bugün

efsane bir söz.
Senin anan bacın yok mu puşt.
acı ama gerçek söz.
Ateistler hadi bunu da açıklayın.
ne kadar gerizekalısın keşke hayatta kalmak için belli bir zeka gerekse biz de seni çekmek zorunda kalmasak.
Bu durumda sen de sikmek için varsındır. Düşünsene koca bir penise indirgenen varoluşun sikmekten başka bir şey yapmaya muktedir değil.
yaratılışçı bir bakış. akıllı tasarım sikmek için nesne tasarlamış. çok mantıklı hı hı.
evrimsel süreçte kadının varlığı erkeğin varlığı gibi rastlantısaldır yani ona yüklediniz anlamlar sizin sorununuz da denebilir.
Bu nasıl bir zihniyet? çok uzun yazmaya gerek yok, umarım kızın olur.
kadın erkeğin sığındığı limandır, bir dayanaktır. tabi kadınında bu görevini bilmesi gerekir. sadece cinsel isteği gidermekle yükümlü değildir. saygılar.
edit: bu neyin eksilemesi anlamadım yalan mı konuşuyoruz
nasıl bir zihniyet nasıl bir cahillik...
kadınları aşağılık gören zavallı erkeklerin zırvaladığı saçma salak laflar.
Anneleri de bir zamanlar kız olan yazarların tespit olarak gördüğü zırva.
twitter da bir polisin sözü. polis bile bunu dediyse tartışmaya gerek yok. evet.
Doğru önermedir.
Haşa töbe sanki allah pezevenk mi?
allah'a isyan edilmez. görevim neyse yerine getirmeye hazırım.
Kızları rencide etmek ve utandırmak için söylenen önerme.

Doğrudur, bundan gocunmuyor gurur duyuyorum. Sikilmek için yaratıldık ve bu sayede gen aktarımı yapabiliyoruz. ama izin verdiğimizle. Yani ortada bir hüsranlık yok. Sikildik diye pasifize olmuşluk yok. Biz ister, biz siktiririz. Sizin de göreviniz bu amaca hizmet etmek.

Yalnız biz sikilmek için yaratılıp amacımıza istediğimizde ulaşabilecekken siz sikmek yani daha aktif olan eylem için yaratılmanıza rağmen kimseyi sikemeyeceksiniz. Sizin varoluş acınız tam olarak budur.

Not: Saymayın, 6 kez sikmek kelimesi geçmiş entryde. Onu da başlığı açan düşünsün.
salakça bir söylemdir. kızlar sizin o kusmuk kokulu şeyinize muhtaçta değiller ayrıca.
Başlığı okurken bile tiksindim. Ne kadar leş erk*kler var cidden. Sümüğümü yedirmek istiyorum bunu savunanlara.
Sikerler merak etmeyin yedi ceddini sülalesini sikerler rahat olun.
büyük ihtimal troll ya da fake hesap olduğunu düşünüyorum. tabi gerçekse durum cidden vahim bu adamı birinin usülüne uygun şekilde silkmesi lazım ki başka türlü kendine gelmez hemde öyle böyle değil böyle üstündeki üniformayla ıslata ıslata dövmek lazım. açıkcası şahsi düşüncem bu tarz insanların mevcut olduğu ve %70 gerçek olabileceği yönünde. ama olmama ihtimali de yok değil. bu yüzden bekleyip görmekte fayda var. kimse neciyse zaten kolayca bulunur facebook sayesinde.
Keşke ölsen de oksijen tüketmesen o iğrenç tohumlarını insanların rahimlerine ve beyinlerine saçmasan.
sen de aynı şekilde yaratıldın.
Küfürler de kifayetsiz kalıyor bazen. işte o an şiddet devreye giriyor. Sormak istiyorum bu monosakkarite, nerene vurayım?
doğrudur.

erkeklerde amılmak için yaratılmıştır. yoksa insan dünyaya nasıl gelecek.