bugün

"seks dünyalı erkekler için birinci plandayken benim için ikinci hatta üçüncü plandadır."

(bkz: arif ışık)
(bkz: abazan)
çoğu zaman uçup da konamayan erkektir. kızlar asla böyle tiplere vermezler prim.
hemcinslerini daracık bir şey uğruna satan erkektir.
kalleştir!!!
buradada var olan bazı erkek yazarlardır.
büyük ihtimalle adı taylandır.
(bkz: sözüm meclisten dışarı)
zor bir çocukluk dönemi ve kızlar tarafından banlanmış biri, seni kullanarak kanala sızma çabaları, sonuç = o kanalda boğulmak.
üç beş gram uğruna arkadaşlarını satan enteresan kişiliktir.
artık bu şekilde kız kaldırmaya çalışmak ele ayağa düşmüştür, yapmayınız yavrularım.
(bkz: yavşak)
ırıspı çocuğudur.
bunlardan üniversite ortamında okadar çoktur ki anlatılacak gibi değildir. güzel bir kız ile muhabbete girebilmek için arkadaş dediği kişiyi züker bırakır. 2 gün sonrada kanka ayağı çeker. buradan da kanka ayağı göt ayağı sözünü doğrular.
yavşak erkek modeli.
adı üstünde yavşak olan kişidir.
lan işe yarıyor olsa biz erkekler zaten şimdiye birbirimizi kesmeye başlamış olurduk denilesi durumdur.
sizden biriyim havası yaratmak içindir efenim.
gerçekten yavşayan erkekleri kötülerse durum değişir. gerçek yavşaklardan daha farklı bir adamdır.
erkek milleti değilmiyiz hepimiz aynıyız allah da bizim belamızı versin gibi anlamsız bir tavır içerisindedir. cık cık ayıp lan.
ozellikle hemcinsi olan escinselleri kizdiran erkektir.
+ ayy, ben de nefret ederim öyle erkeklerden yeaah..
- haklısın, sen ne tatlı çocuksun öyle yaeaeeeaah?
mario puzo'nun bu anlamdaki tespitlerini doğru, yerinde ve tutarlı bulan erkektir muhtemel...

aptallar erken ölür'ün girişinden bir kesit:

"bir adamın bir kadını gerçekten sevebileceğine ve yine de onu sürekli olarak aldatabileceğine inanır mısınız? bedensel olarak aldatması birşey değil ama zihninde, ta "ruhunun şiirinde" aldatması?"

yazı kadınların ihtirasları ve kurmacaları üzerine devam eder ve finalden bir önceki bölümde:

"eh, herhalde kadınlara karşı bir garezim olduğunu düşünüyorsunuz. ne varki onlardan hiçbir zaman nefret etmedim ben. ve erkeklerden daha iyi insanlar oldukları çıkacak ortaya, göreceksiniz. yalnız gerçek şu ki, beni mutsuz etmeyi başarabilen yalnız kadınlar olmuşlardır, beşikten beri. ama erkeklerin çoğu söyleyebilir aynı şeyi. ve yapacak birşey de yoktur."

şeklinde bitirir adamım yazısını. sonra esas hikaye başlar...

yavşak olarak adlandırılmasının sebepleri daha kapsamlı araştırılabilir meraklılarınca.
(bkz: ortam yavşağı).
özellikle beden eğitimi derslerinde sınıfın tüm erkekleri futbol ya da basketbol oynarken kızların yanına, banklardan birine oturup onlarla muhabbet eden ve acımasızca ve hunharca arkadaşlarını çekiştiren erkektir.

kız: yeaa bizim sınıf çok salak ya. erkekler falan hep saçma sapan espriler yapıyoo derste.
erkek: bence de. arada bir yapılınca güzel şey espri, ama bizimkiler abartıyor. bir de iğrenç iğrenç. ıy...

hasiktir lan ordan. sen değil miydin bir ders önce matematik dersinde hoca "x'i yalnız bırakmalıyız." dediğinde sınıftan çıkan, hoca "nereye evladım?" diye sorunca da "hocam x'i yalnız bırakın dediniz ehoeho." diyen?

bakıyım, yavşak hani. evet evet.
(bkz: puşt gibin ibne gibin bi şey)
(bkz: KIZ KANKASI)
kız için kankasını satabilen tiptendir.