bugün

Malatya
100
Gaziantep
87
Konya
83
Çorlu
81
Elazığ
79
Trabzon
79
Kavaklidere
78
Samsun
77
Gebze
76
Aydın
74
şakirtler dumur olmuştur, listede izmir görünmemektedir.
liste de genellikle doğuda bu tarz şeylere önem veren yerlerde olduğu barizdir. izmirli veya büyükşehir kızlarının zaten ihtiyacı yoktur. isteyen utanmadan doktora gidebilir ve işlemi gerçekleştirebilir. ha istemeyende zaten o şekilde devam eder.
şakirtlerin dumur olmayacaktır. izmirde no problem abi özellikle iki yüzlü hatunların nerede daha cok bulundugunu gösteriyor kimin daha cok vurustugunu degil.ulan gebzede sevişen kız mı var ? *
kızlık zarı diktirme şeklinde aratınca çıkan liste şu şekildedir;

Adana
100
istanbul
98
izmir
89
Ankara
82

izmirliler yine liste başıdır. evet.
bir gece ansızın 82 Çorlu, 83 Kavaklıdere, 84 gebze illeridir.
gebze'nin dahil olması hiç şaşırtmamıştır.
%100 göç alan bir yer!
ihtiyaçtan editasyon: mallar yazılanları okuyamıyor bile, kızların güzelliğinden bahseden kim amk!
amk gebzenin hem kızları tipsiz hem namuslu ayagı yapıyor.Gebzede yaşayanlar Denizliye gelsinde hatun görsün.
muhafazakar iller olması gayet normal. zaten bu tarz atraksiyonları da onlar yapıyor. müslüman ülkelerin tıp ilimine armağanıdır bu kızlık zarı dikilme işi. birde kadın sünneti çıktı biliyorsunuz.

bastırılmışlığın bir sonucu, din bezirganlarının insanı ne hale getirdiğinin acı tablosunu yansıtan şehirlerimiz.
aslen elazığlı olup malatyada doğup büyümüş olan ben bu tablo karşısında hayretler içerisindeyim sözlük. vay arkadaş neler dönüyo lan bizim oralarda?
kaynak? sorusuna cevabı; (bkz: götüm) olan bir araştırmanın sonuçlarıdır.
kesinlikle ilk sırayi adana almıştır.erkekleri özellikle tecavuze dahi yatkındir o yüzden ki kızlar da az orospu değil hani.
overlokçunun uğramadığı şehirlerdir.
oh eskişehir yok dediğim istatistiksel bilgi.
liste de izmir'şn olmadığını görüp endişelenenlerin izmir de kızlık zarını kimse siklemediğini bilmiyordur. erkeklere yapılan sünnet törenleri gibi kızlara yapılan kızlık bozma törenleri var.
2014 verilerini incelersek malatya koltuğunu elden bırakmıyor çorlu trabzon ve aydın yükselişte.
Malatya
100
Çorlu
97
Trabzon
93
Elazığ
89
Gaziantep
88
Adana
87
Samsun
82
Aydın
80
Konya
79
Kayseri
78
adana gibi bir kahpe diyarının listenin üstlerinde olması normaldir.

hani ben de adanalıyım ama yeni adana pek iç açıcı değil dostlarım. leş.
Kayseri'nin bu listede olmasindan utanc duydum.
Genelde muhazakarlığıyla bilinen şehirlerdir.
Demekki neymis namuslu görülen şehirlerden kokucakmissin.
izmir 100
buca 90
alsancak 80
istanbul 70
kadıköy 60
diye devam edebilitesi yüksek mumkunattir.
Irkçılar üzülmüştür şimdi bi tane bile g.doğu şehri yok diye.
rakamlarla başı belada sözlük yazarlarının yeni matematik eğlencesi. o minicik zarı düşünen minicik hücrelerle neler yapılabilirdi oysa.
NAMUSU 2 BACAK ARASINDA ARAYANLARIN iLGiSiNi ÇEKECEK olan istatiksel çalışma.
Şaşırtan şehirlerdir. O değil de kızlık zarı sikimini aratan şehirler hangisi lan acaba.