bugün

Neden her kızın size bakacağını sanıyorsunuz?
(bkz: kızları avlamak için açılan başlıklar)

düşmeyin bu tuzağa gençler derim ben.
1- türkiye gibi tabuları olan cinselliği tam anlamıyla yaşayamayan bir ülkede bir yerden sonra bünye fatal error veriyor bu da aklın üst baştan alt başa kaymasına neden oluyor.
2- ne demiş şair? ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca.
3- gideri olan hatunlar geliri olan erkek ister.
4- kızlar özgüveni yüksek erkeklere tav oluyorlar be anam.
5- seven erkek kıskanır bacım.
6- yalan insanın doğasında var kız erkek diye ayırmak saçma olur.
7- bu soru ilişkisinde erkek arkadaş(lar)ı tarafından çok takılmamış bir kızın soracağı soru şahsen ben öyle yapıyorum.
8- giden sevgiliyi en güzel yeni sevgili unutturur.
9- futbol 90 dakika değildir ve taç çizgisinin dışında kalan yerde hayat yoktur.
10- genelde gay oluyorlar da o yüzden.
(bkz: seninki kaç santim)
Üstüme alınmasam da etrafımda gördüklerime dayanarak, kısa yanıtlarla cevaplandırılabilecek olan sorulardır, şöyle ki:

1-neden aklınız hep cinsellikte?
Fizyolojik
2-neden güzel bir kız gördüğünüzde hedefiniz tavlamak oluyor?
1.Sorunun ana fikrinden ötürü
3-neden kendinizi hep zengin göstermeye çalışıyorsunuz?
2. Sorudaki eylemi gerçekleştirmenin en önemli ön şartı
4-kendini beğenmiş tavırlarınızdan neden vazgeçmiyorsunuz?
2. Sorudaki eylemi gerçekleştirmek maksadı
5-kıskançlık ayaklarına girip neden kızları ezmeye çalışıyorsunuz?
4. Sorudaki eylemin doğal sonucu
6-yalan söylemeyi beceremediğiniz halde neden bu huyunuzdan vazgeçmiyorsunuz?
11. sorunun cevabının evet olması (11.soru unutulmuş, herhalde şöyle olacaktı: Mal mısınız?)
7-nasıl oluyorda duygusuz olabiliyorsunuz?
1. sorunun cevabı aynen yapıştırılabilir.
8-bir kızdan ayrıldıktan hemen sonra nasıl bir başkasıyla birlikte olabiliyorsunuz?
1.sorudaki eylemin 1.sorudaki cevap dolayısıyla yarattığı sonuç nedeniyle
9-futboldan ne zaman vazgeçeceksiniz?
Joker hakkı
10-yakışıklı erkeklere neden sayıp sövüyorsunuz?
5. soruyu sormanız nedeniyle

Edit: cevapların mantıksızlığına dem vurulmuş, haklılar tabi sorular çok mantıklıydı.
burada gördüğüm bir tanım üzerine yazıyorum; erkekler gerçekten sevdiği ve değer verdiği bir kızdan ayrılır ayrılmaz başka bir kızla birlikte olmaz, tam tersi bunu kızlar yapar. hatta ayrılmayı kafaya koyduğu dönemde ayrılmadan önce bir sonraki ilişkisinin altyapısını hazırlayıp öyle ayrılırlar.
erkeklerin geçiştireceği, he gülüm he canım evet evet öyle cevaplarıyla sallayacağı sorulardır. iki entry yukarda gördüğümüz üzere birçoğu mantıktan yoksundur çünkü.
1-neden aklınız hep cinsellikte?
Cevap : öyle olmuşuz yapacak birşey yok *
2-neden güzel bir kız gördüğünüzde hedefiniz tavlamak oluyor?
Cevap :Ya ne olsaydı ?
3-neden kendinizi hep zengin göstermeye çalışıyorsunuz?
Cevap :Paran varsa etrafındaki hatun potansiyeli artar.
4-kendini beğenmiş tavırlarınızdan neden vazgeçmiyorsunuz?
Cevap :çevremizdekiler mal olduğundan dolayı güven oluyor kendimize.
5-kıskançlık ayaklarına girip neden kızları ezmeye çalışıyorsunuz?
Cevap :mavi ekran verdim burda.
6- yalan söylemeyi beceremediğiniz halde neden bu huyunuzdan vazgeçmiyorsunuz?
Cevap :Profesyönel yalancılık kursları varda biz mi gitmedik ? *
7-nasıl oluyorda duygusuz olabiliyorsunuz?
Cevap : Yok öyle birşey . Çoğu kadından daha duygusal erkekler vardır.
8-bir kızdan ayrıldıktan hemen sonra nasıl bir başkasıyla birlikte olabiliyorsunuz?
Cevap : öncekini unutmak için.Unutmak zorunda olduğumuzun farkındayız.
9-futboldan ne zaman vazgeçeksizin?
Cevap : ortamda bolca konuşkan hatun olduktan sonra.
10-yakışıklı erkeklere neden sayıp sövüyorsunuz?
Cevap : Siz güzel hatunlara neden motor diyorsunuz ?
bebek istiyorum.* anlamıyor musun?*
lütfen beni uğraştırma! söyle, kaç santim?
(bkz: elimlen gonuş)
1-neden aklınız hep cinsellikte? bu konuda haklı olunabilir. fakat genellemenin pek iyi bir şey oldugunu sanmıyorum
2-neden güzel bir kız gördüğünüzde hedefiniz tavlamak oluyor? güzel bir kız görüldüğünde iç çekilebilir normal karşılamak lazım. yani kıskançlık yaratır elbet. ama çoğu erkek güzel bir araba gördüğünde de aynı tepkiyi verebilir. ya da ilgi duydugu herhangi bir şey.
3-neden kendinizi hep zengin göstermeye çalışıyorsunuz? kişisel vereyim öncelikle cevabını. hiçte öyle bir durumum olmadı. ama kimisi ezilmek istemez psikolojik bir durum bu. kimisi içinse zevk durumudur. ama yalan ile başlayan yalan ile biter.
4-kendini beğenmiş tavırlarınızdan neden vazgeçmiyorsunuz? arkadaşlar tarafından fazla gaz verilip fazla öz güven depolanmasıdır. hadi koçum ya sen yaparsın sen kralsın sen büyüksün. kemal sunal filmlerindeki gibi. yaparım dimi.
5-kıskançlık ayaklarına girip neden kızları ezmeye çalışıyorsunuz? soruyu anlayamadım. çok kıskancım çünkü.
6- yalan söylemeyi beceremediğiniz halde neden bu huyunuzdan vazgeçmiyorsunuz? yalan ortaya çıktığı için yalan olmuyor sanırım. yüze göze bulaştırıyor olabiliriz. ya da olabilirler. bu konuda net olamayabilirim.
7-nasıl oluyorda duygusuz olabiliyorsunuz? hayatın yaşattıklarıyla. duygusuzum ama romantik olabilirim. ya da öyleyim.
8-bir kızdan ayrıldıktan hemen sonra nasıl bir başkasıyla birlikte olabiliyorsunuz? denemedim. tecrübesizim bu konuda.
9-futboldan ne zaman vazgeçeceksiniz? futboldan daha önemli daha gündemde olan ve daha heyecanlı bir şey keşfedene kadar.
10-yakışıklı erkeklere neden sayıp sövüyorsunuz? onun yerine bu mu lan yakışıklı demek tercihimdir. hem günaha girm
meme uçlarım belli oluyor mu?
31 çekerken 31 kere sayıyor musunuz?

örnekler arttırılabilir ama uykum geldi.
cidden zor değilmi bu sıcaklarda onunla yürümek.
tırt olan sorulardır.
tırt oldukları ve önyargı içerdikleri soruların soruş şeklinden belli. (yazar arkadaş burada soruları soran yazar arkadaşa seslenmiş.)

Örneğin birinci soruya bakalım.
"neden aklınız hep cinsellikte?"
Aklım hep cinsellikte mi? nereden biliyorsun?

hadi ikinci soruya bakalım:
"neden güzel bir kız gördüğünüzde hedefiniz tavlamak oluyor?"
onu nereden çıkarttın lan?
böyle düşünen adam 'arkadaşlık' kavramını yitirmiş demektir.

neyse işte, olmamış.
bu kadar sapık düşünceli bi insan olmak zorundamısın ?
"işine gelirse güzelim" diye cevap verilebilecek sorulardır. sonuçta karşı cins olarak sadece biz varız, beğenmeyen atları da deneyebilir.
- ayakta işemek nasıl bir duygu? böyle şekiller çizmek falan?
Kız olsan bana verir miydin?
s-1-neden aklınız hep cinsellikte?
c-1-insanın doğasında olduğundan ötürü. ama asıl sebebide sizin sikişmeye hazırmış gibi giydiğiniz kıyafetlerden. o tayt nedir o tayt?

s-2-neden güzel bir kız gördüğünüzde hedefiniz tavlamak oluyor?
c-2- güzel kız görümüzün içine içine bakarak gel beni tavla demediği sürece kimseyi tavlamak hederfimiz değil. burda bir yanlışlık var.

s-3-neden kendinizi hep zengin göstermeye çalışıyorsunuz?
c-3- arabası olan erkeklere ve ciks yerlerde takılan erkeklere gıpta ile baktığınız için. ama bu soruya kişisel olarak cevap vereyim. ben zaten zenginim. ha ha ha.
a-4-kendini beğenmiş tavırlarınızdan neden vazgeçmiyorsunuz?
c-4- kendimizi beğenmiyoruz. hiç bir erkek kendini beğenmez. biz buna güven, özveri, tecrübe diyoruz.
s-5-kıskançlık ayaklarına girip neden kızları ezmeye çalışıyorsunuz?
c-6- biz domuz değiliz ki sevdiğimizi, eşimizi kıskanmayalım. peki ya siz bizi kıskandırmak için neden götünüzü yırtıyorsunuz? neden ortamda başka kız varsa onlarla muhabbetimizi engellemek için maymunculuk oynuyorsunuz?
s-6- yalan söylemeyi beceremediğiniz halde neden bu huyunuzdan vazgeçmiyorsunuz?
c-7- en azından bizim yalan söylediğimiz ortaya çıkıyor. ya siz? o kadar sinsisiniz ki seksen boynuz taksanız ruhumuz duymaz. o kadar kötüsünüz işte taaammı.
s-7-nasıl oluyorda duygusuz olabiliyorsunuz?
c-7-orda dur. bak orda dur. duygusuz olsak çiçek almayız. hediye almayız. sinemaya gitmeyiz yolda yürürken elinizi tutmayız. evde film izlerken saçlarınızla oynamayız. kulağınıza sevgi sözcükleri fısıldamayız. bu külliyen yalan.
s-8-bir kızdan ayrıldıktan hemen sonra nasıl bir başkasıyla birlikte olabiliyorsunuz?
c-8-eğer ki o kız bize benden daha iyilerine layıksın diyor ise kusura bakmasın hemen ondan daha iyisini bulurum. sorun değil yani. böyle olmasını siz istiyorsunuz.
s-9-futboldan ne zaman vazgeçeksizin?
c-9- futbolsuz hayat erkeksiz kadına benzer. umarım bu cümle anlatır herşeyi.
s-10-yakışıklı erkeklere neden sayıp sövüyorsunuz?
c-10- burda bir yanlış anlaşılma var. orda sövdüğümüz kelimeler tamamen övme amaçlı. örnek. ahmet şu şerefsize baksana ya ne kadar yakışıklı. veya arkadaş ortamında:
+ne yakışıklısın sen şerefsiz herif.
-eyvallah dostum.

olay budur.
-biz kızlara nasıl katlanabiliyorsunuz?
ilk sorunun cevabını alırsan diğerleri kendiliğinden çıkacaktır.
1-biz zekiyiz herseyi biliriz tavirlarida gezdiginiz halde neden cinsellik ve mac disinda konunuz yok ?
aklınızın hep cinsellikte olmasını hadi geçtik diyelim, seviştikten sonra soğumak ne mantıktır bre dostlar? bizde sevişiyoruz biz niye soğumuyoruz? bir kızı kullanmak bu kadar basit mi ya hiç mi vicdanın şerefin yok senin? niye bu kadar basit yaratıklarsınız? sinirlendim bak şimdi.
sorulan soruların tümü yaradılış doğasıyla alakalı olduğundan mantıklı makul cevapların alınamayacağı sorulardır! şöyle ki: nasıl hemen erekte olabiliyorsunuz? buna herhangi bir şey söylemek zor, sadece çok merak ediyorsan yaşa ve gör denilebilir...