bugün

entry'ler (499)

türk kızını mutlu etmek için yapılması gerekenler

Yaşadığınız her detayı anlatacaksınız. Yoksa açık bulup, saldırıya uğrayabilirsiniz.
örneğin: aşkım şuan kakamı yapıyorum.
sonra bana "sen hiç kaka yapmıyor musun?! Bana yalan söylüyorsun" gibi yargılamalar görebilirsiniz.

günde 12 saat çalışıp 35 lira almak

Benim arkadaşım kahve diyarında çalışıyor. Akşam 6da gidip 12de çıkacak. 35 lira alıyor. Ayrıca bir kere yemeğini de yiyor 3 kere 15+15+15 dakikalık molası da var. Bence isyan et durma.

tarık akan ın ölümü hakkında atılan ibretlik twit

Sonra bu ülkeden neden sanatçı çıkmıyor diyorlar. Bu toplum kendi sanatçısına saygı duymuyor da bu yüzden. Ayrıca Müslüman olacaksın ve ölünün arkasından konuşacaksın. Gerçekten zehir gibisiniz.

en vurucu şiir dizeleri

Yalnızlık neyin oluyor senin?
gökyüzü akraban filan mı?

Atilla ilhan

çatlasanız da patlasanız da türk ve arap soydaştır

Canım, çıkarken kapıyı kapatmayı unutma.

osmanlı ismi geçen herşeyden nefret etmek

Zulüm 1453'te başladı, 1923'te son buldu.

175 santim altı kızların yaşama amacı

Yazar 1.60 boyunda bir erkek.

araplaşmak ilericiliktir

Yolda yürürken aniden yolun ortasına oturup oraya tuvaletini yapan, otellerde çarşafların sidik koktuğu, el yıkama kültürünün, tuvalet kültürünün, bağırmadan konuşma kültürünün olmadığı bir coğrafya olsa olsa 1400 senesinde ileri bir medeniyet olur.

bir apartman dairesine 100 binlerce tl vermek

Araba ile kız tavlayacağını düşünen mal.

kusura bakmayın ama benim atam atatürk olamaz

Senin atan Atatürk olmasaydı, ya bir yunan askeri ya da ingiliz kralı olacaktı. Mustafa kemal cephede Türkiye cumhuriyetinin kurulması için savaşırken o saydığın isimler toprağın altında oksijene dönüşmüştü.
not; şimdi beynini buzluğa koy, yaz daha bitmedi, bozulur.

oral ile erkeği boşaltacağını sanan kız

Yazar gece keçi ile sevişmiştir.

ülkedeki suriyelilerin gerçek sayısı

Türkiye - 2,5 milyon
Bursa - 4 milyon

bir yazar

Beğendiği entrylere bakılırsa Kaliteli yazar olduğunu düşünüyorum.

gezi parkına gidenler 15 temmuz da nerdeydiler

Hükümet kendi pisliğinden kurtulmaya çalışıyor, ben ne yapayım?

bir bayana söylenebilecek en güzel söz

Hatunum'dur.

laik eğitim sistemi geri kalmış bir sistemdir

Fikir özgürlüğünün anasını bellediniz be.

ecem uzgör

Bir haksızlık söz konusu olabilir evet, ancak bir kadın için olur olmadık lâflar eden, en kötü hakaretleri söyleyen bu memleketin erkek kesimi de dünyanın hiç bir yerinde yok. Az erkekliğiniz olsun, iki çift lâf ederken 3kere düşünün.

chp iktidar olursa camiler ganyan bayisi olur

95 bin cami var umarım chp iktidarında onun yarısı halk eğitim merkezine dönüşür. 95bin cami var da kaç eğitim merkezi var?

turkiye de 95 bin caminin olması

95 bin caminin olduğu bir ülkede, dinimi yaşayamıyorum diyenin diniyle sorunu vardır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Tanju Okan - öyle sarhoş olsam ki.