bugün

sözlüktede görülen durum.
çağ açıp çağ kapayan, orduları devvletleri yıkan, 50000 yıldır aralıksız devlet kuran bu yüce halk, biz ezik türkler tarafından sürekli kıskanılır.
saçmalık. hiç bir milletin diğerine karşı genetik üstünlüğü yoktur.

sonra da bize kafatasçı dersiniz.
allah'ım sana geliyom. burayı çoluk çocuk basmış. arkadaşım hooop bir uyan hele, git elini yüzünü kıya da gel. o ayrımlaştırdığın kişiler de senin gibi etten kemikten. sen nasıl ki anneni, babanı, vatanını doğarken seçemediysen onlarda seçmedi. anlıyor musun, algılayabiliyor musun bunu? irade dışı bir durumda insan nasıl ahkam kesebilir? bilen varsa beri gelsin, anlayamıyourm. pkk ya karşı olmak çok doğal binlerce masum canı almış bir terör örgütü ama bunu bir halka mal etmemek gerektiğini anlama yaşında olmalısın. yoksa sil baştan ana kucağında tekrar öğrenmeye başlamak gerekir.

siyah ya da beyaz olmuş ten rengi ne fark eder insan olduktan sonra?
(bkz: saçmalamak)
(bkz: histeri)
sevgili "kürt" se sadece o durumda olabilir. yoksa kıskanılası fiziksel farklılıklara sahip değillerdir. sakal-bıyık-kıl-tüy farklarını saymazsak (her iki cinsiyete de)
kürtlerin kendilerini matah bi bok sanmaları

hadi oğlum işine.
olmayan bir durumdur. itibar etmeyelim.

(bkz: periyodik olarak açılan provokatif başlıklar)
(bkz: provokatif baslik acip ilgi cekmeye calismak)
(bkz: sadece aptallar provokatif baslik acar)
(#7585329)
kuyuya taş atan delinin taşı atttıktan bir evre sonraki Düşünce yapısı.

çok şey yazardımda.. Neyse. Türk Kürt kardeştir...
(bkz: yine mi kart kurt kürt sesi)
Şimdi burada desem allah korusun diye bu bölücülerin istediğini yapmış olacağım. Sana ne arkadaşım? Biz niye kıskanalım kürtleri? Onlar da bizim gibi insanlar. Biz ne elin ingilizini ne amerikalısın ne aborjinini kıskanmışız. Böyle başlıklar açıp da kendinizi rezil kepaze etmeyin.
(bkz: messi nin sabriyi kıskanması)

not: clevland cavaliers taraftarıyım.

not2: mesaj ironi içermemektedir. Bizzat ironinin kendisidir.
(bkz: ağlamak istiyorum sayın seyirciler)
bu başlığa sabahtan akşama kadar katılıyorum ama gülmekten katılıyorum.
göz var izan var benden yakışıklısı yoksa bu ülkede demek ki türkler daha yakışıklıymış anaadınmı.
kürtlerin bile götüyle gülecekleri başlık.

- barzo abi duydun mu yahu türkler bizi kıskanıyormuş.

+ aboooowww bu nasıl bi espiri lan kaçın kaçın.
Gerçekten toplumda bazı konularda farkındalık yaratmak adına,çok mükemmel tespitlerde bulunarak,ironinin yeniden tanımlanmasına sebep olmuş,ancak recep ivedik zekasında birinin yapabileceği tanımlama içeren başlık.
not:seni seviyorum
Kendime not:yanlış oldu galiba
Diğerlerine not:Öyle güzel konu ki arkadaş,daha çişimi yapmadan sabah sabah,entry yazasım geldi.Duydunuz mu?Alice harikalar diyarında.(Kesin sadece kürtler vardır orada da )
türklerin boyları istatistiğe vurulacak olursa orta boy olarak nitelendirilebilir (tabi bu genetik olarak söylenmiş bişey. yoksa ne mutlu türküm diyene! *) . evet bu böyledir. ural eteklerinde ilk olarak roma ordularıyla karşılaştıklarında da bu böyleydi. bizimkiler strateji belirleyip dağın görece yüksek kesimlerini tutmuş, atları üzerinde bilmem kaç kiloluk kılıçlarıyla hayretler içinde roma ordularını seyrediyolardır. zira romalılar asterix filmlerinden çıkma hareketleriyle pozisyon almaya falan çalışmakta, o bilindik baştan aşağı zırhları ve abidik yürüyüşleriyle aklınca türklerin gözünü korkutma niyetindedirler. daha sonra savaş başlar. türkler aldıkları pozisyon itibariyle, çocukluktan gelen at binme yeteneğinin verdiği inanılmaz bi hızla, kılıçlarını havada savurarak roma ordusuna saldırıya geçmiştir. savaş pek bi kısa sürmüş, savaş sonunda roma ordusundan 5000 kişi sağ kurtulabilmiştir. ha savaş öncesi orduların asker sayısı mı? şöyledir:
türkler: 15000
romalılar: yaklaşık 30000
romalılardan kaçan 5000 kişi ise savaşmayıp sadece kaçarak kurtulabilmiştir.

romalılar mı kim? urallar mı neresi? ohooooo!
lafım bu ülkenin evladı hiç bi kürt vatandaşa değil! kürtler de çok saygın insanlar yetiştirebilir, yetiştiriyorlar da ve bu insanlar da ülkemize hizmet ediyor. her ne kadar sizin gibi bölücüler yüzünden pek onları farkedemiyorsak ta bu böyle.
hey bre faşist sözüm sana;
madem bi milletle sidik yarıştıracaksın, ne diye tarihin en eski milletini gözüne kestirirsin bilmem ki! napalım kardeşim? tarihe yön veren milletlerden biriysek bizim suçumuz mu?
bence en iyisi kendi sikletinizde birilerini bulun.
unutmadan;
(bkz: önemli olan boyu değil işlevi)
(bkz: ben avarları kıskanıyorum onlar da kürt değil)
çingenelere göre bir iştir.

(bkz: açılım)
http://img203.imageshack....448273756933067661708.jpg
şu tipe bak şu endama bak gel de kıskanma
kıskanırım tabi:
yazıyı bulan sümerler onların atası,
ortadoğu'da bütün halklar tarafından kutlanan nevruz aslında kürtlerin bayramı,
10'dan fazla devlet başkanına konser veren bir sanatçı olan şivan perver aslen kürttür,
nurcuların peygamber olarak gördüğü said-i nursi siirtli bir kürttür,
aslında ak47'yi bile bir kürt icad etmiştir,
molotof kokteyli ile 17 yaşındaki kızları diri diri yakmak çok yakışıyor onlara,
her zaman barış yanlısıdırlar(!),

gibi gibi özelliklerinden ötürü...
Mümkün olabilmesi için, basketbolcuların tamamının kürt olması, Türkiye güzellerinin hep kürt kızı olması vb gibi şeylerin hasıl olması gerekir ve fakat ben pek rastlayamadım bu gibi durumlara.

Bartın, izmir, Mersin, Bursa, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ (Genelleme yanlış da olsa, çok güzel kız gördüm bu memleketlerden) gibi illerde yaşayan dişi nüfus kürt değilse, pek de kıskanasım yok açıkçası.

Ha bir de Türk üm doğruyum, çalışkanım. Başkasını niye kıskanayım?
toplum içinde 100 metreden belli olduklarına göre doğru ? tespittir.
(bkz: kendini nimetten saymak)
25000 yıl öncesine dayanan bir geçmişim olmadığı için kıskanmaktayım evet.

(bkz: 25000 yıllık kürt tarihi)
kürt lerin eski bir türk boyu olduğunu var sayarsak , bilal göregeni kıskan mak daha mantıklı..
(bkz: bilal göregen i kıskanan sözlük yazarları)
çok kıskanıyorum üstad,
bildiğin gibi değil;

ağa ayağı yıkamayı çok kıskanıyorum.
ağa buyruğuna uymayı çok kıskanıyorum.
tecavüze uğradığı zaman bacımı tecavüzcüsüyle evlendiremediğim için çok kıskanıyorum.
bildiğiniz gibi değil.

öyle bir kıskanclık ki bu,
anlatamam, tarifi yok.

islam çupi'nin fenerbahçe tarifinden bile daha anlatılmaz bi kıskançlık bu. başarısı yok, bi boku yok, ama yine de kıskanılıyor fenerbahçe gibi, engel olamıyoruz.
türklerin yapabilemediği şey. zira dünyanın en eski ırklarından biri olan türklerin tarih sayfalarında pek adı geçmeyen bir ırkı kıskanması mantıksızdır. bu, kürtlerin kötü olduğu anlamına gelmez tabi başka ırklar kendilerini kıskanabilir.

(bkz: kürt kim türkiye de mi oynuyor)