kaynak: göt.

-sanki 50 tane ülkeye gitti de herkesin ne mal olduğunu öğrendi diye sordurtur insana. türk insanın aşağılık kompleksinin bir dışa vurumudur bu tespit.
bir nevi doktordur.
ne doktoru olduğunu belirtmemiştir, teorik olarak yalan söylemese de pratikte ortalığın am*ına koymuştur.
Savaş haleti ruhiyesinde bulunan veterinerdir. Malumunuz savaşta veterinerler doktor sayılıyor.
gerçek gün yüzüne çıktığında kız sevgilinin "baytarsın işte" yorumuyla karşı karşıya kalacak olan veterinerdir.
ben sana veteriner olamazsın demedim
adam olamazsın dedim
doktor da ..
hayvan doktoruyum demek yerine daha afili bir tanımlama yapmayı tercih eden şahıstır sadece. abartmamak lazım.
en kral insandır. o kız artık nasıl bir kızsa herifin işine güçü bakmayıverse seviverse ve öyle gidiverse ya ilişki. değişirtir mi sevgisindeki şiddeti; değişiyorsa, o kız tüm bunlara müstahak.
kız arkadaşını kandıramamış veterinerdir, çünkü o da doktordur.
kuralına göre oynamıştır. ahh, bu etiket sevdalıları.. yapıştır bebeğim orasına burasına.
veterinerlik genelde daha ilgi çekici bir meslek olduğu için gereksiz bir iştir. Kızlar köpek, kedi vs. bayılırlar. hatta köpek gezdirip, bununla kızlarla tanışan tiplerin olduğu ortamda böyle şeylere gerek yoktur.

Veteriner deyince aklınıza sadece büyükbaş hayvanlar gelmesin.
(hayvan) doktorudur, yalan/cı değildir...
(bkz: it herif)

edit:bu it herif aslında bi yazarmış. üzerine alınma sen emi.
o da hayvan doktoru sonucta ve yalan da soylemıs olmuyor.