bugün

Afedersiniz F*töcü olabilir.

Maymunlar her daim orospu çocuğu olmuştur.
Fesli maymunun telefoncu daha güccükken kendine tarafına çekişi.

Temsili.
evrim evrim dediniz. Buyurun işte devrim!
maymunlarda evrimleşiyor, bu evrim sırasında insandan her türlü davranışı alıyorlar.

Buna hayvanlara karşı davranışlarda dahil. Nasılda çekiyor ama ya.
bence çok bilimsel bir video olmuş. Gelecek için artık hayvanlardan beklentimiz var.
Zaten Fatma Girik in çocuğu da kartal değil, maymun götürmüştü. Dikkatli izleyenler bilir.
Çocuğa çok üzüldüm. Geçmiş olsun. Tüm hayatı boyunca maymundan korkar artık demeyeceğim çünkü nasıl bir ortamları varsa maymun bisiklete biniyor, gencin biri maymuna yol senindir hareketi cekiyor, bir başkası maymunun çocuğu düşürmesine önce gülüyor sonra panik oluyor falan, şahane ortam. ilk adana sandım ama sonra türk olmadıklarını anladım.

Keşke bir maymunum olsaydı ama. Bisiklete binen bir maymunun hırslı bir şekilde yanıma gelip ağzımı burnumu kırmasını çok isterdim. Ciddi söylüyorum bunu kişisel bir mesele haline getirmezdim. Bu tür eğlencelere, gerçeklikten uzak her şeye aşırı ihtiyacım var. Keşkeler.
Maymun çeteleri ile ilgili bir belgesel vardı. Korkunç hayvanlar gerçekten. izledikçe evrime inanıyor insan. En az insan soyu kadar müsibetler.

Tek sempati duyduğum maymun mahallenin muhtarları'ndaki çaydanlıktı.

Kandemir ve konduk ile.
Artık Turistlerin eşyalarını çalmaya programlanmış hayvanlar. Yalnız bu işi büyütmüş, insan kaçakçılığına başlamış.
Dolapdere sokak çetesi üyesi olması muhtemel, şaşılası maymundur.
Bisikletiyle gelip, çocuğu çekiştire çekiştire götürdüğünü izlemek gerçekten tüyler ürpertici.
Neyse ki gücü yetmedi!

Maymun kısmısı şaka maka, denyonun allah'ıdır. Bunu tüm belgesellerde görürsünüz.
Plan, program, taktik, organize olma, dövüş, cinayet, tecavüz, her türlü halt var bu şirin görünümlü yamyamlarda!
töbe estağfirullah istem dışı güldüğüm garip maymun.

anası babası yok mu yetişkinlerden kimsede müdahale etmiyor ha.
Bu maymunların ellerinden de her iş geliyor. Bisiklet sürme, çocuk kaçırma, komiklikler şakalar falan....

Keşke siz olsam...
Mavi donlu dayının ananı sikecem senin şeklinde olaya el koymasıyla biten video.
o değil de introdaki müzik çok iyi lan. çok beğendim.
çocuğun yanına oyuncak motorun üstünde gelmesi daha da şaşırtıcı.
bisikletle gelmesi peki çocuğun yanına tam serseri ya lastik falan da yakıyordur bu lol.
Maymunlar aleminin en piçidir.
Solda gördüğümde yapan kişiyi aşağılamak maksadıyla maymun denilmiş sandım, Gerçekten maymunmuş. ilginç...
Maymunun orda ne işi var lan ahajsjjddkdk
Ama ilk dikkatimi çeken şey çocuğun ağlamayıp kalkıp bir şey olmamış gibi geri dönmesi.
motorla gelip çocuğu kaçırmaya çalışan maymundur.

o değil tam giderken çocuğun kafasından şak deriyi alıyor o an içim acıdı, yazık çocuğa. deriyi almıyorda baya bi saçı kökünden koparıyor, çocuğun saçların sol tarafı komple gidiyor, mimar sinan güzel sanatlar birinci sınıf öğrencisi saçı oluyor çocuğun saçı.
Hayvanın suç makinasına dönüştürülmesi nereden baksanız tüyler ürpertici.
Bence asıl olay o kadar yolu bisikletle gelmesi.
maymun motoru veya bisikleti her neyse atıp ilk kıza saldırdığında olağanca sükuneti ile kızın yanında oturan beyazlı kadın dikkatleri çekmektedir. arkadaş o nasıl bir rahatlık lan. bir de mavi şortlu üstsüz dayı giriyor kadraja en sonda. o da çok rahat. zannedersin ki maymunlar cehennemi film seti amk. maymunlar böyle günlük gelip bir iki çocuğu sürükleyip götürüyor. adam ile kadındaki gamsızlık beni benden aldı.

zaten maymunun motor mu bisiklet mi her neyse onunla olay mahalline gelişi bambaşka bir şey.
orada yetiskin biri olmasa cocugu yiyebilirdi de. iyi kurtulmus. maymun ceteleri diger daha kucuk turlere saldirip paramparca edip birakiyorlar. rasgele bir sirk hayvani degil. rahatligimizdan doganin nasil vahsi bir yer oldugunu unuttuk.
Bir maymununuza sahip çıkamıyorsunuz arkadaş.
evrimcilere göre bunlardan geldik. ulan siz ne şuursuzsunuz ya.