soyluyorum; cinsellik iyidir, ocu degildir, kaka degildir.

kizinin basini 4 yasinda kapayip 13 yasinda gelin eden babadan evladir.
kızını üniversiteye çatır çatır siksinler diye gönderen baba gibi telaffuz etmek çok aptalcadır, sonuçta kızı orospuysa markete bakkala da gönderirsin ama o gider bakkala verir çakkala verir, yani senin kızını üniversiteye göndermemen kızını namuslu yapmaz keza mahallede ne ev kızları var babaları bakkala çarşıya dahi göndermezken sabah işe gittikten sonra evi nasıl çarşıya dönüyor.
şu başlık bana sadece "bravo lan!" dedirtmiştir.
sen git kızı sik sik sik, ondan sonra gel başlık aç, üstüne bir de babaya suç at. iyiymiş gerçekten.
senin kızını da sikerler bu kafayla.
yobaz, gerici bir düşüncedir.

sevişmek tedavidir, aşktır.
kızının yediği haltları bilmeden etrafa "benim kızım üniversiteye gidiyor kafasını kitaptan kaldırmıyor"diyen olaki es kaza kızı hamile kaldığında "ben seni okuman için üniversiteye gönderiyorum"diyen babadır.
kızını iyi yetiştirememiş babadır. pişmanlık içinde kıvranması veya ölmesi mümkündür.
konya lidir. konyada yapamadığı için şehir dışina çıkar çıkmaz yatacak adam aramaya başlar.
aptal, salak, aklı amdan götten başka bir boka çalışmayan yaratıklara dert olmuş babadır.
günümüzde kızlarını aşırı rahat, şımarık yetiştirip götlerini başlarını açmalarına müsaade eden babayla aynı babadır. götünü açmasına laf etmeyeni çatır çatır götürülmesine de ses çıkarmayacaktır.