bugün

entry'ler (120)

yahudi kızları vs türk kızları

Hiç yahudi kızı görmedim ama Türk kızı candır, çiçektir, uğur böceğidir, fıstıklı çikolatadır, orta doğuda, balkanlarda hatta asya ve avrupada bitanedir. ;)

f klavye

Türkçeye en uygun klavyedir. kısa sürede çok kelime yazılabilir. bütün Katip'ler F Klavye kullanır.

türbanlı kadınlarla evlenen midesizler

Sineğin götü kadar beyni olmayan birinin beyanı.

00 00

Tatil yeni başlıyor.

kızların uzun saçlı olma sebebi

Erkeklerin kısa saçlı olması ve kızlar oyuncak bebekle oynarken erkeklerin oyuncak araba ile oynamasından farklı bir anlamı yok yani tamamen toplumsal cinsiyet yasalarına uyulmasıyla alakalı.

sabah uyanınca yapılan ilk şey

Putunu yemiş Ermeni gibi yatağın başına oturup anlamsızca beklemek.

26 yaşında hala babasından harçlık alan insan

Atanamamıştır o,

ikizler burcu kadını

Zeki, bilgili, muhabbetli, eğlenceli ve güzel olmasına rağmen biz erkekler konusunda özgüvensiz olmasının sebebini hep merak etmişimdir. haa bu arada Yay burcu erkeğine bayılırlar ;)

atatürk ün her gece yarım litre rakı içmesi

Ben de çayı şekersiz içiyorum ve bu yalnız beni ilgilendirir.

hoşlandığı erkeğe açılan kız

kızarıp bozarmadan, adamın gözünün içine baka baka, "aklını alırım senin" der gibi yapabilecekse uygundur. ama kızarıp bozarıp kekelerse erkeğin düşüneceği tek şey bu kızı üzmeden nasıl arazi olurumdur.

açıköğretimde hangi bölüm okunmalı sorunsalı

sosyoloji.

zabıt katibi yazarlar

biri de ben.

facebook tan kişi silme nedenleri

kan damlayan gül paylaşması.

içkinin yasaklanması

toplumu alkolün zararları konusunda bilinçlendirmek yerine; sen düşünemezsin senin yerine ben düşündüm demektir alkolün yasaklanması.

kızlardan soğuma sebepleri

dedikodu yapmaları, erkeksi davranmaları, burunlarını çekip sümüklerini yutmaları, masaya oturup popoları ile geriye doğru ilerlemeleri, ağızlarının kokması, kabanlarının sigara veya yağımsı şeyler kokması...

elbise ütüleme işini sabaha bırakmak

akşam ütü yapmaya üşendiğim için sabahlarımın kabusu olan iş.

rusça vs almanca

Bir Türk erkeği için inğilizce öğrenmekten daha mantıklı olan dildir.

metroda güneş gözlüğü takan kız

ben bakmayım ama herkes bana baksın diyen kızdır.

avukat sevgili

sıradan sevgilidir.

21 yaşına kadar cinsel deneyimi olmamış kız

Günümüzde; elmas kadar kıymetli, sahip olana ise bir erkeğin eşinden bekleyeceği 'iffetli eş' şerefini tattıracak kızdır.