bugün

çözümlenemeyen eylem. abidik gubidik eylem.
iki kızın birbirine bu şekilde hitap etmesi kadar samimiyeti yerlere seren başka bir şey yoktur. kızları itici yapan en büyük özellik.
Yapmacıklıktan ölmektir. Ne aşkı lan arkasını dönse saniyede dedikodu yaparlar.
erkeklerin birbirine oç demesiyle eşdeğerdir.
enteresan olmayan durumdur.

(bkz: zoruna mı gitti yapraam)
lezbiyen olabilitesi çok yüksek olan kızlardır. Gel, bana aşkım de amk. Neyse sustum.
samimiyetin ve sicakkanliligin gostergesidir...
canım, tatlım demeleri de bir o kadar iticidir
kanka demelerinde yeğdir.
çok fazla sevgilisinin olmasından dolayı oluşan ağız alışkanlığını kız arkadaşlarına göstermesidir.
erkeklerin pampa demesiyle ölümüne yarışabilecek iğrenç bir durumdur.
Bu kulaklar "Oha bebemsin"i duymuştur.
demesinler, ne kadar sevimsiz durduklarını biri onlara söylesin.
gerçi ben söyledim ama olsun, topluca karşı çıkmak iyidir.
durup durup birbirlerini öpmelerine göre daha karşılanabilitesi olan eylem.
kızlar hemen her kültürde o kültürün erkeklerinin birbirleriyle olamayacağı kadar samimidir. hem hitap biçimleri hem de oralarını buralarını birbirlerine gösterebilme rahatlıklarıyla. erkekler bunu idrak edemez, ya kıskanır ya da iğrenirler.

elbette tüm bu hadiseler belli bir yaşa kadar olur, sonra kadın erkek farketmez, herkes birbirine karşı daha temkinli ancak daha anlayışlı olur.
Vardır böyle tipler, "aşkooom, bitanem, bebeğim" ve daha nice korkunçlu sözler söyleyerek hitab ederler birbirilerine.
Şimdi ben bu tiplere hep şok olarak bakmışımdır, çünkü benim muhatap olduğum insanlarla alakaları yok hani.
Ben en yakın arkadaşıma "aşkım" desem o bana "hoşt ulan" der, ters bakar, 5 dakika boyunca konuşmayız. evet biz çok hanımhanmcık takılıyoruz.
Yapış yapış olan durum. ikiyüzlülük zirvede.
karagümrük civarı kızlarının " ammo " demesinden daha az iticidir.
iticidir .ciciş itemidir. lezliğe ilk adım.
Super itici buldugum bir durum. Insanin sevdigine soylemesini anlamli buldugum bir sozcuk luzumsuz bir sekilde telef edilmektedir.
kanka demesi kadar iticidir. aşkım diyenler tiki taifesinden, kankacılar bizim has Anadolu kızlarımız.
Yapmacık kızlardir.
Lezbiyenlik alametleridir.
yeryüzündeki en itici ve sahte eylemlerden birisi.

yan yanayken "tatlım canım gelsene" derken uzakta iken "o burcu kaşarı var ya" der.
yani her durumda itici sahte.
dünyanın en itici bir kaç olayından biridir. üstelik bir birinizi gerçekte ne kadar sevdiğinizi de biliyoruz biz sizin.