bugün

(bkz: kız babası olmak)
hayalimdir.
bir insan çocuğunu cinsiyetinden dolayı aşağılar mı yahu? sırf size benzerim korkusuyla üremeyeceğim lan.
bu neyin kafası cidden anlamak güç. siz de üremeyin, çocuğuna bile cinsiyetçi kafayla yanaşan bir insan aile olamaz çünkü.
doğurmak veya doğumda katkıda bulunmak bunu değiştirmiyor maalesef.
Belki benim de bir kizim olur onu en iyi sekilde yetistiririm araba sürmeyi ögretirim arabami kaçirsin diye erkekler bile kiskanir onu.
Ne iyi babasi var diye hiç kisitlamadan dogruyu yanlisi ögreterek büyütürüm.
inşallah.
Bu dünyada başınıza gelebilecek en güzel şey. Garanti ediyorum.

Şöyle izah edeyim;

"Babacığım seni çok seviyorum" deyip bacaklarınıza sarılması, "tebrikler amerikan Başkanı oldunuz" deyip elinizi sıkmalarından çok daha fazla mutlu eder adamı. Hele ki Trumptan sonra...
en gavat erkekleri bile ağırlaştıran olgunluk veren bir histir. insana sorumluluk yükler. hayatında en çok değer verdiğin varlık olacak. bu yüzden oğullarına göre daha çok özenle büyüteceksin.
görsel
bu devirde mi. gerisini getirmeyim.
Bence bi erkeğin tadabileceği en güzel duygudur.
peygamberimiz zamanında kız çocukları diri diri gömülüyordu edebiyatı yapanları görüyoruz. nasıl pislik olduğunuzu kendiniz kanıtlıyorsunuz. amk bedevileri.
Kız çocuğu annesi olmak değildir.
çok utanç vericidir.
Kız çocuğu cennet'in anahtarıdır.
Güzel davranın ona.
kız erkek ayrımını sevmem lakin bir adamın kızının olmayışını bu hayattaki gerçek eksikliklerden biri sayabilirim.

çünküsü şu, ben çocukluğumun, ergenliğimin tanığıyım erkek çocuk olmak nedir ne değildir hemen hepsini bilirim, oğlum olursa bir nevi tekrara düşmüş sayarım kendimi. aşağı yukarı benim gibi bir mahluk nihayetinde.. elbette o da değerli ama çocuğum olursa yarın bir gün oyumu kız olmasından yana kullanırım.

kızım olsun yahu çok mu şey istiyorum.
eşine ya da kız arkadaşlarına göstermediğin tahammülü, hoşgörüyü, anlayışı kızına göstermektir.
zor durumdur.çekilecek dert değildir.
dünyanın en güzel aktivitesi olabilir.
Bir erkeği yaşama sıkı sıkı bağlayacak güzide olay.
e r k e n yaşta ehl-i sünnet bir mü'min zevcesi gibi gibi yetiştirmeye başlamak lazımdır. ağaç yaş iken eğilir demiş yüce atalarımız. eğer erken yaşta başlamaz isek korkarım ki ileride bir cehapeli gibi asilerden olur ve yüce dinimizi reddetmenin timsali olan afedersiniz başı açık gezme cürmünü işler maazallah.