bugün

kızla erkek kanka olur mu

olamaz.
ne kadar kendiniz kandırırsanız kandırın, olamaz.
görmüyor musunuz buradaki kız kankası ile cinsel yakınlaşma imalarındaki entryleri?
hepsi de bilinçaltlarındaki kanka oldukları ya da olmak istedikleri kızlara dair binlerce fantezi barındırıyor.
yok efem kız kankanın yanlışlıkla memesini emmek, vay efem kız kanka ile yanlışlıkla sevişmek, hop efem kız kankanın yanlışlıkla eline vermek.
yanlışlık falan yok, amaçları bunu normalleştirerek bu arkadaşlık ilişkisini cinsel boyuta taşımak.
sen şimdi bu koşullar altında, kendi sevgilinin bu tür zihniyetin egemen olduğu bir toplumda bir erkekle kanka olmasına izin verir misin?
ben vermem. ha, kalkıp da bana " sen bana karışamazsın " derse de sen bilirsin der, sktir olur giderim. asıl amacım onu korumak olsa da o bunu kendi kişisel haklarına tecavüz olarak algılayacaktır.
zira kadınla erkek belki gelişmiş toplumlarda olabilir ama cinselliğin bastırıldığı, halı altına süpürüldüğü bu ülkede hiç olamaz.
tamam, belki bir kadın için bu ilişki seviyesinde cinsellik yoktur ama erkeğin güdülerinde bu her daim vardır. bunu erkek olarak ben anlarım, bir kadın " ehe ehe biz tonguçla kankayız " modunda salak salak gezse de tonguç'un amacı seni skmektir. bunu tonguç bilir, sen bilemezsin. zira sen bir erkek gibi hissedemezsin.