bugün

Pasif ve ilgisini çekmeyen tiplerdir.
kanka lafindan tiksindigim icin kimin kimin kankasi olduğunu onemsemedigim bir anket. bol bol kanka olup ortamlardan cekilsinler bence.
Ilık ılık magazin programlarını izleyen gözlüklü, şişman ve kibar erkek tipidir.
şişko, çelimsiz, kısa boylu, çekingen, efendi veya alkol ve sigara kullanmayan tiplerdir. tabi bu tiple takılan kıza ölümüne aşıktırlar.
genel egilim yumusaklik konusunda ama pek alakasi yoktur

guven duygusu cok onemlidir eger guven duygusu varsa hem sevgili hem dost hem kanka her birinin tercih edilebilecegi asikardir
yumuşak erkek.
görsel
Kızları çok güldüren tiplerdir, aslında kızlar ağır erkeklerden hoşlanır. o zaman niye gülüyon allahsız
aslında her erkeğin kıskandığı ve çekemediği erkek tipidir.
genelde az biraz yumuşak olan erkek ya da öyle davranan erkektir.
Gay ya da ölü erkek.
şişman, gözlüklü, çok şeker, muhabbeti güzel tiplerdir. göbeği yüzünden pipisini görememesi de zarar verme potansiyelini düşürür.
yumuşaktırlar. o kadar ki; hep beraber yakışıklıların peşinde birlikte koşarlar.
ateşle barut ahhhh yanyana durmaz. kankalık aşka, şehvete götüren eğlenceli bir yoldur. yolun sonunda sizi neler bekliyor bi bakalım :
kızın her istediğini yapar erkek, gel deyince gelir git deyince gider. ve dayanamaz erkek açılır kıza en sonunda. işte burda kızın ne olduğu anlaşılır.
kız; sen benim kankamsın böyle olmaz, deyip arkadaşça görüşmeye devam ederse sorun yok gibidir ilk başlarda. fakat zamanla erkek şöyle düşünür''ben onun her dediğini yapıyorum , peşinden ayrılmıyorum. neden sevgili olamıyoruz deyip durur. ya da kız bi daha görüşmez , eskisi gibi konuşup gülmezse ki bu büyük bi ihtimal, bu durumda sizinle sadece zaman geçirmek için takılmıştır, böyle bi insanla görüşmek erkeğe yarar getirmez. sadece sizi çantada keklik olarak görüp işi düşünce arar ki buda sizi daha çok üzer.
kanka olarak çıkılan bu yola bundan sonra ya sevgili olarak devam etmelisiniz ya da yolunuzu ayırıp biraz yalnız yürümelisiniz. ilerde bekliyen daha çok arkadaş vardır mutlaka.
kızla beraber bütün gün incikçi boncukçu dolaşabilen erkek tipi, berk hadi şunada gideliiimm dediğinde kızdan önce koşan erkek tipi,kıza fal bakan erkek tipi,kızla beraber falcıya gidip fal baktıran erkek tipi,valla tam evlenilecek adamsın denilen aynı zamanda kızı başkasıyla çıkarken kızın annesi valla osman ne iyi çocuk neden onla çıkmıyorsun denilen erkek tipi.
bir süre sonra "ipne misin, bir kızla öpüşmedin." gibi söylentilerden delirecek olması muhtemel erkek tipidir.

-aslı artık seninle birlikte olmak istiyorum
+kerem ne kadar komiksin hihih
-kızım ciddiyim ben
+hihihi ikinci söylediğinde daha komik oluyo, cereen gel bak kerem ne diyo hihihi
-verin ulaan artık veriiin
fastfood erkek tipidir.

ye - kalk git - sindir - s*ç

heycan uyandırmayan, sohbeti akıcı olmayan, sohbetin en can alıcı noktasında kalkıp gitmeyen, karakteri yerine maddiyatına güvenen, şakayla karışık iğneleyici ve yine şakayla karışık güven yıkıcı konuşmayan, kaşı gözü oynamayan, öven ve akıl veren erkeklerdir.

edit: yazıyı okuyup, gülüp geçmektense bence bir deneyin derim.
genelde ince sesli pek erkek arkadaşı olmayan diğer erkekler tarafından 'A.q birgün dövcem bu ipneyi 'lafını hak eden facebookda düzinelerce resimi olan varlıktır.
kıza aşık olan ama kızı kaybedeceği korkusundan bunu ona söylemeyen , kızın iyi kötü her gününde yanında olan her kahrını çeken,kızın neredeyse her şeyini bilen ( sevgilileri de dahil),duygusal,çilekeş erkek...
sözlükteki, her şeyi katagorize etme merakının yeni kurbanı olan erkek tipidir. tüm kızlara kanka olacak tek bi tip erkek olduğu düşüncesi güldürüyor beni, zira insanlar tek tip midir ki kankalar tek tip olsun?
ya yaşı küçüktür yada tipsizdir. zira bu kategoriler dışında kalan her erkek kızlar için sevgili adayıdır.
hatunun sevgili bulduğu an şutladığı erkek tipidir. yeni manita istemez öle kanka falan.

fotolara bakılır

+bak bu en iyi arkadaşım berkcan. kankamdır kendisi.
-bırak ya lavuğun teki işte.
+ya niye öyle diyosun
-kızım sende gözü var bunun baksana üstüne çıkmış nerdeyse resimde.
+ya o öyle biri diil amaa
-istemiyorum bu lavuğu yanında bi daha
+peki sen öyle diyosan...
erkeklerin kankası olan her kız'ı motor olarak gören beyinlerin sahip old..

neyse lan. deveye hendek atlatmak, size laf anlatmaktan zaten daha kolay. ben şu develere bi bakayım..
kanka diye tabir ettiğim birkaç kız arkadaşım var, onlarla yakın arkadaş olmak gaylikse gayim amna koyim. böyle saçma başlık olabilir mi lan! lan git kızlarla arkadaşlık yapamıyor ki bok atıyor işte belli. adamı hasta ediyorlar akşam akşam. zaten sinir katsayım fırlamış!!!!
(bkz: sprite dan acımasız gerçekler)