AŞK-I MEMNU NUN iZLENME NEDENiNiN , GENEL OLARAK ESAS OĞLANDAN KAYNAKLANDIĞINI DÜŞÜNÜRSEK , KURTLAR VADiSiNiN iZLENME REKORLARI KIRACAĞI KESiNDiR.
+ondan ne istedin la rospu çocuğu!! heee ????
-abi güllü diyince kız sandım...

(bkz: kıvanç tatlıtuğ un önüne gelenle çiftleşmesi)
gerçekleşirse ve hele bir de dünkü kırmızı taytını giyerse kaçınılmaz son için;

(bkz: sikerler)
vadideki bayan sayısı az olduğu için muhtemelen polat'ın eşine, davut tataroğlu'nun kızına veya nazife anneye asılması beklenir. her üç durumda da vadideki ömrü bir bölümden fazla olmaz.
güllüyle sevişmesi muhtemeldir.
polat'ın altın topu olurdu.
kıvanç tatlıtuğ boş durmaz polat'ın ebru'ya sarar. ebru'da git gide aşık olur kıvanç tatlıtuğ'a. kıvanç tatlıtuğ bir gün ebru'ya bihter der... ebru, tuncay'ın yanında staja başlar, hüsnü'yle takılır. makus kaderinin değişmeyeceğini anlar.
eğer kırmızı pantolonuyla oynarsa gönüllerimize tekrar tekrar taht kuracaktır...
tabii polatın da, abdülhey de olabilir ... artık hangisi sarışından hoşlanıyorsa...
davut tataroğlu'nun geçen sezon doğan torunu olma ihtimali yüksektir.

(bkz: 20 yıl sonra)
polatın elifle onu basmasıyla sonuçlanan proje.
ilk bölümde topuğundan vurulacağı aşikardır.
polatın o mıyık karısıyla halvet olsun da kurtulalım o hatundan diye sevinçle kabul edebileceğim durum.
ilk öğrenmesi gereken şey şekerim kelimesinin doğru telafuzu olacaktır.
(bkz: kurtların üremesi)
(bkz: vadideki zambak)
dizide,erotik öğelerin artmasına sebebiyet verecek hadisedir.
ülkenin seyrini ve geleceğini etkileyecek olaydır. nitekim yayın saatinde milyonlarca zombi ekran başında olacaktır.
kıvanç kurtlarda oynarsa bütün kadınları elden geçirir başta polatın eşini bu yüzden dizide fazla kalamazz. Kafasına sıkarlar.
diziye yeni giren yakışıklı rolündeki apaçinin yerine oynasa hoş olabilirdi aslında diye düşündüren durum.
iskender: sen git kız peşinde koş yakışıklı. bu işler sana göre değil.

zaten bir tane var kıvanç tatlıtuğ. ikinciye gerek yok.*
eğer gerçekleşirse büyük olasılıkla kötü adamlardan birini oynayacaktır. çünkü tipi, buna çok uygun.
-böyle olmayacak behlül. artık ilişkimizi yer altındaki yer sütündeki herkese duyurmak istiyorum.
-saçmalama polat. biraz zaman ver bana. hem karizmanı da düşün biraz.
-hep aynı laflar. cesaretin yok senin. anca racon kes. ama ben racon değil kafa kesen arkadaş istiyorum.
-uuuff. sus da hazır kimse yokken sevişelim.
kimler geldi, kimler geçti... gelse bile o da geçecektir efendim.
Polat Alemdar tarafından çükü kesilmesi suretiyle sonlanacak hadise.
ömer babayı bile siker afedersin.
orda boynuzlayacak kocaya sahip bir kadın olmadığından bir işe yaramayacak icraattır.