bugün

ee ne yapalım böceğin biri böyle konuştu diye hemen genellemeler yapıp, türk milletine kara mı çalalım?

edit: bir yetkilinin böyle iğrenç konuları buraya taşıyarak prim kasmaya çalışması çok acizce bir durum yazık.

edit 2: vay amk ne anlayışı kıt, dar kafalı insanlarsınız. demek istediğim böyle şerefsizler var biliyoruz bunu görmemiz hiçbir şeyi değiştirmeyecek sövüp geçeceğiz boşu boşuna gerginlik yaratmaktan başka bir şey değil. kudurun amk o zaman ne diyim.

edit 3: eksileyin ulan eksilemeyen şerefsizdir.

edit 4: hahahah şimdiye kadar ki kim bilir kaç yüzüncü kaç bininci rezil bir söylem yüzünden ortalığı yine velveleye verişini izlemek çok komik. duyar kasın, insanlık dersleri verin evet. bu şerefsizlerin varlığından haberdar olmayan zaten polyannadan farksızdır gerçek hayatta eline geçiren öldürsün ama burada boş yapmanız bir halta yaramaz.

edit 5: siz ille de adamı troll yaparsınız var ya dedim bu sefer yeni bir başlangıç olsun karmam eksilerde olmasın ama sizin gibi insanlarla bu mümkün değil. anladım ki sizi memnun edebilmek için türlü soytarılıklar yapmak lazım. gerçekleri duyunca yediremeyip basıyorsunuz eksiyi.

edit 6: aşağıda dangozun biri polis sevmeme nedenleri demiş. işte bahsettiğim buydu. itin teki bir polis bunu yazdı diye tüm polisleri bu şekilde zan altında bırakarak o polisten bir farkınız olmadığını göstermiş oluyorsunuz.

edit 7: evet bravo, ciddiye alınmayacak bir sürüngeni ciddiye aldınız bu başlığa yazdıkça yazarak ne kadar gerzek olduğunuzu ispat ettiniz. bu başlığı yarın dahil gündemde tutmazsanız ve beni de 100 kere eksilemezsiniz kuru gürültüden ibaret olduğunuzu anlamış olacağız.

edit 8: ulan anasını satayım sanki adamı savunduk, aşağıda elimde görüntülerin var adlı şahıs bunu söyleyen adamla aynı zihniyette bense adama küfürler yağdırıyorum ama aldığım eksiye bak. sizden bir yol olmaz uludağ.

edit 9: ah zavallılar hala polis diyorlar. sorun böyle bir şeyin söylenmiş olması mı yoksa böyle bir şeyin bir polis tarafından söylenmiş olması mı? polis de polis sanki çok yüksek bir makam. ulan geleni geçeni polis yapıyorlar zaten boş beleş adamlar polis işte. ayy naparız bundan sonra polislere güvenemeyeceğiz. güvenmezsen güvenme amk.

edit 10: eveet, bu son editimdir. sakin ve ılımlı olmaya çalışacağım. arkadaşlarım, canlarım belki de fake bir hesaptan sırf provokasyon amaçlı yazılmış bir yazıya dayanarak kendinizi üzdünüz, sinirlendiniz, küfürler savurdunuz, polisleri itham ettiniz, bu ülke nereye gidiyor yav dediniz, yazık insanlık bitmiş dediniz, dediniz de dediniz. soruyorum sizlere gerek var mıydı? gerek var mı? diyelim ki sahte bir olaydan ibaret değil ve gerçekten bir polis bunları yazdı. siz de bu olaya şimdi şahitsiniz. peki kaçınız burada laf yapmak yerine gidip icraat yapacak? biri demiş adresini bulup gerekeni yapalım. bu insan müsveddesi zaten çoktan gerekli yerlere şikayet edilmiştir emin olun. ve şundan da emin olun bunun gibi milyonlarcası var bu sadece ağzından baklayı çıkarmış olanlarından biri. böyle düşünenler de bundan farksızdır aslında. neyse, canınız sağolsun gerildik ettik hakkınızı helal edin çok da sikimde ya *
düşün yani bi de hayatları bu tiplere emanet ediyorlar. amk yobazı!
görsellerden anlaşıldığı kadarıyla sahibinin twitter'da ayar üstüne ayar yediği edepsiz betimleme.
fetöcüleri atınca boşalan kadroları dolduracağız diye iti kopuğu emniyet kadrolarına almışlar.
bir erkek olarak soru sormak istediğim kişidir.

senin anan, bacın, kızında bu kızlara dahil mi ey ...? sövmedim ... koydum çünkü hangi küfrü koysam bilemedim. o kadar çoğunu hak ediyor ki.

benim kızımın elindeki telefondan sana ne ulan? sen kaç yaşında adamsın. genç bir poliste değilsin.
sana mı kaldı gençlerin elindeki telefon, sana mı kaldı facebook? senin ne işin var orada? sende pezevenklik yapmaya mı giriyorsun o facebook'a?
Belinde ruhsatlı silah olan, öldürme yetkisine sahip sahıs beyanı.
bu iti doğuran kadının nasıl bir utanç içinde olduğunu düşünemiyorum.
arapların hani bir cahiliye dönemi vardı hatırladınız mı? bu kafa aynı kafa işte. kalıbımı basarım bu herif akp li.
(bkz: polislerin sevilmeme sebepleri)

Bu başlığa yazınca artı oy kasmak için;

Vatan için millet için şehit olan polislere laf eden şerefsiz oluyoruz.

Sence bu adam senin, benim anam bacım karım için şehit olur mu yoksa nezarethanede onları... tövbe yarabbim.

Işte biz bu tarz polisleri sevmiyoruz.
Kadinlar dunyanin en önemli evresi dir kadın dunyanın anasıdır.Dogurur,egitir,buyutur.Her zaman doğurmak zorundada degildir kadin kendi kisiligi kendi gücüyle egitir okur ogrenir.Kadın vardır her zaman olacaktir.Cehennemlik olan zihindir.Sizin zihnize lanet olsun.
Mal beyanıdır, ciddiye alınması bile komiktir, mesleğide şaşırtmamıştır bu kafayla matematik mühendisi olacak hali yok.
Sermaye evladı sözü.

Bu düşüncedekilere yaradan paso kız evlat versin.
lakin kendisi sikmek için yaratılmamıştır. o yüzden kadınların ne için yaratıldığına fazla kafa yormaması gerekir.
kesin altından bir pislik ve iftira çıkar demedi demeyin.

bu solcu teröristlerden her şey beklenir.
Eskiden tüm insanlarda ahlak vardı, edep vardı, terbiye vardı. Bunlardan hiçbirinden nasiplenmeyenler bu devirde türedi malesef piyasaya. Bu polisimsinin tipine baksan temiz, dürüst bir adam sanırsın ama bazıları yanıltıyor. izmir Marşı'na küfredenler, cinselliğe ibadet diyenler, kula peygamber diyenler saymakla bitmez ruh hastaları bitmiyor malesef. Bir düşünün bakalım bütün bunların sorumlusu kim?
insanlığa, topluma, ailesine kısaca tüm evrene hayırsız hastalıklı bir beynin, toplumun huzur, barış ve ahlakını koruma amaçlı bir meslekte olması mide bulandırıcı, korkutucu bir durumdur.

En korkutucu olanı ise, bu rezilliği, umursamadan, pervasızca dillendirebilecek gücü ve cesareti nasıl bulduğudur.
Belli ki, kendi gibi bayağı, ahlâk yoksunu, ağzı lâğım kokan kalabalık bir insan müsveddesi topluluğunu biliyor ve kendine destek çıkacaklarından emin!
Ülke, bunun gibi akıllara zarar tespitler üreten, erdemi ayağına top yapıp, şut çeken ve gittikçe çoğalan zerzevatlarla dolmaya başladı ne yazık ki!

Eğitimin, edebin, saygın duruşun yerle yeksan edildiği, hukuğun işlemediği, kanunun, kuralın, adabın yok sayıldığı ülkelerde, ağzı olan konuşur, zerre utanç duymadan, yüzü kızarmadan!
işte yeni türkiye!
Bu sefilden, bir polis olarak yardım isteyeceğime, o' na muhtaç olacağıma umarım ölürüm!
yalan değil bir bakıma, yani doğanın kanunu bu hayat dediğimiz çark böyle dönüyor.
Keşke feyk olsa dediğim haber... Asıl bunu polis yapanı çitilemek lazım. Ayrıca bu mahlukat evli ve bir karısı var doğal olarak. Belki kızı da vardır...
Bunun bir benzerini Jean-Jacques Rousseau emile adlı kitabında şöyle demiştir; Kadın doğurmak için yaratılmıştır.
(bkz: anana sor)
Erkekler sikilmek icin yaratildilar da olabilir.
sırf polis diye kınadığınız şerefsizin dile getirdiklerini troll adı altında bu sitede her allahın günü başlık olarak görüyorum ben. Bu başlıkları açan insan müsfetteleriyle bunu dile getiren arasında da kusura bakın, hiçbir fark göremiyorum. Biri mesai saati içinde bu utanmazlığa imza atıyor, diğeri klavye başında. Sonuç; ikisi de peş para etmez kanıbozuktan ibaret. En acısı da ne biliyor musunuz? Elin karısı kızı hakkında böyle espiri etiketi yapıştırıp atıp tutmak kolay, ucunun kime dokunduğunu düşünmeden genelleme yapmak da kolay fakat öyle bir an gelecek, öyle bir kadın girecek ki bu uçkur manyaklarının hayatlarına... kafayı sıyıracak ya millet de ben gibi dalga ayağına bu gözle bakarsa ona diye. kıskançlıktan geberecek, köpek gibi sürünecek kuruntudan. kızı olacak, acaba benim kızıma da bu niyetle yaklaşırlar mı diye kara kara düşünecek. içten içe hasetiyle çürüyecek. sonra işte inanılmaz bir baskı uygulayacak o kadıncağıza, kızına. sanki kuruntularının sebebi bilinçaltına yerleşen mizah sandığı bu iğrençlikler değilmiş gibi utanmadan, ar damarı çatlamadan suçu onlara atacak. her erkeği kendi gibi görüp güya kadınını onların bu ilkel sapkınlığından koruyacak(!) en sonunda kadın bu iftiralara, bu hadsiz baskıya dayanamayacak, boşanmak isteyecek tabi. adam tamamen kuduracak. şiddet, gasp, işkence, tehdit derken bir bakmışsın film kopmuş, sokakta üç kurşunla can vermiş bir kadın ceseti. ne için peki? bir hiç uğruna.

dile kolay.

ama pardon siz şaka yapıyorsunuz, hata bende burayı niye ciddiye alıyorum ki? aa, trollendim değil mi şimdi ben, bak ne kadar gerizekalı, mizah yoksunu, ezik bir kezbanım! ama sen de çok komik adamsın be, ailecek izliyoruz seni.

zavallı.

her şey bir yana sana değil de, seninle muhattap olmak zorunda kalacak hemcinslerime, özellikle o içi geçmiş, pis kalbinin ritmini bozacak kadına tüm samimiyetimle acıyorum. umarım ne bok olduğunu çok geç olmadan anlar ve seni kendi pisliğinde boğulmaya terk eder. çünkü sen böyle bir sonu hak ediyorsun.
adamın düşüncelerinden sadece kızlarla olan kısmını duyduk. umarım başka konularda fikir beyanında bulunmaz.
görsel
üzerinden espri kasılacak bir olay değil. bu adam memur, silah taşıyor ve devletten maaş alıyor. belli ki hasta ruhlu biri, görevden ilelebet atılması gerekiyor ama o da yeterli değil tedavi edilmesi lazım, eğer tedavi imkanı yoksa artık hadım mı olur yoksa idam mı edilir o da makul.