bugün

gerçekten ilginçtir.
Dövlet bize bohmiy diyerek "tece" yemekleri yemek gibi bir şey sanırım. Mal mısınız aq
Bazıları demiş türkleri sevmeyip ülkelerinde yaşamak falan. ulan hırbo kim kimin ülkesinde yaşıyor siz orta asyada atlarlan gezinirken biz anadoluda çorbamızı kaynatıyorduk la ibişokk
italyanları sevmeyip pizza yemek gibidir normaldir amk yemeğin milliyeti olmaz. lahmacun kürt değil arap yemeğidir.
Ps: alevi kökenli kürt bir yazar.
Lübnan kökenli bir hamur işidir , akdeniz kültürüne aittir ve kürtlerdede olması normldir, ve en lezzetli baklava da lübnanlıların dır aklıma gelince bile ağzımın suyu akar .
yahu sıkılmadılar ters psikolojiden. nefret söyleminden.

yazık zihniyet demeye bin şahit ister.
lahmacunun arap yemegi oldugunu bilen kisi eylemidir.
lahmacunsuz ayran ayransız lahmacun olur mu hiç. bırakın artık şu kürdü türkü. evet her halkın içinden kanı bozuk çıkabilir.
(bkz: fetö)
(bkz: pkk)
yani her kürdü bir kefeye koyup lahmacunu boykot etmenin hiçbir anlamı yok. iyisi mi lahmacunu yiyin üstüne de ayranı için.

not: bir lahmacun hastası.
Bunu söyleyen birinin lahmacunun yanında ayran içmiyor olması gerekir.
türkleri sevmeyip türkiye'de yaşamak.
lahmacunun en iyisi, sehir icinde kürt barindirmayan kurtulus savasi gazisi antep sehrinde yenir.
vay amk tam da bugün 30 dakika önce lahmacun yedim. karşılaştığım başlığa bak.

kürtleri sevmiyorum demiyorum. kürt terör destekçilerini sevmiyorum diyorum.

edit: tanım girelim de silinmesin entry.

tanım : kürtler diyerek terör destekçilerinden bahsediyorsanız ben bu tanıma uyuyorum. evet ben kürt terör destekçilerini sevmiyorum ama lahmacun yiyorum.
(bkz: türkleri sevmeyip ayran içmek)
Lahmacunu kürt yemegi zannetmek. Iste cehalet.
Türkleri sevmeyip Kastamonu kır pidesi yemek gibidir.
yüzsüzlüğün daniskasıdır.
türkleri sevmeyip türk meclisinde vekil olmak gibi bir şeydir.
Arapçada 'lahm: et' 'u: ve' 'acun: hamur' kelimelerinin birleşiminden oluşan etli ekmek tarzında yiyecektir. Kürtlükle alakası yoktur.
Türkleri sevmeyip kurdukları ülkede yaşamak gibidir.
Bumbar falan da yer bunlar. Evet.
bizim düşmanlığımız bizi sevmeyenlere adam gibi kardeşim diyene hiç bi zaman düşman olmadık.

lahmacun bahane entry şahane.şimdi dağılın.
Kürt böreği yiyenleri saymıyorum bile.
Türkleri sevmeyip türkçe konuşmak , türk lirası kullanmak , türk topraklarında bulunmak kadar değildir.
tercih meselesi. lahmacun yemekle, kürt sevmek arasında nasıl bir bağlantı var amk? neyin kafası bu?
kürtlerde bizi sevmez fakat hakkımızı zevkle yerler. (bkz: haram olsun)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar