bugün

entry'ler (195)

küpe takan erkeğe erkek demek

Ne zamandan beri Erkekliği küpe belirler oldu anlamış değilim.

sözlükten kız düşürmek isteyenlere tavsiyeler

yapmayın. abi götünü kaldırmayın şunların. uyuz oluyorum böyle yapıldıkça.

sözlükte umduğunu bulamamak

kesinlikle yaşadığım durum. ilk katıldığımda seviyeli ve eğlenceli olacağını düşünmüştüm. Sonra yanıldığımı anladım tabii,kullanıcı adımı da değiştirdim direkt. sırf bu seviyesizlik yüzünden rahatça anlatamadığım şeyler oluyor. herkes derdini rahatça söylerken susuyorum işte.

özür dilerim demesini bilmeyen arkadaş

Egoist piçin tekidir.

bunalmış sözlük yazarları

Çok bunalıyorum sözlük . Anlatamadığım,şüphe duyduğum o kadar şey var ki... kime anlatsam ne yapsam bilemiyorum. Tamam,belki bazılarını abartıyorumdur. insanların daha büyük sorunları varken benim bunları anlatmam bencillikte olabilir. Ama insanın canı tatlıdır derler ya... işte en ufak bir sıkıntıda isyan ediyor insan... Konuşmak istiyorum sözlük konuşmak. Konuşmak isteyen yazarlar varsa eğer çok memnun olacağım. Kız yazarlar özellikle sizleri bekliyorum. Eminim,sizler beni daha iyi anlarsınız. Yada 'sen bizim gibi değilsin!' Deyip dışlarsınız bu da bi ihtimal tabii.
kısacası mesajlarınızı bekliyorum.

eski sevgiliyi unutmak için ne yapılır

onun kötü özellikleri düşünülür.
'zaten sıçıyordu hiç sevmezdim onu...'

android shop uygulama önerileri

Beyler, size bir sorum olacak. Hani böyle birinin kafasını shopla başla bir insanın kafasına montalıyoruz ya. Heh işte , bana o program lazım. Önerilerinizi dinliyorum!

shop uygulama önerileri

Arkadaşlar mesela kendi kafamı valinin kafası ile yer değistireceğim bunun için android uygulaması önerir misiniz? Lütfen gerçekten kaliteli olsun.

shop uygulama önerileri

Arkadaşlar hani insanların kafalarına shop yapıyoruz ya örneğin birinin kafasını vali kafası yapıyoruz evet işte bunun için bana uygulama önerir misiniz? telefon için olacak android.

elif

en sevdiğim isimlerden.
ne güzel bir isimdir böyle...

kadınların erkeklerden gizlediği şeyler

malesef yoktur. her şeylerini konuşur bazı utanmazlar. cidden onların adına ben utanıyorum. özel günlerini,kendi pis düşüncelerini utanmadan söylüyorlar.
düşüncelerini saklamadıkları gibi kendilerini de saklamıyorlar. ilgi çekmek için cinselliğe başvuruyorlar. ve kendi seviyelerini düşürüyorlar. cidden böyle kadınlardan tiksiniyorum.

bilgisayar nasıl toplanır

B+i+l+g+i+s+a+y+a+r
Hadi kolay gelsin.

kar yağarken yapılacak en iyi aktivite

hasta olmak. evet hastayım sözlük. geçmis olsun dileklerinizi alırım elbette.

o ses türkiye

gökhan'ın nirvanadan bir parça söylemesini dört gözle beklediğim programdır.

yeni ateist olmuş ergen

hiç çekilmeyen tipler. cool görülmek için atayiz olurlar. hepinizden iyreniyorum!

taksim meydanında ellenen kız

bile bile giden kızdır. hayır yani biliyorsun olacakları..ne demeye gidiyorsun?

kızlardan kızlara tavsiyeler

kız olmayaraktan söylüyorum;erkeklerin dikkatini çekmek için kaşarlık yapmayın, lütfen.

cinsellik olmadan aşk

gerçek aşktır. evet. gerçek aşk budur.

ıssız adaya düşünce söylenecek ilk söz

"bu ada ıssızsa ben niye düştüm mınakoyim?!"

5 dakikada müslüman olan ateist genç

ya cidden ateyizler herşeyi bildiğini sanıp,hiçbir şey bilmeyen insanlardır. lütfen uğraşmayın şu cahillerle.