bugün

ibneliği tanımlarken için kıpır kıpır olmuş gördüm seni.
Çok şey atlatmış kadındır.

Tatlıdır.

Evet.
Güzel kadın her haliyle güzeldir ama yine de uzun ve bakımlı saçta kadına daha bir dişilik katmakta ve kendisini çekici kılmaktadır, fakat kısa saç ile dahi bir kadın kendine güvenebilrsa gerçekten kendiyle barışık olmasının yanı sıra kişilik olarakta kendine güvenini son haddesinde taşıyordur ve tuttuğunu koparabilecek kudrete sahiptir fazla tutturmamak gereklidir kendilerine.
görsel

- bir kadın kendi vücudu üzerinde

Kendine ve başkasına zarar vermemek

Koşuluyla her türlü tasarrufta

Bulunabilir.

(Kadın hakları yasası)

Bu konuda ötenler simit bekleyen

Martilardir.
Her kadının istediği fakat cesaret edemediği saç modeli.
yüzü oval olan kadınlara çok yakışan saç.
bir takim arkadaslari tarafindan oglan cocugu diye cagirilan ve yine bazi arkadaslari tarafindan hali saha maclarina davet edilen muhtemel kisilerdir.

ama uzulmesinler. kisa sac bazi kimselere cok yakisiyor.
saçlarıyla örtmesine gerek kalmayacak kadar yüzü güzel kızdır.
Eskiden ben.

Şimdi erkeğim. Hshshs şaka.
görsel
Bir ihtimal ki saçları yıprandığından yapmak zorunda kalmış olduğu imaj değişikliği.
Lezbiyen olma ihtimali uzun sacli olana gore daha yuksektir.
Kisa saclilar lezbiyendir demiyorum, lezbiyenlerde kisa sac egilimi vardir diyorum.
geneli tipsizdir. saçını keserek ortama fark yaratma amacı güderler. evet..
Kısa saçlı gerçekten çok güzel kadınlar var, hayran olmamak elde değil. Farklı renklerde olunca daha güzel olabiliyor, her kadında farklı bir hava yaratıyor.
makyajın dıbına koyar.
Saçlarını kısa seven kadın. Ki ben uzun saç seven ben kısa kestirdikten sonra anladım ki hayat kısa saçtaymış.
uzun saç havasıyla birçok kusuru örtebilir. ama kısa saçta böyle bir şansınız yok. yüzünüz olduğu gibi ortadadır. bu yüzden hep kısa saçlı kadınların özgüven sahibi, kendi rahatı için yaşayan, başkalarının ne düşündüğünü çok da önemsemeyen kadınlar olduğunu düşünürüm. özeller.
Tina turner bu tarzı başlatan neferlerden olmuştur. Belki de gerçekten yeni trend olabilir gene ilerde.
(bkz: ruby rose)

görsel
görsel
doggy style tercih edilmeyecek olan kadındır. saçlar kavranamadıktan sonra hiç zevki olmayacaktır çünkü...
Ömür verilir.
uzun saçlı kadından daha kadınsı daha seksidir. hele ki boyu uzun değilse uzun saç çok gereksiz bir şeydir. bir kadın için saç önemlidir. şahsen ben kısa saçlı kadın gördüğümde çok yakıştırıyorum gördüklerime.
o da sinirden saçlarını yolmak ister.
saçlarını klasik erkek saçı uzunluğunda veya bağlanmayacak şekilde kestiren, cesur kadındır.

(bkz: çekici)