bugün

Garip bir çelişki. Yerken seviyon ama ibiş. Evet.
türkleri sevmeyip türkiye de yaşamak, yaşayıp bedava elektrik kullanıyor ibiş.
(bkz: yersen)
Hainliktir. Önlenmesi gerekir.
kürtlerde bizi sevmez fakat hakkımızı zevkle yerler. (bkz: haram olsun)
tercih meselesi. lahmacun yemekle, kürt sevmek arasında nasıl bir bağlantı var amk? neyin kafası bu?
Türkleri sevmeyip türkçe konuşmak , türk lirası kullanmak , türk topraklarında bulunmak kadar değildir.
Kürt böreği yiyenleri saymıyorum bile.
bizim düşmanlığımız bizi sevmeyenlere adam gibi kardeşim diyene hiç bi zaman düşman olmadık.

lahmacun bahane entry şahane.şimdi dağılın.
Bumbar falan da yer bunlar. Evet.
Türkleri sevmeyip kurdukları ülkede yaşamak gibidir.
Arapçada 'lahm: et' 'u: ve' 'acun: hamur' kelimelerinin birleşiminden oluşan etli ekmek tarzında yiyecektir. Kürtlükle alakası yoktur.
türkleri sevmeyip türk meclisinde vekil olmak gibi bir şeydir.
yüzsüzlüğün daniskasıdır.
Türkleri sevmeyip Kastamonu kır pidesi yemek gibidir.
Lahmacunu kürt yemegi zannetmek. Iste cehalet.
(bkz: türkleri sevmeyip ayran içmek)
vay amk tam da bugün 30 dakika önce lahmacun yedim. karşılaştığım başlığa bak.

kürtleri sevmiyorum demiyorum. kürt terör destekçilerini sevmiyorum diyorum.

edit: tanım girelim de silinmesin entry.

tanım : kürtler diyerek terör destekçilerinden bahsediyorsanız ben bu tanıma uyuyorum. evet ben kürt terör destekçilerini sevmiyorum ama lahmacun yiyorum.
lahmacunun en iyisi, sehir icinde kürt barindirmayan kurtulus savasi gazisi antep sehrinde yenir.
türkleri sevmeyip türkiye'de yaşamak.
Bunu söyleyen birinin lahmacunun yanında ayran içmiyor olması gerekir.
lahmacunsuz ayran ayransız lahmacun olur mu hiç. bırakın artık şu kürdü türkü. evet her halkın içinden kanı bozuk çıkabilir.
(bkz: fetö)
(bkz: pkk)
yani her kürdü bir kefeye koyup lahmacunu boykot etmenin hiçbir anlamı yok. iyisi mi lahmacunu yiyin üstüne de ayranı için.

not: bir lahmacun hastası.
lahmacunun arap yemegi oldugunu bilen kisi eylemidir.
yahu sıkılmadılar ters psikolojiden. nefret söyleminden.

yazık zihniyet demeye bin şahit ister.
Lübnan kökenli bir hamur işidir , akdeniz kültürüne aittir ve kürtlerdede olması normldir, ve en lezzetli baklava da lübnanlıların dır aklıma gelince bile ağzımın suyu akar .
italyanları sevmeyip pizza yemek gibidir normaldir amk yemeğin milliyeti olmaz. lahmacun kürt değil arap yemeğidir.
Ps: alevi kökenli kürt bir yazar.