bugün

günde 3er 5er bardaklarla çay kahve götüren kızlardan olmayan kızlardır. ben anlamamaktayım kendilerini. *
ilginç bir sorundur. çay sevmeyen kızı ben hiç sevmem.. çay sevilmez mi lan! çay sevmemekte neymiş..
yalandır.
yalandır. facebook, twitter, instagram vs yerlerde 7/24 çay paylaşımı yapan kızlarımız çok çok fazladır.
aslında olmayan sorunsaldır.

lafa bakılırsa çoğu türk kızı yemek yemeyi de sevmez. hepsi salatayla beslenir.
çay içmezler filtre kahve içerler.
asla asitli içecek tüketmezler.

ama bunları sadece erkeklerin yanında yaparlar ya da yapmazlar. evde homini gırtlak.
yalandır. Tek başıma her gün en az 10 bardak içerek bu iddiayı ortaya atanını alnını karışlarım.
cevap çok basit aslında. çayın geleneksel olmasından kaynaklanır. modernliğin, gelişmişliğin seviyesini yabancı kaynaklara bakarak özümseyen insanların olduğu bir toplumdayız. yabancı dizilerde gördüklerini yapmazsa cahil, bağnaz, gelenekçi olabileceğini düşündüğünden dolayıdır. çay, her türlü aile ortamında rahatlıkla içilebilen bir içecektir efendim. geleneksel bir durum sergiler ve kızlarımız cool ortamlarda çay söyleyemezler. zira onlar her zaman en gelişmiş, en sosyal yaratıklardır. ayrıca bknz : "yeni yetme kızlar"
geçerliğini yitirmiş sorunsaldır. artık moda oldu, her kadın çay seviyor. hatta çay gibi kokmaya çalışıyor. iğrenç.
çay içse vay şeker attı atmasa artis tek şekerli içse çayı hörpletti lan arkadaş ne etti lan bu kızlar size?
bu işin kızı erkeği yoktur. hatta ortada bir sorunsal da yoktur. tercih meselesidir, damak zevkidir.
Dogru degildir.

Cok sevende vardir, benim gibi.
Yoo hastasiyim cayin.
böyle bir sorunsal olmadığı için verilecek cevapta yoktur.

teşekkürler.
Yalandır. Çay sevilir. Sıcak soğuk her türlü.
çayı sevmeyen insanları da sevemez. bu tür kızlardan uzak durulmalı.
çay içipte şeker atmayan kız daha büyük bi sorun.
'ben kahveyi daha çok seviyorum yiaa'
'neskafeye bayıliyoraaam!'
'kitap okurken neskafe içmeyi çok seviyoraaaam!'
çay içmek çok mu zor peki? çay diyom çay? hani şu içilen...
çay çişmi getiriyormuş? bende diyorum niye çok tuvaletteyim aydınlattın beni kardeş...
Fakir işidir.

Net!
Olmayan sorunsaldır. nitekim sabah çay içmeyince bile başım ağrır dedirtir.
ayrıca; çay nasıl sevilmez yahu?
sanırım doğru önerme.
ya ne zaman demlik bitirine kadar çay içme isteği gelse, ev arkadaşlarım bana eşlik etmiyor.

-Yok yiaa çayı seviyorum ama ne bileyim kahve daha iyi sankiii.

sanırım bu önerme tek bana teğet geçmiş.
gelen geçen çay ısmarladığı için olabilir.

ahmet: asuman çay içer miyiz ?

metin: ee o zaman bi çay içelim olmaz mı ?

zeki: bir çayı hakettin ehehe.

berk: gel de bir yorgunluk çayı içelim.

mesut: çay demleyeceğim gelsene.

mustafa: çay yapsana içeriz.

melih: ne içersin ? bak buranın çayı çok güzeldir.
Lipton earl grey varken gerçekliği imkansız sorunsal.
sütlü kahve , latte midir satte midir onları sevdikleri için genelleme yapılması mümkün olan sorunsaldır. hatırı sayılır derecede kız arkadaşım oldu ve ben bir çay alayım ya diyenine rastlamadım.
Demir eksikliği yaşıyor olabilir, limonlusu idealdir bu nedenle.