bugün

madendir. değerlendirmek gerekir.
"kızlarla kanka olan erkek tipi" olarak adlandırılmadığına göre kızların kanka olarak görmesine karşın hep bir hinlikler, böyle oyunbazlıklar peşinde olan kötü çocuklardır.

inanır mısınız bir isimleri bile var;

(bkz: meriç)
(bkz: meriç)

edit: salise farkı...
bu konu hakkındaki özeti sprite bir reklamında vermiştir.
kızlar kimseyi kanka olarak görmez. etrafındaki bayanlara popülerim havasıni solutmak için etraflarında kankamsıları dolaştırırlar. kankalarının çoğu, onlara karşı özel fanteziler geliştirmiştir. farkındadırlar herşeyin de sesleri çıkmaz. ilgi, her zaman bir kızın en sevdiği duygudur.
var evet var gerçekten beni çıldırtırcasına daha bu hafta görüştüğüm biri var böyle.(istekli bir görüşme değil o sırada o ortamda bulunmam gerekiyordu) bir şişe istanblue'dan(70lik) meyve suyu ile karıştırarak 9 bardak o arkadaşı 9 bardak başka bir arkadaşı 8 bardak içmiş. "şaka mısın ulan a.cık" diyesim geldi yüzüne ama bırak dedim kırma uçan kuşun kanadını yanında onu ilgi ile dinleyen kızlara yazık yazık yazık diyen gözler ile baktım. olduğum yerde tribal enfeksiyonun kralını geçirdim elden hiç bir şey gelmezdi. o anın bitmesini bekledim. sonunda bitti. ama aklımda kaldı malesef.
- benimle çıkar mısın? (bankanın teklifi)
+ teşekkür ederim yokum

edit: oha, gece gece kankabanka olarak görmüşüm. uyku saatim gelmiş. bu da ibretlik olarak kalsın. kepazeliğimi herkes görsün mk. bi de mal mal iğrenç espri yapmışım.
kendisinden daha yakışıklı arkadaşları olan erkektir. yoksa arkadaş olarak görülmeyebilirdi.
zarar gelmeyeceğini sandıkları erkek tipidir. yumuşak olan da normal olan da mevcuttur ama genelde yumuşakcagillerdendirler. ayrıca kesinlikle maço olanı görülmemiştir. aradan zaman geçtikten sonra kıza teklif etmesi muhtemeldir.
( lisede okurken üç kız kanka vardı son sınıfta bir oğlan çocuk bunların kankaları oldu aralarından su sızmıyor falan filan tabi erkekler dışladı bu çocuğu triplere girip kızlara hoş görünmeye çalıştığı için. neyse okul bitti aradan zaman geçti sonradan öğrendik ki hepsine ayrı ayrı zamanlar teklif etmiş. az kaşardan tost, erkekten de kıza dost olmaz'mış.)
(bkz: dağhan külegeç)
(bkz: her kızla arkadaş olan godoş erkek modeli)
yahu illa gay mi olması gerek. adam gibi adamdır, en zor anında yanındadır, çok uzakta olsa bile bir aramayla bir telefonla yanınızda olabilir ve gerçekten sizde ona sadece arkadaşlık duyguları besliyorsanız ayrıca o da öyleyse kankadır işte.
gayimsi gibi gozuken ama gay olmayan tiplerdir. Belki de cidden gaydir kimbilir...
gay olabilir lakin tehlikeli bir tiptir cünkü çeşitli fanteziler geliştiriyor olabilir.

http://www.maco.tv/124313/sprite-reklami

ayrıca ileride haremde kurabilir.
(bkz: sprite dan acımasız gerçekler)
kanka diye tabir ettiğim birkaç kız arkadaşım var, onlarla yakın arkadaş olmak gaylikse gayim amna koyim. böyle saçma başlık olabilir mi lan! lan git kızlarla arkadaşlık yapamıyor ki bok atıyor işte belli. adamı hasta ediyorlar akşam akşam. zaten sinir katsayım fırlamış!!!!
erkeklerin kankası olan her kız'ı motor olarak gören beyinlerin sahip old..

neyse lan. deveye hendek atlatmak, size laf anlatmaktan zaten daha kolay. ben şu develere bi bakayım..
hatunun sevgili bulduğu an şutladığı erkek tipidir. yeni manita istemez öle kanka falan.

fotolara bakılır

+bak bu en iyi arkadaşım berkcan. kankamdır kendisi.
-bırak ya lavuğun teki işte.
+ya niye öyle diyosun
-kızım sende gözü var bunun baksana üstüne çıkmış nerdeyse resimde.
+ya o öyle biri diil amaa
-istemiyorum bu lavuğu yanında bi daha
+peki sen öyle diyosan...
ya yaşı küçüktür yada tipsizdir. zira bu kategoriler dışında kalan her erkek kızlar için sevgili adayıdır.
sözlükteki, her şeyi katagorize etme merakının yeni kurbanı olan erkek tipidir. tüm kızlara kanka olacak tek bi tip erkek olduğu düşüncesi güldürüyor beni, zira insanlar tek tip midir ki kankalar tek tip olsun?
kıza aşık olan ama kızı kaybedeceği korkusundan bunu ona söylemeyen , kızın iyi kötü her gününde yanında olan her kahrını çeken,kızın neredeyse her şeyini bilen ( sevgilileri de dahil),duygusal,çilekeş erkek...
genelde ince sesli pek erkek arkadaşı olmayan diğer erkekler tarafından 'A.q birgün dövcem bu ipneyi 'lafını hak eden facebookda düzinelerce resimi olan varlıktır.
fastfood erkek tipidir.

ye - kalk git - sindir - s*ç

heycan uyandırmayan, sohbeti akıcı olmayan, sohbetin en can alıcı noktasında kalkıp gitmeyen, karakteri yerine maddiyatına güvenen, şakayla karışık iğneleyici ve yine şakayla karışık güven yıkıcı konuşmayan, kaşı gözü oynamayan, öven ve akıl veren erkeklerdir.

edit: yazıyı okuyup, gülüp geçmektense bence bir deneyin derim.
bir süre sonra "ipne misin, bir kızla öpüşmedin." gibi söylentilerden delirecek olması muhtemel erkek tipidir.

-aslı artık seninle birlikte olmak istiyorum
+kerem ne kadar komiksin hihih
-kızım ciddiyim ben
+hihihi ikinci söylediğinde daha komik oluyo, cereen gel bak kerem ne diyo hihihi
-verin ulaan artık veriiin
kızla beraber bütün gün incikçi boncukçu dolaşabilen erkek tipi, berk hadi şunada gideliiimm dediğinde kızdan önce koşan erkek tipi,kıza fal bakan erkek tipi,kızla beraber falcıya gidip fal baktıran erkek tipi,valla tam evlenilecek adamsın denilen aynı zamanda kızı başkasıyla çıkarken kızın annesi valla osman ne iyi çocuk neden onla çıkmıyorsun denilen erkek tipi.