bugün

Hele hele açık mavi, klasik kesim olanı lacivert kıravat ile kombin edilmişse otobüs şoförü kıvamında, nefretlik bir görüntüye sahip olan (bkz: göynek)tir.
Asla ve asla herhangi bir kravatla beraber giyilmemesi gereken gomlektir. Olum modadan anlamam ama o kadar da yapmayin lan!
çıplak hissettiren gömlek.
Tercihim her zaman kolsuz gömlektir. Havalı durduğu gibi çok da dikkat çekici durur.
bildiğin erkeklerin giydiği en itici şey.yahu insan da hiç mi göz zevki olmaz. Zorla mı giydiriyorlar ak?
işe giyilmemesi gereken kıyafettir. Yılda 10 günden fazla işe kısa kollu gömlekle giden kişi loser sıfatına nail olur...
iETT şoförü değilseniz kısa kollu gömlek giyemezsiniz, giymemelisiniz...
kısa kollu gömlek gerçekten varoş bişiey. ayrıca gömlek giyince kollarını KESINLIKLE kıvırmanız lazım i love serseri serbest style
emekli stayla. o ne lan öyle. hele ki bir memura asla yakışmayan giyecek şeysi.
Düzenli seks hayatım yok gömleği.
Dar kesim ise havalı duracak gömlektir. Sanki butun kısa kollu gomlekler bol kesim mk.
yaşlı işi. genç erkekler giymemeli.
yaz aylarının vazgeçilmez giysisidir. koltuk altı terleriyle ıslak duran uzun kollu gömleğe göre tercih sebebidir. ancak sonuçta zevk meselesidir.
Yazin uzun kollu gomlege razi ettirendir.
Tam bir ilk buluşma katili olan giysidir. Klasik kesim dirseklere kadar uzanan sarı renkli gömlek ve altına koyu lacivert pileli kumaş pantolon kombosuna dünyanın en zevksiz kadını bile dayanamaz.
erkeklerin büyük bir çoğunluğunun nefret ettiği kıyafet. nedenini bir türlü çözemedim açıkçası. geçenlerde erkek kardeşimin bilmem ne gösterisi için beyaz gömlek bakıyorum. ama sıkı tembihliyim: sakın kısa kollu gömlek alma! niye çucuum diyorum, alma işte sevmiyorum ben onu diyor.

sadece bizim küçük kardeşe has bir durum sanmıştım başta ama değilmiş. girdiğim mağazalardan birinde bir çiftin konuşmasına şahit oldum. kadın ısrarla kısa kollu gömlekleri beğendirmeye çalışıyor erkeğe, er kişisi de gömleklere gözünün ucunu bile değdirmeden "ben giymem onu, uzunu yok mu?" deyip duruyor. "ama hayatım bak yeni sezon, kısa kollu çıkarmışlar, yaz da geliyor hem kem küm" adamımız terk etti gitti orayı. sonra şöyle bir dikkat edeyim, etrafıma bakınayım dedim: bingo! kısa kollu gömlek giyen erkek sayısı gerçekten az*

sevmeyen insana zorla kısa kollu gömlek giydirilmez elbette ama anlam veremediğim bir tiksinme durumu mevcut. kadınlarda böyle bir takıntı görmedim, sadece birkaç tane "erkekler kısa kollu gömlek giymesin" kampanyasının destekçisi kadın tanıdım * * neyse beyler, madem çoğunluk öyle diyor, giymeyin. ya da seviyorsanız gidin alın ve giyin bence. ben de bilemedim şimdi.
SPOR TARZ OLMAYANI ÇiN VE TÜRKiYE'DE PEK YAYGIN OLAN GÖMLEK TÜRÜ.
bana göre erkeklere yakışmayan giysi türü.
pek ala kendine yakıştıran giyebilir. ona bir şey diyemem. ama ben sevmiyorum, giyen giysin.
Emekli kel ve bıyıklı amca itemidir.
kızların erkeklere yakıştırmadığı bir gömlek çeşididir. lise 2 deyken samimi bir kız arkadaşımın uyarısıyla tüm kısa kollu gömleklerimi sevmediğim bir arkadaşıma hediye etmiştim.
hiç giymedim giymemde...
giymeyin erkek yazarlar. allahını seven giymesin ya. hepiniz otobüsteki muavinler var ya, hıhh o şişman olanlar. iste onlara benziyonuz. allah adı verdim bak bi daha giymeyin.
Kısa kumaş pantolon kadar saçma bir konsepttir. Memurlar için icat edilmiştir. Devletin tahammül sınırı dirseğe kadardır. Kısa kumaş pantolona kızar amirler. Buna kızmaz. Her halükarda üniformadır. Sivil adam işi değildir.
ne kadar atletik olursanız olun yakışmayan gömlek.

kendimden biliyorum.

en ideali uzun kollu gömleği dirseklere kadar çemrelemek.
büyük haksızlığa uğradığını düşündüğüm gömlektir. sonuçta o da bir şekilde ihtiyaçları karşılamaya çalışıyor. bu kadar yüklenmemek lazım.