entry'ler (113)

hindistanda inek olmak islamda kadın olmaktan iyi

bu düşüncede olan kişilere al bu armut deyip elma versek akıllılık yapar.
ama arabistan biz şeriatı uyguluyoruz deyince sorgu sual etmeden şeriatı ona göre yorumlar.

Şeriat yasaları dünya üzerinde bulunan çoğu yasalardan daha insancıldır.
adam hırsızlık yaptı diye pat diye eli kesilmez. şartları vardır.
ama ülkemizde ekmek çaldı diye veya iftiraya uğrayıp senelerce hapis yatılır.

zina yapan bi çiftin zina suçundan cezalandırılabilmesi için 4 kişinin (3 te olabilir tam hatırlayamadım) aynı anda yatakta görmüş olması gerekir. yatakla görmekle de kalmamaktadır. yılanın deliğe girdiğini görmelidir kesin bir şekilde. yatak gacır gucur ediyodu ama üstlerinde yorgan vardı demek zina ederken gördüm anlamına gelmez.

ama ülkemizde milletin karısının kızının namusuna oldukca kolay iftira atılabilmekte hatta bundan 10 yıl öncesine kadar aynı otel odasında olan çiftler zina suçundan karakolluk olmaktaydı. bu yasağı da sizin hiç sevmediğiniz şakirt AKP hükümeti kaldırdı.

Şeriatın sert olduğu hükümler kesin hükümlerdir.
kısasa kısas vardır.

Senin çocuğunun kafasını kesecekler, hakim "karşımda ne güzelde edepli duruyor "deyip senin canını alanın cezasında indirim yapacak. utanmadan bir de iyi halden ceza indirimi diyecek. ne hakla?!

işte şeriatta senin canını "kasten" alanın canını almak sana düşer der. ama affedersen de senin erdemin büyüklüğündür der.

bir kişi suçu tekrarlarsa o zaman katı cezalar işin içine girer.

şöyle söyleyeyim efendim özetle; Osmanlı döneminde Esnaflar bir yere gideceği zaman halk mağdur olmasın diye kapılarını kapatmazlardı. kişi gelir alacağını alır parasını tezgaha bırakırdı.

Şimdi üst kiracıya şeker almaya çıkıyosun 2 dk de evini soyuyolar.

seks hayvani bir ihtiyaçtır

(bkz: seksim geldi)

badelenmek

Bursa da kendini şeyh olarak tanıtan kişinin cahil insanları kandırıp oral sex yaptırması..

Ben bu insanları anlamıyorum kardeşim. Adama Kızamazsın çünkü eşşeğe neden eşeksin denilmez.
onun peşinden gidipte bu naneleri yiyenler bide bunu islam ile ilişkilendiriyolar ya deliriyorum.

ülkemizde verilen dini eğitimin yeterli olmadığı gayet açık görülmüş oluyor.

allah rahmet eylesin diyen karaktersiz ateist

Sadece teselli vermeye çalışan, Kendi dini düşüncelerini kenara bırakıp kişiyi onun inancına göre avutmak, rahatlatmak isteyen düşünceli, çağdaş ateisttir.

Not: Müslümanım
DipNot: Şakirt dediklerinizden.

dörtyol emniyet müdürü teşhis sonrası terfi etmesi

Terfinin askıya alınıp soruşturma başlatılmasıyla sonuçlanan ve gelişmelerini sıkı takip ettiğim olay.

ezan gürültüsüne çareler

(bkz: Ben ateistim demenin yolları)

ahmet kaya dinlemeyen insan

http://www.youtube.com/watch?v=IClhj7zF45A

ben insan değil miyim

bir ibrahim tatlıses şarkısı.

geçenlerde aklıma geldi bu şarkının sözleri,
"ben insan değil miyim, ben kulun değil miyim, yarattın derman arattın madem unutacaktın vs vs vs"
acaba kafasına gelen keleş mermisinde dahi ölmemesinden sonra bu şarkıyı yazdığına pişman olmuş mudur? *~~

ilk öpücüğü bir orospuya vermek

Travestiye vermekten daha iyi bir eylemdir.

özgürce ateist olduğunu söyleyebilen insan

Normal bir insandır.
Tanıstığım hiç bir ateistin Linç edildiğini görmedim. hatta ilgi topladığı aşikardır.
ki milletimiz toplumda az bulunan insanları merak eder.
korkuyorum baskı var diyorsa yalandır hurafedir. zaten eyüpten genellikle ateist çıkmaz. çıkarsa beyoğlu vs vs.

didier zokora

Zenci bir futbolcudur. Bazılarına göre zencilerin Pislerindendir. *

fenerbahçe büyüklüğü

Sevdasına kimsenin engel olamayacağı büyüklüktür. *

uludağ sözlük te şakirt sayısının çok olması

(bkz: Müslüman bir ülkede ateistlerin çoğalması)

volkan demirel

Fenerbahçe kalecisinden Çok fenerbahçe taraftarıdır.
Adamın hasıdır.

emre belözoğlu

Pis zenci vs Gibi hakaretler amerikan Filmlerinde ırkcılık Söylemi olarak kullanılır.
Turkiyede Küfür insanın kökenine edilir ve amacı sadece aşağılamak küfretmektir. Ayrıştırmak değil.
Kodumun Kürdü çerkezi Sinoplusu karslısı vs vs gibi.
Not: Sinopluyum.
ikinci Not: Bu eksileyen arkadasların ağzından çıkan tek küfür "uff snne be slk.s.s" sanırım..

trabzonspor

Türkiyenin mahalle takımıdır.

fakirlik belirten cümleler

-Hangi takımlısın?
+TrabzonSpor..

6 mayıs 2012 trabzonspor fenerbahçe maçı

Fenerbahçe taraftarının "Koyduk mu?" Sloganını Akıllara getiren Katliam gibi maçtır. *

sevişelim mi sorusuna verilecek sempatik cevaplar

Erkek - Sevişelim mi?
Sıla - Sevişmeden uyuyamıyorum zaten.

fenerbahçe taraftarına plastik mermi kullanılması

büyük bir rezalet.
daha bugün 1 mayısta şişlide olay çıkaran gruba plastik mermi sıkılmadığını düşünmüştüm. simdi daha iyi anlıyorum