bugün

entry'ler (263)

laik insan davranışları

rahat insan olmaktır. yolda grup halinde şarkı söylemek gibi...

prensesin uykusuyum

yazarı okumuş bulunup, kanım ısınmaktadır.

üniversite

insana hiç bir şey kazandırmayan, zaman kaybı, sözde öğretim yuvası...

inci sözlük

yaşasınlar, var olsunlar...

karizma

beş kişilik, bir birini sadece eşleri vesilesiyle tanıyan kişiler arasında, kadeh kaldırdığında herkesi peşinden sürüklemektir.

izmir

yani şimdi neyi var var bu kadar insanı büyüleyecek kadar güzel olmasından sebep bu şehrin ? kızları mı ? insani ilişkileri mi ? hepsi, her şeyi...

sevgiliyle tartışma nedenleri

sevgilisi olmayanlara saçma sapan gelecek aptalca olaylardır. mesela, facebook üzerinden gelecek yorumlar, sürekli online olma gibi durumlardır.

'benim sevgilime kimse canım diyemez. benim sevgilim sürekli, böyle piyasa malı olamaz, ne lan o her bakan sürekli iletişimde olacak, ortalık malı mı benim sevgilim ?' vs.

askerliğin 9 ay olması

açıköğretim fakültesinin bitmesi anlamına gelir. kayıtlar düşecektir.

bir kadınla erkeğin tanışabileceği en güzel yer

sahildir. çıplaklığa en yakın yerdir zira.

anüse dışkının değmesi

(bkz: kriz teğet geçti)

milos krasic

aykut kocaman'ın nasın toplantısında transferini gizliden açıkladığı oyuncu. bir kaç güne açıklanır.

2010 2011 fenerbahce formaları

klasik çubuklu yanında geçen sezon olduğu gibi çok satacak bir forma olacağı kesin. parliament mavisi forma haberinde geçen forma chelsea formasının uyarlanmışıdır. elbette öyle olmayacaktır. hatta hiç ilgisi bile olmayabilir. fakat gel gelelim chelsea'nin forması da şahanedir.

aşkım yerine kullanılacak alternatif kelimeler

tontikim.

3 temmuz 2010 paraguay ispanya maçı

oscar cardozo hayretler içerisinde bırakmıştır sevenlerini. nitekim xavi alonso da.

tatil olsun istemeyen insan

işini çok seviyor. iyi para kazanıyor ve sevdikleriyle bol bol vakit geçiriyor demektir.

fenerbahçe nin alması gereken kaliteli futbolcular

(bkz: milos krasic)
(bkz: eden hazard)
(bkz: luis suarez)

sözlüğün en akıllı yazarı

sözlüğü fazla ciddiye almayan kişidir.

evcilik oyunu

güzel programdır. şöyle ki; gerçekten beni sevgilimle çekseler böyle davranırdım. kamera olunca oyun oluyor haliyle. yemekteyizden kat kat daha eğlenceli program. bir kere önyargısız izleyiniz.

milos krasic

fenerbahçeyle anlaşması muhtemel çok kaliteli futbolcudur.

2010 eurovision şarkı yarışması

ermenistan ile azerbaycan arasında geçeceğini tahmin etmekteyim. bu gerginlikle allah vere saç saça girmesinler. *

(bkz: dağlık karabağ sorunu)