bugün

en yakın arkadaşım erkek gibi . sayılıyo mu ?
Olur diyen kızlar basit bir test yapmaya var mısınız? Erkek kankanızın evine gidin ya da kendi evinize çağırın, hiç olmadı manzaraya karşı içelim mi diyin, bunları yaptıktan sonra bir iki saat normal sohbet muhabbet takılın ve erkek kankanıza sarılın, sarıldıktan sonra onu öpmeye çalışın ya da penisi kavrayın bakalım o erkek kanka dediğiniz meriçlerin kaçı sizi keskin bir dille uyaracak?
nihat hatipoğlu ne diyor o önemli boş boş konuşmayın .
Çok iyi arkadaş olurlar ama asla kanka olamazlar.
Olur tabi neden olmasın..

Ama sonra "kız kankanın blowjob yapması"
"Sevişelim mi diyen kız kanka" şeklinde başlıklar görürsünüz.
olamaz. benim kız kankam var arada sırada yan gözle bakıyorum. (bkz: itiraf)
Biri birinden hoşlanana kadar olur.
Şartlar oluşmadığı oluşamadığı için kankadırlar. Şartlar oluşunca kankalık yalan olur.
Olur. Akıllarında sürekli "Kızla erkek kanka olur mu?" sorusu olmazsa, olur. Karşılarındakine karşı cins olarak değilde, insan olarak bakarlarsa, olur. Her fırsatta cinselliği düşünmüyorlarsa, olur.
olamaz.
ne kadar kendiniz kandırırsanız kandırın, olamaz.
görmüyor musunuz buradaki kız kankası ile cinsel yakınlaşma imalarındaki entryleri?
hepsi de bilinçaltlarındaki kanka oldukları ya da olmak istedikleri kızlara dair binlerce fantezi barındırıyor.
yok efem kız kankanın yanlışlıkla memesini emmek, vay efem kız kanka ile yanlışlıkla sevişmek, hop efem kız kankanın yanlışlıkla eline vermek.
yanlışlık falan yok, amaçları bunu normalleştirerek bu arkadaşlık ilişkisini cinsel boyuta taşımak.
sen şimdi bu koşullar altında, kendi sevgilinin bu tür zihniyetin egemen olduğu bir toplumda bir erkekle kanka olmasına izin verir misin?
ben vermem. ha, kalkıp da bana " sen bana karışamazsın " derse de sen bilirsin der, sktir olur giderim. asıl amacım onu korumak olsa da o bunu kendi kişisel haklarına tecavüz olarak algılayacaktır.
zira kadınla erkek belki gelişmiş toplumlarda olabilir ama cinselliğin bastırıldığı, halı altına süpürüldüğü bu ülkede hiç olamaz.
tamam, belki bir kadın için bu ilişki seviyesinde cinsellik yoktur ama erkeğin güdülerinde bu her daim vardır. bunu erkek olarak ben anlarım, bir kadın " ehe ehe biz tonguçla kankayız " modunda salak salak gezse de tonguç'un amacı seni skmektir. bunu tonguç bilir, sen bilemezsin. zira sen bir erkek gibi hissedemezsin.
olur tabi ki. ancak genellikle erkekler bunu beceremiyor. geneli samimiyeti, sohbeti yanlış anlayıp sahiplenmeye, farklı duygular beslemeye başlıyorlar. yani bizim gibi kültürlerde çok zor.
Sözlükte takılmaya devam edersen olmaz, oldurmazlar.
Bir erkek bir erkeği kardeşi gibi görüyorsa bir kızı da görebilir. Hele mesela kız kardeşi yoksa ve bir kardeş eksikliği yaşıyorsa bunun olma ihtimali daha fazladır. Aynı şey kadınlar için de geçerli.

Ha ama her önüne gelene kardeş falan diyenden uzak durun onlar kötü çocuk.
Süper bir yedek olur. Bir sevigilin olmadığında ya da terk edildiğinde elinin altındadır. Sevgilin var olduğu halde hala sana yürüyorsa (bkz: ben seni arkadaş olarak görüyorum osman).
sikişene kadar olur.
geçin o işleri, imkan yoktur tamamı hikayedir.
olmasını bilen kendi annesinden kardeş gibi görürse olur. lakin kız denemek için vericem dese direk domal diyen ibneden olmaz olamaz böyle gavat çok kanka ayağı göt ayağına.
bunun cevabı iki insandan herhangi birinin sevgili yapmasından sonra anlaşılır.
Olabilir ama iki taraftan biri cinsellik dürtüsüne sebep olmuyorsa yani güzellik veya yakışıklılık bakımından.

Zaten yakışıklı erkekle güzel kızın kanka olduğunu göremezsiniz.

Oluyorsa kanka ayağı göt ayağıdır.
ikili ilişkiler sorusu.

ikisi de birbirini çirkin buluyorsa olabilir. diğer türlü mümkün değil.
teorikte olmaz ama pratikte olur.
kanka değilde arkadaş olur fazla yakın olmamak kaydıyla.
bu cinsiyetçiliği bıraktığımız zaman ancak birkaç adım daha ileri gidebiliriz.
kesinlikle olmaz.

aklımızın bir bölümü daima seksi ve hayal dünyamızdaki fantezileri kurgular. bu yüzden insan yaradılışına ters bir olaydır. aksini iddia eden topitoplara bakmayın siz.
Olur tabiki, çirkin bulduğunuz veya erkek gibi gördüğünüz kızlar elbette oluyordur yani. Şahsen ben bi iki kız kankama hiç o gözle bakamıyorum, erkek gibi geliyorlar. Iyy düşünsene pantolonun altında sallanıyor küçük hanım ögkk.
Sizin gibi fesat ve ergenimsi değillerse elbet olur.