bugün

ilişkilerinin rutinliğinden sıkılan bireyin karşı tarafı dürtükleme amaçlı heyecan katacağını düşündüğü hareketlerdir.
ki bu entrikalar kimi zaman işe yarar.
riskli hareket. ters teperse canınız fena yanar.
gereksiz davranıştır. bırakınız kendiliğinden olsundur.
aşıklardan birinin bok yemesidir.
saçma sapan gereksiz hareketlerdir. ilişki zaten rutin bir şekilde ilerlerken bu yüzden doğabilicek bir tartışma olası bir sonu beraberinde getirir. ilişkiye renk istiyorsanız daha eğlenceli aktiviteler bulun farklı şeyler yapın.
kıskandırma çabalarına girip kendinden soğutmayan kaç kişi vardır merak ediyorum. yine de kaos sevdiğimizden olsa gerek sık başvurulan bir yöntem. hayatımda sadece bir kere kıskandırma çabasını görüp soğumadım. hatta çok masum bir çaba olduğu için kızsam bile tatlı bulmuştum. bu da bir şey hissetmediğim düşünülüp hislerimin var olup olmadığını anlamak için yapılmış bir hareketti. bence max sebebi bu olmalı. tabii dozunda olmak şartıyla. bunun dışında basit heyecan arayışları ve ego tatmini de sık görülen kıskandırma sebeplerinden. neticeye gelirsek bence birini kıskandırmaya çalışan insan onu kaybetmekten korkmuyordur. olursa olur olmazsa olmaz kafasındadır. bu kadar riskli bir harekete girişen insanın - hele birde karşıdaki insanın onu sevdiğini düşünüyorsa - o ilişkiiyi sürdürebilme imkanı da çok düşüktür. çünkü bi kere bir şeyler kırılmıştır. bana boşa kürek çekmek gibi geliyor. oldum olası kıskandırma çabalarını anlamsız bulmuşumdur. ne yani daha düzgün bir yöntem ile çabayı haketmiyor mu karşıdaki insan? belki de haketmiyordur.
aşkı yaşatan saygıdır,
ne seviçtir ne kaygıdır.
aşkın ölümü bir andır,
ölsün diyorsan kıskandır .
Kıskanmayan erkek ne yapıyordu aq.
Kıskandırmak bir nevi gavatlığı ölçme testidir. Uygun dozda yapılırsa ve karşılığı alınırsa yapılabilir
kıslar da erkekleri kandırıyor ona bakarsanıs...
Her şey dozunda güzel. Aman kıskanmasın, aman yanlış anlamasın diye sürekli kendinizi kısıtlamanız nasıl yanlışsa; ölçüsüz bir şekilde birini kıskandırmaya çalışmak da o derece yanlış. iki taraf da karşıdakini çantada keklik olarak görmesin bence.
Direkt engelleyin, hayatınızdan çıkarın böyle insanları. Abartısız
Cocukluktur. Olgun insan davrasini olarak görmüyorum kasıtlı kiskandirmayi.cocuk da avutamam bu saatten sonra.
Çabaya gerek yok.
Çünkü Uçan kuştan bile kıskanırım.
Bazılarının unuttuğu çabalar. Neticede 15 senedir özenle yerime başkaları tercih edildiği için nasıl bir şey olduğunu bilemiyorum. Sağlık olsun, ne diyelim ? Bu harabe kalbime aşk girse de akar gider zaten.
bu gibi şeyler ergence ve çocukça hareketler. kendinizi ucuz göstermenin lüzumu yok.
Gereksizdir. Seven zaten kiskanir(abartmadan) ve bunu usulünce gösterir.

Çabaya girmeye gerek yok. Biri bunun için cabaliyorsa, sevginin s si yoktur.

Evet.
Çaresizlik değil mi bu?
Çabayla gidecek iş hiç gitmesin. Organik olmayan aşklar kapatılsın. Teşekkürler.
ideal ve mükemmel erkeklerin denk gelip fark ettiği çabalardır. 15 senedir kadınlardan trip ve soğuk bakış dışında bir şey göremediğim için bir fikrim yok bu çabalar hakkında. Fikri olan da bellidir zaten.