bugün

dövüşen 2 kıza da jest yapılması durumudur.

delikanlı erkek araya girer ve;
''hanımlar kesin şunu''

demesiyle kızlar mahçup olur.
Arada tırnak çiziği yemek işten değil.

En son Ortaokulda yaptım o işi.

Denemeyin.

Saygılar sunuyorum azizim...
GiRiN DE CANINIZDAN OLUN.
Zordur. Hele saçlarını kavradılarsa imkansızdır. Su falan dökün belki açılırlar.
Tercih edilmemelidir.
hiç bulaşmamak lazım. kız milleti sinirlenince gözü döner ,hele ki paylaşamadıkları bir erkekse o erkekte yandı. onu da çiğ çiğ yerler.
James Bond'un Rusya'dan Sevgilerle filminde Sean Connery, Sulukule'de ölümüne kapışan iki çingene karısını ayırıp sonra da düdüklüyor. Ayırmada bir keramet var demek ki!
Asla müdahale etmeyeceğim ve izlemeyeceğim bir kavgadır.Çok tuhaf ve saçma olaylar gerçekleşiyor.
Kavga eden kızlar kadar varoşu var mı bu dünyada söyleyin dostlar. Hele de bir erkek içinse utanç kaynağı. Ayırmayın ikisi de birbirini bi köşede öldürsün.
(bkz: aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)
Dayak yemenize neden olur.
bundan sonra hiç bir kavgayı ayırmayacağıma dair kendime söz verdim. yiyin birbirinizi ete para vermeyin diyalektiği. benim kavgalarımı da kimse ayırmasın. zaten ben kavga ederken birilerine bi dakka ağbiiycim bi sal konuşucaz demekten usanıyorum.

buraaası vahşi bi coğrafya bilader. vuracaksın vuraşacaksın aq. konuşmakla bi bokun çözüldüğü yok ama burna sağlam bi yumruğun da çözemeyeceği mesele yok.

sikerim sanki milletin abisiyim babasıyım, giden otobüste kapı açarlar etrafta düşecek tehlikede biri var mı diye bakınırım. ya sen bu toplumun guardian angel i misin be amına kodumun. bu kadar ötekini düşünmek zarar zarar. ben kendimi düşünmüyorum lan halkımı düşündüğüm kadar.

bundan sonra sikerler. çok şükür elimiz ayağımız tutuyor. tutmayanada balık vermem aq. balık tutmayı öğrenin.
kız kavgasına bulaşılmaz olan size olur. karışmayın aldırmayin olay yerinden uzaklaşın.
tehlikelidir. 2 ya da 3 beybinin(daha kalabalık da olabilirler) tekme tokat kavga ettiğini görürseniz ayırmayın. ki söz konusu kız kavgasıysa tekme tokat olmaz o. saç dolamalı tırnak geçirmeli olur. o zaman kesinlikle ayırmayın lan. çiziği yersiniz. en iyisi sıcak su falan dökün. hemencecik dağılırlar.
arada meme ellemek için yapılandır.