bugün

+merhaba.
-uff snne be salk.

(bkz: QÜZEL QIZLAR EQLESiN)
mekanına göre değişecek taktiklerdir. Göz kırpın gülümsüyorsa olmustur kafasını çevirdiyse arkadasına göz kırpın muhtemelen tanısacaksınız. Daha da olmadıysa aynaya bakın sonra yeniden deneyin.
-Napıyon lan
+ iyi.

Evlenirler. Açık ve net.
böyle bir oyunu kabul eden kızla tanışmayın bir zahmet. ha ben saf salak seviyorum derseniz kapışın, yürüyün, koşunn.

kızlarla tanışmak için oynanan türlü oyunlardır.
Su dersin notlari sizde var mi diyin gerisi gelir zaten.
kızlarla tanışma taktiklerine merhaba ile başlamayın. yani demek istediğim güzelse bayağı kişi o kıza yazıyor zaten. merhabana karşılık vermişse normal muhatap ol. demek ki konuşacak senle. kızlar bir dakikada kafasında sizle ilgili bir profil oluşturur karar verir konuşup konuşmamaya. nezaket gereği herkese cevap veremez. mühim olan herkesin yaptığı dışında farklı bir giriş bulmak. o tip taktikler verin ki kardeşlerimiz yararlansinlar.
Merhaba ben yyy diye başlanabilir.
Yok şöyle değil bu sıradan olayını filan geçmek lazım. Her konuşucağın kişiyle önceden bir şeyler planlârsan ohoo.
Allah askina, bak rica ediyorum, rahat, cool, havali triplerine girmeyin lutfen oldukca itici.
çok düşünmeden selam vermek. gerisi bir şekilde gelir.
Niye altı üstü bir tanisma icin taktik gelistirelim. Sanki merkez bankasini soyuyoruz. Altı ustu merhaba dedikten sonra şalının yakistigini soyleyip biraz muhabbet edeceksiniz. Komplike bir olay degil.
- merhaba güzellik
+ güzellik mi? ıyyyyyyyyy kro
- kroyum ama paran bende
+ ne?
- biraz önce düşürdün
+ yhaaaaaa çok saollll. sana bira ısmarlıyım lütfeen.
- iyi peki.
https://pbs.twimg.com/media/C11N1q6XUAE9Ng6.jpg
Yanına gidip sizinle tanışmak için bir bahane arıyordum ama sizin gibi bir gerçekliğe, kusursuzluğa bahane işlemez diyorsunuz ve kız tav.
Taktik arıyorsanız ve bunu sözlükte yapıyorsanız büyük sıkıntı. Tek taktik kendiniz olmanız. Birisi için değişmeyin. Elbet size uygun birisi çıkacaktır karşınıza. Kader.
Mahalleden bir arkadaş Hazır kar yağmışken saçma sapan bir özelliğini krizi fırsata çevirmek için kullanıyordu. Bu hıyar tam yusyuvarlak kartopu yapabiliyor. Harbden bi tane bana da yaptı oyuncak gibi oluyor aq. Neyse bu hıyar kartopu savaşi yapıldığı bir sırada begendigi kıza bu kartoplarından veriyormuş, işe yaradığını söyledi. ilginç.
Gereksiz triplere ve kasıntilara girmeden merhaba denilebilir mesela, neden tanisilacak olan canli baska bir türmüş gibi taktik ihtiyacı duyuluyor ki.
görsel
rahatsız etmeden, gülümseyerek bakmak ve eğer karşılık alınırsa yanına gidip selam verip tanışmak.
görsel
Zorcdeğil önce cesaret sonra biraz dil becerisi. Sohbet amaçlı dil yanlış anlaşılmasın.
tüm kızlarda geçerli olan bir durum; arkalarından sakın çıkmayın, korkarlar. önüne geçip sonra nazikçe ve güleryüzlü dönün, orada zaten etkilenmesi yüksek bir olasılıktır. ne kadar kendinize güvendiğiniz de önemli. yurtdışında bunu yapmak isterseniz, kaybolduğunuzu söylemeniz yeterlidir.
ben: selamın aleyküm mübârek
kız:(cevap yok)

hayırlı tanışmalar.
bırakın tanışmayın amk ya. hepsi bir havaya girmiş. bir kere de merhaba tanışabilir miyiz dendiğinde evet diyen türk kızını görmedim. hep bir taktik hep bir dolambaç peşindeler.
bu kadar kasmayın ya. eğer taktiklere ihtiyaç duyuyosanız bovşerin o kızı zaten ondan hayır gelmez. normal bir şekilde tanışın bu kadar basit.
Saat sorup sonra bu bahaneyle tanışmak.